Şimdi Ara

Asus GL552VW-DM463T ..:: Kullanıcılar Klubü ::.. (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
495
Cevap
13
Favori
18.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Media markt. Şu anda piyasada yok. O güne geri dönsem monster alırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykuyt11

quote:

Orijinalden alynty: WetDream

quote:

Orijinalden alynty: aykuyt11

mikrofon sesi robot gibi geliyor buna çözüm bulabildiniz mi o kadar ara?tyrdym çözemedim bugün video mulakatym var i? görü?mesi için saat 24 de sonlanacak mikrofonu düzeltemedim gitti sorunu çözen varsa Çok Acil yardymcy olabilir mi arkada?lar

Hoca smartaudioyu kary?tyryn bilgim yok pek ama bende robot gibi gitmiyor ses.

i?in gycyk tarafy 2,5 saate bitirmem gereken bir video mülakatym var çözemedim bir türlü

Çözdünüz mü hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• çözmüştüm sağol kardeşim
  • Arkadaşlar merhaba.Şubat ayından beri bu makinenin kullanıcısıyım.performansı tek kelimeyle takdire şayan.Ama daha bismillah makinenin ilk kurulumlarını yaparken nvidia geforce experience ile problem yaşamıştım sunucuya bağlanılamadı diye.Önceki yorumlardan da okuduğum üzere rog gaming centerla ilgili bir problemmiş.Yüzüm bir türlü gülmedi bu bilgisayarla.aldıktan 1 hafta sonra windows hizmetine bağlanılamadı diye hata ile karşılaştım ve problemim hala devam ediyor.Aklınıza gelebilecek ve internette yazan her türlü çözümü denedim bilgisayarı sıfırlamak haricinde.Bu hata örnek vermek gerekirse autocad ile google chrome'u kullandırmıyor bana.Komut isteminden sfc/scannow komudunu girerek sorunu geçici olarak çözebiliyorum.Bilgisayarı boşta bıraktığımda yine hata beliriyor.Bilgisayarı sıfırlamak da istemiyorum çünkü içindekilere herhangi bir zarar gelmesinden veya silinmesinden korkuyorum ve mutlaka bunun sıfırlama haricinde çözümü de vardır.Bu sorunu yaşayan arkadaşlar lütfen haber versinler bana.Türkiyeye gittiğim gibi garantiye vermeyi düşünüyorum bilgisayarı.Bu arada her türlü virüs programlarıyla tarattım ve en başından beri orjinal mcafee kullanıyorum virüs olması neredeyse imkansız.

• quote:

Orijinalden alıntı: gmeseli39

Arkadaşlar merhaba.Şubat ayından beri bu makinenin kullanıcısıyım.performansı tek kelimeyle takdire şayan.Ama daha bismillah makinenin ilk kurulumlarını yaparken nvidia geforce experience ile problem yaşamıştım sunucuya bağlanılamadı diye.Önceki yorumlardan da okuduğum üzere rog gaming centerla ilgili bir problemmiş.Yüzüm bir türlü gülmedi bu bilgisayarla.aldıktan 1 hafta sonra windows hizmetine bağlanılamadı diye hata ile karşılaştım ve problemim hala devam ediyor.Aklınıza gelebilecek ve internette yazan her türlü çözümü denedim bilgisayarı sıfırlamak haricinde.Bu hata örnek vermek gerekirse autocad ile google chrome'u kullandırmıyor bana.Komut isteminden sfc/scannow komudunu girerek sorunu geçici olarak çözebiliyorum.Bilgisayarı boşta bıraktığımda yine hata beliriyor.Bilgisayarı sıfırlamak da istemiyorum çünkü içindekilere herhangi bir zarar gelmesinden veya silinmesinden korkuyorum ve mutlaka bunun sıfırlama haricinde çözümü de vardır.Bu sorunu yaşayan arkadaşlar lütfen haber versinler bana.Türkiyeye gittiğim gibi garantiye vermeyi düşünüyorum bilgisayarı.Bu arada her türlü virüs programlarıyla tarattım ve en başından beri orjinal mcafee kullanıyorum virüs olması neredeyse imkansız.

