Şimdi Ara

Asus GL502VT-FY034T (6700 hq 970m) (3664tl) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
338
Cevap
16
Favori
17.636
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Shafter

Kdv indirimimle 3000 tl ye geliyor bana alsam mı ki acaba..

KDV indirimi nedir ??
  • Alacak olan var mi? Sorunlar kafami karistiriyor yoksa cok iyiymis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi bir çok arkadaş tekrar sipariş oluşturdu ve aynı zamanda iade ettiler ürünleri
    eh ne olacak? iade ürünlerini tekrar gönderecekler ..
    çok kolpalık olacak gibi çok karışık bir durum
  • Mr.Mezarci kullanıcısına yanıt
    Hocam bugun teslimat diyor yani iade urun gelme olasiligi dusuk gibi yine de yasanan sorunlari gorunce hevesim kacti.

• arkadaşlar elektronık sans ısı bırazda bendekı tek sorun kucuk bır ısık sızması o da bellı olmuyor bıle dıkkatlı ıncelersenız ancak gorursunuz gozunuzle ips ekranalrın neredeyse hepsınde mevcut olan bir problem bu ben 4165 tlye aldım sımdı bu fıyata kacmaz diyorum tam f/p urunu gayette memnunum

• Ben de indirimden dolayı kazıklananlardanım ama sorunlu diyenler sorunun ne olduğunu belirtirse alacak arkadaşlar da indirimi kaçırmadan karar verir bence. Biz yandık onlar yanmasın bari. Daha öncede belirttiğim gibi bende de rahatsız etmeyecek kadar ışık sızması var fakat bu kronik bir sorun her ips ekranda olabilir. Harddiskte de cızırtı sorunu var denmiş ben de kulağımı yaklaştırıp dinlersem küçük bir sürtme sesi duyuyorum fakat bu sorundan sayılır mı bilemiyorum. Cızırtı var diyenler ne kadarlık bir sesten bahsediyorlar?

• black friday şerefine 3.654tl ye düşmüş... yarın hemen sipariş etmeyi düşünüyordum ancak sizin yazdığınız sorunlar kafamı deli şekilde karıştırdı. ne yapmalıyım ya ? şansımı deniyim mi ? 3.600 tl sonuçta alayım bakayım sorunluysa iade ederim. sorunlu çıkmazsa kullanırım ? çok arada kaldım. :D bir de vatanda falan da indirim olunca napacağımı şaşırdım. fırsat yakalayan söylesin çökelim
  • JuliAddict kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle sorun çıkarsa iade edersiniz kaçırmayın derim
  • Aldım bende bakalım umarım sorun çıkmaz. Aslında daha 2 hafta önce N11'in 11.11 kampanyasında gene Asus laptop almıştım.2000 TL'ye. Ama bunun özellikleri ve indirimi çok daha cazip geldi.
    O aldığım laptop da şuydu :
    http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/asus-k555ub-fi136dc-uhd-i7-6500u-12gb-1tb-nv940-2gb-freedos-P136002255

Artık bunu satar mıyım,iade mi ederim bilmiyorum. Aslında o fiyata almışken gene aynı fiyattan iade etmek hiç içime sinmiyor. Satmazsam kardeşime gönderirim muhtemelen :)

• Ya bi sorun muhabbeti nedir ya 3650 tlye 970mli bilgisayar bulmuşsunuz ağzı olan konuşuyor arkadaş ya. Işık sızması nedir ya? O zaman git crt monitör al onda ışık sızmaz. Ayrıca ssd takacak olanlar için yazıyorum, evet hdd biraz rahatsız ediyor sesiyle ama ben ssd taktım şimdi gayet sessiz sakin ve performanslı.

• quote:

Orijinalden alıntı: rustemcan

Ya arkadaşlar beni de korkuttunuz şimdi bende ürünü aldım geldi şuan evde duruyo daha açmadım.ne yapmalıyım sizce?? Gördüğüm kadarıyla çoğu kişide hatalı çıkmış.bide bu 600 liralık farkta sinirimi bozdu

14 gün içinde sorgusuz sualsiz iade edebilirsiniz.heleki açılmadıysa...
    bence iade edin yeni sipariş geçin. unutmayı bugün son.
  • Dayanamadım aldım valla. :) Haydi hayırlısı olsun. İade etmek için kurulum yapmamış olmak gerekiyor ama, nasıl olacak o?
  • Ulan ne olurdu bura yatınca gelse bu fiyata :/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • An itibatiyla ben de siparis vermis bulunmaktayim.

• hepsiburadanın sattiğı ürünler tahminimce yurtdışından DOA raporlu
    benimkinde de hdd cızırtı sorunu var. normalde duyulmuyo ama hdd yerine kulagımı dayayınca duyuluyor lakin bu benim için sorun arzetmiyor cihazın bütününden mennunum

• faxys F kullanıcısına yanıt
    Hocam bende alırsam ssd ye kurmak istiyorum yani ya yanında ssd alıp kendim takıcam yada servisine kurdurucam. Ancak sistemi ssd ye kurmak istediğim için hemen mi servise göndermeliyim yoksa ssd yi kendim mi takayım? Bir de şu sorunlardan çıkarsa iade etmek zorunda kalırsam diye ssd siparişi de veremiyorum :/ ssd yi nasıl halledicez ya ? Biri akıl versin

• arkadaşlar ssd takanlar hangi modeli satın aldığını link atabilir mi. hepsi buradada %15 indirimle samsung evo var o uygun mudur mesela

http://www.hepsiburada.com/samsung-850-evo-250gb-540mb-520mb-s-sata3-2-5-ssd-mz-75e250bw-p-BD802575?magaza=Hepsiburada

veya tavsiye ettiğiniz başka varsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkanzkan307 -- 25 Kasım 2016; 12:10:16 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sene yurtdışından asus g751 aldım 980mli bu fiyattan biraz yüksekti. Bu fırsat geçen sene olsaydı tamam derdim fakat şimdi 1000 serisi varken bu seriden bir ürün almak mantıksız. Ama tabii ki kalite konusunda rahat olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kustumize -- 25 Kasım 2016; 12:30:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kustumize

Geçen sene yurtdışından asus g751 aldım 980mli bu fiyattan biraz yüksekti. Bu fırsat geçen sene olsaydı tamam derdim fakat şimdi 1000 serisi varken bu seriden bir ürün almak mantıksız. Ama tabii ki kalite konusunda rahat olun.

1000 serisi 6000 liradan başlıyor. :) Fiyat performans olarak müthiş mantıklı bu cihazı almak.
  • SSD için servise mi vermek gerekiyor? Ücretli mi takıyorlar?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.