Şimdi Ara

ASUS Memo Pad HD 7 [Kullanıcı Kulübü]-[AnaKonu]-[Rom]-[Driver] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.478
Cevap
60
Favori
247.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar alacak olanlar için tabletin 16 gb lık modeli vatanda 350 liraya inmiş.ilgilenenler için link atayım.

http://www.vatanbilgisayar.com/Tabletler/asus-me173x-1a036a-me173x-mt8125-12ghz-1gb-ram-16gbdisk-7--memopad-android-42/productdetails.aspx?I_ID=68440
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasdemir01

arkadaşlar alacak olanlar için tabletin 16 gb lık modeli vatanda 350 liraya inmiş.ilgilenenler için link atayım.

http://www.vatanbilgisayar.com/Tabletler/asus-me173x-1a036a-me173x-mt8125-12ghz-1gb-ram-16gbdisk-7--memopad-android-42/productdetails.aspx?I_ID=68440

Bonus genç kartım var ne hikmetse tüm sitelerden alışveriş yapabiliyorum ama vatan kartımı geçersiz görüyor.mecbur n11 den 350 tlye alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• habiref H kullanıcısına yanıt
    Hocam 3g veya telefon özelliği gerekli değilse asus'u alın derim. Huawei kötü değil kesinlikle ama ekranı pek iyi değil benc, gözümü yoruyor ve çözünürlüğü düşük, 1024*600. Asus'un kaçtı hatırlamıyorum şu an ama daha yüksek olmalı.

• acer_sahibi77 kullanıcısına yanıt
    1280x800 ips led ekran
  • Asus memo pad hd7 aldım ve eve geldim 5-6 çok bilindik yani virüssüz oyun indirdim güncelleme yaptım telefonu kapattı ve açtı android simgesi geldi ve üstte ibre var ibre dolup en başa dönüyor dolup en başa dönüyor 1000 kere falan oldu böyle ne yapmam gerekiyor daha yeni aldım ürünü
    ALLAH İÇİN YARDIM LÜTFEN LÜTFEN ALLAH İÇİN

• quote:

Orijinalden alıntı: fero1183

Asus memo pad hd7 aldım ve eve geldim 5-6 çok bilindik yani virüssüz oyun indirdim güncelleme yaptım telefonu kapattı ve açtı android simgesi geldi ve üstte ibre var ibre dolup en başa dönüyor dolup en başa dönüyor 1000 kere falan oldu böyle ne yapmam gerekiyor daha yeni aldım ürünü
    ALLAH İÇİN YARDIM LÜTFEN LÜTFEN ALLAH İÇİN

Sanirim guncelleme yapmisiniz.Aldiginiz yere goturun yarin actigim gibi boyle kaldi hic acilmadi deyon degistirsinler.

• vatan 3 saat önce alınan ürünü yeneilemedi VATANDANalmayın!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: fero1183

vatan 3 saat önce alınan ürünü yeneilemedi VATANDANalmayın!!!!

Ben Gold'dan 2 gun ust uste 2 farkli urunu iade ettim Asus aldim. Cok ilgililerdi saolsunlar.Vatan hic sicak gelmiyor bana. En iyisi teknosa ve darty.İkiside arizali urunu 30 gun icerisinde yenisiyle degistiriyorlar veya para iadesi yapiyorlar.
  • Asus memo pad hd 7 16 gb de her zaman güncelleme yaptığımızda takılcaksa ben almıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisacil

Merhaba;

Dün yetiştiremedim, bugün iş çıkışı kargoya vereceğim.

Gelişmeleri bildiririm.

İyi geceler herkese;

10.10.2013 tarihinde yolladığım kargo bayram nedeniyle henüz servise ulaşmamış.

Servise ulaşınca sonuç ne olacak merak ediyorum
  • fero1183 kullanıcısına yanıt
    magazadaki en yetkili kişi ile görüşün
  • Acaba kod numarası neydi yukarıda bazı kodlarda sorun olduğu yazıyordu, ben sorunsuz kodlu olanı golddan aldım ama güncelleme yapmadım ne olur ne olmaz diye.
  • Vatanda fırsat ürünü idi düşünüyordum kaptım umarım ıps paneli pdf okuma için yeterli olur.sadece pdf okumak adına aldım.haydi bakalım yolda :) gelince yazarım görüşümü.

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-me173x-1a036a-me173x-mt8125-12ghz-1gb-ram-16gbdisk-7--memopad-android-42/productdetails.aspx?I_ID=68440
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadmanku

Vatanda fırsat ürünü idi düşünüyordum kaptım umarım ıps paneli pdf okuma için yeterli olur.sadece pdf okumak adına aldım.haydi bakalım yolda :) gelince yazarım görüşümü.

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-me173x-1a036a-me173x-mt8125-12ghz-1gb-ram-16gbdisk-7--memopad-android-42/productdetails.aspx?I_ID=68440

vatan kargosu nekadar tutuyor acaba?hizlialdan kargo bedava ve 20 tl cek kullanarak 369 tl oluyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: chemucell

quote:

Vatanda fırsat ürünü idi düşünüyordum kaptım umarım ıps paneli pdf okuma için yeterli olur.sadece pdf okumak adına aldım.haydi bakalım yolda :) gelince yazarım görüşümü.

vatan kargosu nekadar tutuyor acaba?hizlialdan kargo bedava ve 20 tl cek kullanarak 369 tl oluyor...

Kargo 6 küsür tl tutuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: _KÂFİR_

quote:

Orijinalden alıntı: chemucell

quote:

Kargo 6 küsür tl tutuyor

tesekkurler... vatandan almak daha mantıklı numarasıda 36a gorunuyor.

• fero1183 kullanıcısına yanıt
    Bana da aynisi oldu magaza muduruyle gorustum degistirdiler @fero1183

• sizce asusmu daha mantikli yoksa samsung t210mu? bakiyormda asusda guncelleme sirasinda bayagi sikinti cikiyor. samsungunda en kotu tarafi 8gb hafiza kartinin olmasi birde usb girisi yokmus.

• ya çok güzel ama hdmi cikisi yok. buna alternatif hdmi cikisi olan tablet var mi bildiğiniz?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.