Şimdi Ara

Asus K53SV KULLANICI PLATFORMU (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
690
Cevap
8
Favori
50.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cortex47

Selam arkadaşlar. En sonunda bugün ben de 581d modeline sahip olacağım. Bir önceki notebook'um da asus'tu ve çekmediğim kalmamıştı. Isınma sorunu mu dersiniz, uçak motoru gibi ses çıkarma mı, düşük performans mı, mavi ekran mı. Neyse, buradaki yorumları okuyarak almaya karar verdim. Lütfen doğru karar verdiğimi söyleyin :) Bir de, buna biz istersek SSD takabilir miyiz? İleride fiyatları ucuzlayınca mesela? :)

hocam benim de bir onceki bilgisayarim asus m51se210dv

servis ekranin cercevesini kirdi ama kabul edip yapmadi

menteseleri kirildi

power soketi kirildi

ama 1 kere bile yolda birakmadi.

Aslinda ben yola vaio icin ciktim.

ama bu bilgisayar tam f/p canavari geldi gozume

hemen foruma girip arastirdim

mesafeli oldugum optimus(cift ekran karti muhabbeti) hakkinda bilgi var

ekran karti siralamasi da cok iyiydi.

Sonrasinda aldim ve pisman olmadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçenlerde bende alıcaktım ama kredi kartlarında çıkan aksilikten dolayı alamadım en geç bir hafta içinde bende alıcağım umarım dolar artmaz tekrar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evomania

quote:

Orijinalden alıntı: cortex47

Selam arkadaşlar. En sonunda bugün ben de 581d modeline sahip olacağım. Bir önceki notebook'um da asus'tu ve çekmediğim kalmamıştı. Isınma sorunu mu dersiniz, uçak motoru gibi ses çıkarma mı, düşük performans mı, mavi ekran mı. Neyse, buradaki yorumları okuyarak almaya karar verdim. Lütfen doğru karar verdiğimi söyleyin :) Bir de, buna biz istersek SSD takabilir miyiz? İleride fiyatları ucuzlayınca mesela? :)

hocam benim de bir onceki bilgisayarim asus m51se210dv

servis ekranin cercevesini kirdi ama kabul edip yapmadi

menteseleri kirildi

power soketi kirildi

ama 1 kere bile yolda birakmadi.

Aslinda ben yola vaio icin ciktim.

ama bu bilgisayar tam f/p canavari geldi gozume

hemen foruma girip arastirdim

mesafeli oldugum optimus(cift ekran karti muhabbeti) hakkinda bilgi var

ekran karti siralamasi da cok iyiydi.

Sonrasinda aldim ve pisman olmadim.

sağolasın kardeş. aldım bakalım. henüz kullandığım kadarıyla, ne ısınma problemi var, ne de ses. hep böyle gitmesi dileğiyle :)
  • tekrar merhaba arkadaşlar uzun süredir k53sv için bekliyorum vatanın da indirimiyle yarın alacağım inşallah
    ama şimdi de i7-i5 ikilemini yaşamaya başladım
    uzun süre kullanmak istiyorum bilgisayarı acaba 300 tl fazladan vermeye değer mi i7 için?
    sizin de görüşlerinizi duymak istedim... bir de alacağım i5 metalik renk i7 ise kahverengi gibi.. kahverengi olanın kapağı sert plastik parmak izi çizilme derdi yok o da cezbediyor açıkçası...
  • quote:

Orijinalden alıntı: evirgen2008

quote:

Orijinalden alıntı: KeopsonLine

elektronik tamamen şans biliyorsun sende nerden almıştın sen bunu birebir değişim isteyebilirsin veya iade edebilirsin

www.sadecenotebook.com

birebir değişim isteyeceğim zaten ben de

kolay gelsin kötü olmuş gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahti24

quote:

quote:

elektronik tamamen şans biliyorsun sende nerden almıştın sen bunu birebir değişim isteyebilirsin veya iade edebilirsin

www.sadecenotebook.com

kolay gelsin kötü olmuş gerçekten

sağolasın haftaya anca sonuç veririz dediler bir daha o siteden alışveriş yaparsam iki olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jack_f

quote:

quote:

www.sadecenotebook.com

Ben de oradan aldım ve 5 gün oldu şimdilik bir sıkıntı yok. Umarım da olmaz.

Kutu geldiğinde kırmızı bantlar yerindeydi ve ilk ben açtım. Bence sadecenotebook ile iletişime geçin yardımcı olurlar. Elektronik sonuçta sıkıntılar yaşanabilir. Bu arada kaç gün oldu alalı?

3 saat olmuştu elime geleli
  • arkadaşlar bugün itibariyle bende aldım bu modelden benide ekleyebilirsiniz...
  • tekrar merhaba arkadaşlar uzun süredir k53sv için bekliyorum vatanın da indirimiyle yarın alacağım inşallah
    ama şimdi de i7-i5 ikilemini yaşamaya başladım
    uzun süre kullanmak istiyorum bilgisayarı acaba 300 tl fazladan vermeye değer mi i7 için?
    sizin de görüşlerinizi duymak istedim... bir de alacağım i5 metalik renk i7 ise kahverengi gibi.. kahverengi olanın kapağı sert plastik parmak izi çizilme derdi yok o da cezbediyor açıkçası...
  • Merhabalar.
    Beni de ekleyin lütfen.