Makineyi sıfırdan kurulum yaptım. Saçma sapan programlar gelmedi hersey dilediğim gibi, Bir problemim yok ufak tefek Windows hataları dışında. Bence formatlayin saçma sapan program yüklü geliyor makine. Hic gerek olmayan programlar

• quote:

Orijinalden alıntı: B-AsSaSsİn

quote:

Arkadaşlar merhaba.Şubat ayından beri bu makinenin kullanıcısıyım.performansı tek kelimeyle takdire şayan.Ama daha bismillah makinenin ilk kurulumlarını yaparken nvidia geforce experience ile problem yaşamıştım sunucuya bağlanılamadı diye.Önceki yorumlardan da okuduğum üzere rog gaming centerla ilgili bir problemmiş.Yüzüm bir türlü gülmedi bu bilgisayarla.aldıktan 1 hafta sonra windows hizmetine bağlanılamadı diye hata ile karşılaştım ve problemim hala devam ediyor.Aklınıza gelebilecek ve internette yazan her türlü çözümü denedim bilgisayarı sıfırlamak haricinde.Bu hata örnek vermek gerekirse autocad ile google chrome'u kullandırmıyor bana.Komut isteminden sfc/scannow komudunu girerek sorunu geçici olarak çözebiliyorum.Bilgisayarı boşta bıraktığımda yine hata beliriyor.Bilgisayarı sıfırlamak da istemiyorum çünkü içindekilere herhangi bir zarar gelmesinden veya silinmesinden korkuyorum ve mutlaka bunun sıfırlama haricinde çözümü de vardır.Bu sorunu yaşayan arkadaşlar lütfen haber versinler bana.Türkiyeye gittiğim gibi garantiye vermeyi düşünüyorum bilgisayarı.Bu arada her türlü virüs programlarıyla tarattım ve en başından beri orjinal mcafee kullanıyorum virüs olması neredeyse imkansız.

Makineyi sıfırdan kurulum yaptım. Saçma sapan programlar gelmedi hersey dilediğim gibi, Bir problemim yok ufak tefek Windows hataları dışında. Bence formatlayin saçma sapan program yüklü geliyor makine. Hic gerek olmayan programlar

Hocam ben de direk ssd taktırıp windows 10 kurduğum için hiç programla vs. karşılaşmadım.
    Asusun işe yarar bi programı var mı yüklü gelen? Yüklemek gereken? Sıcaklığı gösteren filan fanların durumunu gösteren kendi uygulaması?
    Hoparlör için bi ayar vs var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: WetDream

quote:

quote:

Hocam ben de direk ssd taktırıp windows 10 kurduğum için hiç programla vs. karşılaşmadım.
    Asusun işe yarar bi programı var mı yüklü gelen? Yüklemek gereken? Sıcaklığı gösteren filan fanların durumunu gösteren kendi uygulaması?

Aynı şekilde kendim ssd'yi taktım sıfırladım makineyi. Asus'un sitesinde leptopun marka modelini yazarsanız indirmeniz gereken programlar karışınıza çıkacak. Windows bir kısmını otomatik indirdi ama bir kısmını da indiremedi nedense hata verdi. Oradaki programlara bakıp çoğunu indirebilirsiniz işe yarar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WetDream

quote:

quote:

Aynı şekilde kendim ssd'yi taktım sıfırladım makineyi. Asus'un sitesinde leptopun marka modelini yazarsanız indirmeniz gereken programlar karışınıza çıkacak. Windows bir kısmını otomatik indirdi ama bir kısmını da indiremedi nedense hata verdi. Oradaki programlara bakıp çoğunu indirebilirsiniz işe yarar.

Hocam şu rog gaming center gibi bişiler çıkmadı karşıma.
    Hepsini indirip kurmuştum hatta.

• Bu makineyi nerden bulabiliriz, 4GB 960 yok piyasada hep 2Gb denk geldim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serjohn

Bilgisayarımı satıyorum, ilan aşağıdaki linktedir:

https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-bilgisayar-muhendisinden-4-ay-kullanilmis-asus-rog-oyun-canavari-319731613/detay/

Hayırdır hocam?
  • İlanda da yazdığım gibi, çalıştığım kurum yeni bilgisayar verdi, fazlalıktan satıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serjohn

İlanda da yazdığım gibi, çalıştığım kurum yeni bilgisayar verdi, fazlalıktan satıyorum.

Hayırlı satışlar hocam.undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worcestershire -- 14 Temmuz 2016; 10:12:45 >
  • serjohn S kullanıcısına yanıt
    istanbul olsa almayı dusunurumde ankara sıkıntı :D
  • asdmert11 A kullanıcısına yanıt
    Evet, kargo ile göndermek sıkıntı olabilir.
  • bu cihazın wifi si daha mı gelişmiş
  • Tr de alabileceğimiz bi yer var mı

• Başlıktaki makineyi alabileceğimiz herhangi bir yer var mı Türkiyede? Aradım taradım bulamadım gözümden mi kaçtı anlamadım ki...
  • Nasil alacagiz bu aleti taksit imkani var mi

• Arkadaşalr ben bu makinaıyı hepsiburadada çıktığı gün aldım ve ertesi günü iade ettim bu kadar para veripte bu kadar berbat bir ekranı olan bir bilgisayar görmedim gidin başka pc bakın cidden inanılmaz derecede rahatsız ediyor heleki verdiğiniz paraya göre celeron pc ye konan ekranı koymuşlar saolsunlar.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.