Şimdi Ara

Asus GL502VT-FY034T (6700 hq 970m) (3664tl) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
16
Favori
17.636
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cohannan

quote:

Orijinalden alıntı: buuraaa

Bu laptopu aldım kargodaymis :) ssd oneriniz nedir? Bir de bir arkadas aktarma demis ilk defa ssd'li cihaz kullanacağım ne yapmam gerekiyor

460 TL Her şey dahil Samsung MZ-V6E250BW SSD 960 Evo NVMe M.2 250 GB mit bis zu 3.200MB/s sequentielle Lese und 1.900MB/s Schreibgeschwindigkeit
    https://www.amazon.de/Samsung-MZ-V6E250BW-3-200MB-sequentielle-Schreibgeschwindigkeit/dp/B01M211K53

Resmi sitesi:http://www.samsung.com/semiconductor/minisite/ssd/product/consumer/960evo.html

Şu an önsiparişte

Türkiye'ye gönderim yapılmıyormuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• buuraaa kullanıcısına yanıt
    O uyarıyı ciddiye almayın dostlar sepete atın ve son sayfaya kadar ilerleyip siparişi verebilirsiniz
  • Bf1i ultrada akıcı oynatır mı sizce?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Physicist_Emre kullanıcısına yanıt
    Şuan oyunu indiriyorum deneyince paylaşırım

• Arkadaşlar bf1 40 gb oldugu için henüz yarısını indirebldim ama yuzde 33 e geldiğinde single player oynanabiliyordu deneyimlerim su sekilde aslında oyun gayet akıcı ilerliyor bütün ayarlarda büyük ihtimalle driver optimşzasyonundan kaynaklı hangi ayarda oynarsam oynayım nadiren de olsa 1 2 saniyelik takılmalar oluyo sonra devam ediyo nedenini anlamış değilim belkide henüz tam inmediği için olabilir...

• bende almayı düşünüyorum 250gb ssd ile birlikte 4600 oluyo bence gayet uygun ama kafama takıldı şu garanti olayı.
    Ssd ekleyen oldu mu veya garanti ile konuşup garantiye ekletiren

• cihazın m.2 pci-e ssd portu mevcut
    buna samsung pro harıcınde önerisi olan var mı?
  • 970m ürün için fiyat pahalı değil mi arkadaşlar?
    Amazonda 1070 6gb MSI 4900 küsürdü

• Arkadaşlar cihaz elime geçti ben de soruları cevaplayabilirim daha bir oyun olarak hon (heroes of newerth) cihazda hiç bir ısınma vb yok. Sadece sanırım diğer pc'mden alışık olduğum için 1080p ye alışamadım, mesela steam açıyorum steam kutusu bulanık görünüyor, ya da benim beceremediğim bir ayar var. Ssd ve garanti hakkında bir bilgim yok ben amazon.de'den samsung 960'ı almayı düşünüyorum.
  • Anlamıyorum ya hepiniz mi zenginsiniz? Ben 5 aydır notebook almaya çalışıyorum ince eleyip sık dokuyayım diye dolar mağduru oldum zaten, artık canıma tak etti a dostlar. Günde buraya 15 kere bakıyorum bi indirim çıksın da tutturayım diye. 1.800den başladım 5 ayda 2.500e kadar çıkmış bulunuyorum. Ve siz sürekli 3.500 - 4.000-5.000

Kendimi çok yalnız hissetiriyorsunuz arkadaşlar. Gidin ötede para sayın....

• Arkadaşlar bir kız için çok mu kaba bu bilgisayar? Çizim ve grafik işlerinde kullanılacak. Kullanan arkadaşlar yorum yapabilirlerse çok sevinirim.
  • buuraaa kullanıcısına yanıt
    full hd'ye göre küçük kalan yazı ve görselleri kendince ölçeklendirme yapmış windows. şu şekilde düzeltebilirsin:

denetim masası - görünüm ve kişiselleştirme - görünüm

açılan ekrandan paragraf içindeki "özel ölçeklendirme ayarlayabilirsiniz" yazısına tıklayınca ufak pencere açacak, oradaki %125 olan değeri %100 olarak düzeltin ve kaydedin, kapatıp açınca bilgisayarı düzelmiş olacak. resme bakın:

Asus GL502VT-FY034T (6700 hq 970m) (3664tl)

• t-genc kullanıcısına yanıt
    İçinde optik okuyucu yok. Dolayısıyla normal gaming laptoplara göre biraz daha ince
  • Arkadaşlar bizde kardeşime bu laptop dan aldık öncelikle çok şık gerçekten. Bende asusun n55 modeli var ona göre çok ince. Turuncu aydınlatmalar tasarım hoşuma gitti tek sıkıntı ssd olmaması.
    Yalnız Bi sorun yaşıyorum acaba alıp da yaşayan var mı? Şöyle: kardeşim steam Den oyun indirirken herhangi bir browser dan internet kullanılmıyor Proxy hatası veriyor download bittiğinde sıkıntı yok yani pc modemden veri alıyor ama internette dolasamıyorsun... Acaba bunun gibi sorun yaşayanlar var mı ?

• nigya08 kullanıcısına yanıt
    Bugün Vatan Bilgisayara gidip aynı kasaya sahip başka bir modeli inceledim. 17.3 inch ekranı oldugu icin 2.73 kg olmasına ragmen bana ince ve tasınabilir geldi. Tek kotu ozelligi klavyenin oldugu alt govdeye bastırınca kasa esneme yapıyor biraz; malzeme kalitesi çok iyi değil. Ama bu fiyata tercih edilebilir diye düşünüyorum.
  • premiumbeyin kullanıcısına yanıt
    nereye göre pahalı hocam.Bu fiyata asus ve 970m hemde türkiyede 4200 tl ?
  • yagmursuz kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam.Bide masaüstünde simgelerin boyutu ve yazının boyutu değişiyor.Ek olarak simgelerin yerleri sürekli değişiyor bi yerde toplanıyor.Buna bi çözümünüz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jonherk

nereye göre pahalı hocam.Bu fiyata asus ve 970m hemde türkiyede 4200 tl ?

Tr ye göre demedim hocam
    Üzerine biraz daha koyup bu asus rog dan falan alabiliriz aslında yurtdışından
    Onu demek istiyorum..
    Mesela takip etsek biraz daha düşünce bunu alabiliriz

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01M0H9VAW/ref=ox_sc_act_image_2?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

Bnde yeni laptop alacağım ama bunları kovalıyorum

• yagmursuz kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkürler bu zamana kadar hep düşük çözünürlük kullandığım için benim istediğim tam tersiydi onu da öğrenmiş oldum.
  • Hocam internetle alakalı problem yaşayan yok mu acaba ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.