I7 işlemcili, 640 gb HDD, 4 GB RAM, GF GT540 ekran kartlı modelini Dubai'den 1400 TL karşılığına aldım. (Kredi kartı komisyonu dahil)

Gayet memnunum. Fan sesi çıkmıyor desem yalan olmaz.

Selamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sicakyuz

Merhabalar.
    Beni de ekleyin lütfen.

I7 işlemcili, 640 gb HDD, 4 GB RAM, GF GT540 ekran kartlı modelini Dubai'den 1400 TL karşılığına aldım. (Kredi kartı komisyonu dahil)

Gayet memnunum. Fan sesi çıkmıyor desem yalan olmaz.

Selamlar

merhabaaa
  • Selamlar arkadaşlar

Bende k53sv-sx581d kullanıcısıyım. 2 aya yakındır kullanmaktayım , gerçi oyun oynamaya fırsat olmadı bi türlü ama kullandığım kadarıyla gayet memnunum cihazdan.

bide bugün gidip 4 gb ram aldım, taktım biraz evvel, etti 8 GB....ooooooh kebap

Tek sıkıntım fazlasıyla usb slotu kullandığım için yetmiyor. 1 tane daha usb girişi olsa 10 numara olacaktı. ama olsun, bu haliyle de memnunum.

3 usb çıkışından çoklayıcılar sayesinde 4x3=12 usb kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T1ME -- 11 Şubat 2012; 21:32:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: T1ME

Selamlar arkadaşlar

Bende k53sv-sx581d kullanıcısıyım. 2 aya yakındır kullanmaktayım , gerçi oyun oynamaya fırsat olmadı bi türlü ama kullandığım kadarıyla gayet memnunum cihazdan.

Tek sıkıntım fazlasıyla usb slotu kullandığım için yetmiyor. 1 tane daha usb girişi olsa 10 numara olacaktı. ama olsun, bu haliyle de memnunum.

tek slot 4gb ram mi var bu modelde ?

okadar usb ile napiyosun anlamadım :D
  • quote:

ben neden listedeee yokum emree

kARDEŞ herkesi ekledim kusura bakmayın ögrenciyim yurtta uzun zmandır internet yoktu smdi geldi dha cok ilgilenmeye calısacagm burdur bucak kyk dan herkese selamlar :) laptopla ilgili pek sıkıntı yok masallah cogu arkadasımz memnun bnde bsta olmak uzere :)
  • quote:

quote:

Selamlar arkadaşlar

evet tek parça 4 gb 1333 var üzerinde.

o kadar usb ----------> bolca 3.5" HDD , klavye, mouse, flash bellek falan
  • quote:

quote:

quote:

Selamlar arkadaşlar

evet tek parça 4 gb 1333 var üzerinde.

o kadar usb ----------> bolca 3.5" HDD , klavye, mouse, flash bellek falan

Tek sıkıntı USB olsun 10 liralık bir aparatla 7-8 tane USB girişine sahip olursunuz bu arada harddiskten gelen ses sorunu çözüldümü arkadaşlar çalışırken süreklimi geliyor bu ses ?
  • ya bence o ses harddiskten gelmiyor bendede var galiba o sorun ortalama 2dk da bir dvdrom kendi kendini boot yapıyor hatta farenin yanında cd işareti çıkıyor osırada dvdromdan çıkırt diye bises geliyo bahsedilen problem o olsa gerek...
  • cumartesi vatan indiriminden aldım şimdilik iyi gibi duruyor önceki dell'im yaklaşık 4 sene götürmüştü beni bakalım bu nasıl çıkacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: calikusu32

ya bence o ses harddiskten gelmiyor bendede var galiba o sorun ortalama 2dk da bir dvdrom kendi kendini boot yapıyor hatta farenin yanında cd işareti çıkıyor osırada dvdromdan çıkırt diye bises geliyo bahsedilen problem o olsa gerek...

o sıkıntı bendede var galiba genel bse cd surucuden ara sıra ufak bi ses geliyo ama o kdar önemsemiyorum canavar masallah canavar :) pek ihtiyacm olmuyo ama bi tanede sogutucu aldm cok oyun oynarsam takarm altına :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecelik85

quote:

Orijinalden alıntı: calikusu32

ya bence o ses harddiskten gelmiyor bendede var galiba o sorun ortalama 2dk da bir dvdrom kendi kendini boot yapıyor hatta farenin yanında cd işareti çıkıyor osırada dvdromdan çıkırt diye bises geliyo bahsedilen problem o olsa gerek...

o sıkıntı bendede var galiba genel bse cd surucuden ara sıra ufak bi ses geliyo ama o kdar önemsemiyorum canavar masallah canavar :) pek ihtiyacm olmuyo ama bi tanede sogutucu aldm cok oyun oynarsam takarm altına :)

Bu ses nasıl bir ses bir videosunu falan çekip koyabilecek arkadaş yok mu ?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.