Şimdi Ara

ASUS Intel Iris Xe (DG1) Harici GPU Test Edildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
2.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ASUS DG1 sadece önceden oluşturulmuş sistemler içerisinde geliyor. Zira Iris Xe yalnızca bazı anakartlar tarafından destekleniyor.

https://videocardz.com/newz/intel-iris-xe-dg1-discrete-gpu-from-asus-has-been-tested

• intel harici apu yapmış ASUS Intel Iris Xe (DG1) Harici GPU Test Edildi 

• quote:

Orijinalden alıntı: Rogue Agent

intel harici apu yapmış  

Bir nevi öyle de denebilir.

• Fiyatı hakkında bir bilgi var mı? APU gibi bir GPU, fiyatının yüksek olacağını düşünmüyorum ama Intel'in ilk harici ekran kartı olacağını düşünürsek tahmin edemiyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bob The Sponge

Fiyatı hakkında bir bilgi var mı? APU gibi bir GPU, fiyatının yüksek olacağını düşünmüyorum ama Intel'in ilk harici ekran kartı olacağını düşünürsek tahmin edemiyoruz.

Alıntı

metni:
    ASUS DG1 sadece önceden oluşturulmuş sistemler içerisinde geliyor. Zira Iris Xe yalnızca bazı anakartlar tarafından destekleniyor.

Haberin başında aktarmış olduğum bu bilgi neticesinde; ancak hazır sistemlerin fiyatları üzerinden bazı çıkarımlar yapabiliriz. Tüm anakartların destekleyeceği şekilde satışı yapılır mı, şu an için belirsiz.

*Bu arada INTEL'in uzun bir aradan sonra gelen harici GPU'su dersek daha doğru olur. Zira uzun zaman önce yine bu pazara adım atmışlığı var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.