Şimdi Ara

Asus Gtx 680 4GB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar çözünürlük 1920*1080 60 hertz , Asus Gtx 680 4GB kartımı satıp Gigabyte Gtx 780 ti almak sizce mantıklı mı ?

• kaya061 kullanıcısına yanıt
    pek mantıklı değil. çünkü o özelliklerde 4gb 680 bile fazlayken neden 780ti alacaksınız? zaten full ayarlarda vsync açıyorsunuzdur yine aynısını yapacaksınız... illa sisteme bişeyler eklemek istiyorum derseniz önceliğiniz 2k monitör olsun yoksa kartı değiştirmeye gerek yok monitör değiştirmeyeceğim derseniz ssd takabilirsiniz daha iyi olur
  • 2 k monitor alip sli yapin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dismissed_fear

pek mantıklı değil. çünkü o özelliklerde 4gb 680 bile fazlayken neden 780ti alacaksınız? zaten full ayarlarda vsync açıyorsunuzdur yine aynısını yapacaksınız... illa sisteme bişeyler eklemek istiyorum derseniz önceliğiniz 2k monitör olsun yoksa kartı değiştirmeye gerek yok monitör değiştirmeyeceğim derseniz ssd takabilirsiniz daha iyi olur

+100

• peki ssd olarak hangisini önerirsiniz
    ssd pek ilgimi çekmediği için araştırma yapmadım ama forumda bunla ilgili birçok konu var onlara bakabilirsiniz eğer sizi tatmin etmezse oradaki bilgiler yeni konu açıp tavsiye alabilirsiniz
    gtx 680 ile metro last light 1080p'de, tüm ayarlar yüksek seviyede 60 fps seviyesine yakın değerler alabiliyorsanız 780ti'ye gerek yok bence.
  • 60hz ve full hd için kesinlikle deymez bence
    daha yüksek çözünürlülüklü ekran ya da 120+ hz li bir full hd ekran alacaksanız o zaman bir yararı dokunur
  • 780ti alıncağına 680'i SLI yap performansın doruğuna ulaş

• quote:

Orijinalden alıntı: Don't just stand

780ti alıncağına 680'i SLI yap performansın doruğuna ulaş

Slı da sorunlar oluyormus o yuzden tek kart düşünüyorum.
  • Vereceğin fiyat farkına değmez.8xx serisini beklemen daha mantıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaya061

Arkadaşlar çözünürlük 1920*1080 60 hertz , Asus Gtx 680 4GB kartımı satıp Gigabyte Gtx 780 ti almak sizce mantıklı mı ?

menunsan degısme ama memnun deüilsen gene değişme.
    1 seri daha bekle.
    zaten kartın nerdeyse gtx 770.
    gtx 780 ti alsan yüzde 50 fark almazsınsın . hatta yüzde 40 bıle almazsın + olarak. o yüzden bekle yeni seriyi derim.
    boşa masrafa girme.
  • Attığımız taş ürküttüğümüz kurbağaya değmez yani
  • quote:

Arkadaşlar çözünürlük 1920*1080 60 hertz , Asus Gtx 680 4GB kartımı satıp Gigabyte Gtx 780 ti almak sizce mantıklı mı ?

asus gtx 680 ve 4 gb bir kartın var gtx 780 ti almmayı düşünüyorun şaşıyorum doğrusu hiç gerek yok baba kartın varmış bende gtx 680 olacak hergün tereyağı pekmezle beslerim lafın gelişi tabi
  • o kart durduk yere değiştirilirmi ya değmez kesinlikle bence
  • quote:

peki ssd olarak hangisini önerirsiniz

Samsung 840 Pro genel de öneriliyor.
  • 1080p@60Hz için gereksiz diğer arkadaşların da belirttiği gibi.
  • far cry 3 full ayarda oynucaksan degiştir , yoksa yeterli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tari_34

far cry 3 full ayarda oynucaksan degiştir , yoksa yeterli

update leri yapmayınca full de oynayabiliyorum :) ama update yapınca fps düşüyor :)
  • Banada crvap verin
    gtx 670 amp var r9 290 yada 780 e gecsem iyi olmazmi 1080p ile oynuyorum 2 k 4 k felan işim olmaz crysis3 de 26 30 fps aliyorum söyle en az 40 da oynatacak kart istiyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.