Şimdi Ara

ASUS M4A785TD-V EVO EŞ DEĞERİNDE KART

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıktanda anlaşılacağı gibi kullanmakta olduğum anakart arızalandı bios vs açılmıyor. Yaptırmakla uğraşmak yerine eş değerde olan kart almayı düşünüyorum. İşlemci AMD Athlon x2, ram 4x2gb team dark serisi, Saphirre 5750 Vapor ekran kartı bunları çalıştıracak 4 tane ram slotu olan kart tavsiyenize ihtiyacım var.
    2. el veya sıfır olabilir. Fiyat olarak ramlerin 4 slot olması şartı ile en düşük fiyat hangisi ise o kartı alabilirim.
    Şimdiden teşekkürler...

• 2 el asus m4a89gtd-pro eş değer sanırım hatta bir tık üstü 2.elde bu karta sizce ederi nedir?
  • Ekran kartın da bozulmuş olabilir. Kontrol ettiğini varsayıyorum, eğer anakart bozuksa daha farklı bir sinyal verir açılışta.
  • Mete Can Karahasan kullanıcısına yanıt
    onboard vga denedim görüntü yoktu harici ekran kartı ile zaten gelmiyordu görüntü cevabınız için teşekkürler
  • http://m.n11.com/ucuz-am3-anakart-P138742422?cid=604001&gclid=CP7om5TyjNECFWwo0wod088Ayw&gclsrc=aw.ds

Isinizi gorur :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cinayet13 kullanıcısına yanıt
    3 gün sonra elimde kalmasın kart :) pc 7/27 açık oluyor
  • black-man B kullanıcısına yanıt
    Hicbisey olmaz aksine cok dayanikli bir boarddur hpnin urunu :) ki elinde kalsa bile atiyorum garantisi var kullanici hatasi diyebilecekler bi durum degil ki athlon islemci var bisey olmaz

• cinayet13 kullanıcısına yanıt
    Hocam 2.el m4a89gtd-pro bulduydum 150 ye yarın almayı düşünüyordum siz cevap yazınca kafam karıştı garantisi yokmuş birde pci slotu swicth kartı olmayınca 8x hızda çalışıyormuş ilandaki önerdiğiniz kartlara baktım birisi vga çıkışı yok yazmış

• Sadece dvi olabilir anakart öyle bi versiyonuda vardı ama en kötü dönüştürücü takarsın bitane çok büyük dert değil :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.