Şimdi Ara

Asus GL502VT-FY034T (6700 hq 970m) (3664tl) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
16
Favori
17.636
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar bende ürünü dün teslim aldım . Yaşadığım sorunları sizler ile paylaşayım . Cihazın 4 noktasında ışık sızması var sadece siyah ekranda belli oluyor sarımtrak bir renk neyse ki çok rahatsız edecek düzeyde değil . Ayrıca görebildiğim 2 noktada ölü piksel var. Hadi onuda görmezden gelelim beyaz ekranda belli oluyor ve çok ama çok dikkati bakmanız gerekiyor . Diğer bir sorun bir arkadaşın dediği gibi hdd cızırtılı ses çıkartıyor . Diğer sorun ise cihazın Wi-Fi anteninde mi yazılımında mı bir problem var bazen bağlanacak wifi bulamıyor bazende wifi kopuyor yeniden başlatınca düzeliyor , ayrıca sadece 1-2 wifi ağı bulabiliyor daha fazlasını hiç görmedim . 4 yıllık giriş seviyesi hp laptopum daha çok wifi buluyor , bu da can sıkıcı bir şey iade etmem gerekecek eğer donanımsal ise .

Stabil çalışan wi-fi driverı varsa sizlerde paylaşırsanız çok memnun olurum .

Aslını söylemek gerekirse biraz hayal kırıklığı oldu bu laptop benim için açar açmaz bu kadar sorunla karşılaşmak yeni bir cihaz için pek kabul edilebilir gibi değil

• Hdd den ben de bir sürtme sesi duyuyorum ama iyice yaklaşırsam duyulacak bir ses normalde rahatsız edecek kadar değil yani. Sanki fan dönerken bir şeye sürtüyor. Bunun için servise gönderilir mi bilmiyorum ilerde büyük bir soruna sebep olmaz herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazın fiyatı 100 lira artmış. Şansa bak ah hb ah, sizce bu fiyata da alınır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: 06eray25

Cihazın fiyatı 100 lira artmış. Şansa bak ah hb ah, sizce bu fiyata da alınır mı?

Bu fiyatlara amazondan çok daha iyi laptop alabilirsiniz buradan neden alıyorsunuz ?
  • _OkNisT_ kullanıcısına yanıt
    Yurtdışı işini fazla bilmiyorum hocam, hem gümrük Vs problem çıkar filan uğraştırır filan diye duydum

• İade sürecini bu gün itibariyle başlattım cihazın bakalım sorun yaşayacak mıyım? Asus müşteri hizmetleri direk iade edin cihazı dedi sadece ölü pixel dahi olsa siz yeni aldığınız bi cihazı kusurlu kullanmak zorunda değilsiniz ayrıca o ölü pixel ilerde büyüyebilir dedi.

• Arkadaşlar merhaba,
    Bende ürünü hepsiburada.com üzerinden geçen hafta çarşamba sipariş ettim perşembe elime ulaştı. Ürün paketlenmeden sadece kendi kutusu ile yollanmıştı.
    Açıp kontrol ettiğimde ekranda mavi bir çizgi vardı.
    Değişim/iade için hepsiburada.com ile iletişme geçtim ancak beni Asus'a yönlendirdiler.
    Asus'un yavaşlığı sebebiyle ancak dün yollayabildim laptopı.
    Haftasonu laptop bende kaldığı için biraz test etme şansım oldu. Açıkçası görüntü kalitesi inceliği ve oyun performansı olarak beni memnun etti.
    Tabiki SSD'siz bir bilgisayar olması sebebiyle oyun açılışlarında yavaş kalıyor.
    Asus servisinde M2 slotuna SSD taktırıp kullanabilirsiniz.
    Ekranda ışık sızması bir iki yerde mevcuttu ama rahatsız edecek boyutta değildi.

Şunu ayrıca belirteyim bu benim hepsiburada dan yaptığım son alış veriş olacak.
    Daha öncesinden HB'den aldğım ses sisteminde de benzer bir sorun olmuştu. Ürün paketlenmeden yollandığı için kutusu hasarlı gelmişti. 2 ay bekletmişlerdi beni.
    Son derece sorumsuz ve lakayt bir firma. Satış sonrasında destekleri çok çok zayıf.

• quote:

Orijinalden alıntı: _OkNisT_

quote:

Orijinalden alıntı: 06eray25

Cihazın fiyatı 100 lira artmış. Şansa bak ah hb ah, sizce bu fiyata da alınır mı?

Bu fiyatlara amazondan çok daha iyi laptop alabilirsiniz buradan neden alıyorsunuz ?

amazondan bir link alabilirmiyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende garanti sürecini başlattım bi kaç gün içinde asusa yolluycam ürün doa ürün olarak geçeceği için dilerseniz iade kartı verebiliriz dediler bu iade kartı + faturaylada hepsiburadadan tekrar aynı model laptop siparis edebilirim de baksanıza herkesde bir sorun bende ölü pixel veya ışık sızması olmamasına lakin hdd sorunu cızırtı ve ısınma problemi çıktı napsam para iadesimi istesem ürün gerçekten fiyat performans olarak güzel bi ürün ama stabil üretilen bi cihaz değil gördüğüm kadarıyla herkeste bi problem çok kararsızım ürünü servise göndericem sorunları mı saydım yukarıdaki yorumlarda da yeni üründe ışık sızması ölü pixel veya hdd sorunu yaşamayacağım ne malum ?
  • bu kadar para bayılacağın bi ürünü cesaret edipte amazon vs gibi yerlerden nasıl alıyorsunuz hepsi buradadan almamıza rağmen kaç hata çıktı amazondan aldığımda nolcak karşıda sorununu anlatacağın bi muhattabın var mı zannedersem türkiye garantili gelmiyor ürünler yurt içinde garanti süreci 21 iş günü iken ordan aldığın bi üründe yaşayacagın sıkıntılarda nasıl süreçlerden geçiceksin yoksa tabiki bende biliyorum bu paraya msi vr serisi alabilirdim amazondan 970m e 4200 e cok cok iyi diyoruz dediğin gibi 1060 1070 laptoplar alınabilir bu fiyat segmentinde
  • bu ne ya, herkesin sorunlu gelmiş

• Arkadaşlar şaka mı bu ?
    Asus GL502VT-FY034T (6700 hq 970m) (3664tl)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nomox1 -- 24 Kasım 2016; 22:20:12 >
  • bende gördüm şaka değil :D

• quote:

Orijinalden alıntı: nomox1

Arkadaşlar şaka mı bu ?
    Asus GL502VT-FY034T (6700 hq 970m) (3664tl)

BF indirimi mi acaba?
  • evet black friday arkadaşlar..

• Fiyat fena değil aslında ama alsak mı acaba...
  • bu black friday hepimizi ters köşe yaptı, 550 tl zarar...
  • aynen indirimli fiyat üzerinden tekrar indirim yapacaklarını bılemezdık ama...

• Ben tekrar sipariş verdim .Benim cihaz sorunluydu iade sürecini başlattım normalde bu gün kargoyu almaya geleceklerdi Yurtiçi kargodan ama gelmediler . Yarın gelirler sanırım gelmezlerse de ben şubeye götüreceğim artık . İyi ki cihaz sorunlu çıkmış da ürünü kullanmadan iade etme şansım oldu . Her şerde bir hayır varmış .
  • Şuan 3660 ₺ , güzel fiyat.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.