Şimdi Ara

Asus EEE PC 1000H İncelemesi (Test, Sorunlar, Genel Başlık) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.854
Cevap
12
Favori
341.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam model ismi etiketinde Dandy yazıyo o galiba
  • mavibilgisayar.com da beyazı kalmamış bide fiyatı 775 olmuş yaa
  • ya usb bellek ile perfect xp kurmak istiyorum ama bi türlü yapamadım nasıl yapcam
  • Topic'deki 1000H ile ilgili emek ve çalışmada bulunan Dostlara çok Teşekkür ederim.En sonunda Mavibilgisayar'dan siyah olanından sipariş ettim,umarım hayırlısı olur.Sağlıcakla.
  • Hayırlı uğurlu olsun

quote:

Orjinalden alıntı: umcor81

Topic'deki 1000H ile ilgili emek ve çalışmada bulunan Dostlara çok Teşekkür ederim.En sonunda Mavibilgisayar'dan siyah olanından sipariş ettim,umarım hayırlısı olur.Sağlıcakla.
  • quote:

Orjinalden alıntı: umcor81

Topic'deki 1000H ile ilgili emek ve çalışmada bulunan Dostlara çok Teşekkür ederim.En sonunda Mavibilgisayar'dan siyah olanından sipariş ettim,umarım hayırlısı olur.Sağlıcakla.

Dostum hayırlı olsun sevindim senin adına. Siyahı seçmekle doğru kararı verdin

2 yeni oyun videosu daha ekledim ilk sayfadan bakabilirsiniz.

Hitman ve NFS5

• bune yaw 775 ytl mi? 12.1" dvd rw notebooklar 800-950 ytl arsında suan iyice pahalandı bune?10.1" ile 12.1 kasa arasıında cok boyut farkı var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: magicool

bune yaw 775 ytl mi? 12.1" dvd rw notebooklar 800-950 ytl arsında suan iyice pahalandı bune?10.1" ile 12.1 kasa arasıında cok boyut farkı var mı?

En az 3 cm fark var hocam. Fakat bu farkı dvd-rw ile kapatıyor. Ama 775 gerçekten de biraz fazla gibi. 1000h'nin olması gereken maksimum fiyatı 650 ytldir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: _-_

quote:

bune yaw 775 ytl mi? 12.1" dvd rw notebooklar 800-950 ytl arsında suan iyice pahalandı bune?10.1" ile 12.1 kasa arasıında cok boyut farkı var mı?

En az 3 cm fark var hocam. Fakat bu farkı dvd-rw ile kapatıyor. Ama 775 gerçekten de biraz fazla gibi. 1000h'nin olması gereken maksimum fiyatı 650 ytldir.

3 cm dvd-rw için hiç birşey fakat digersorun bu cihazın(800 ytl olan lenovo 3 hucreli pili) normail kullanımdAa pilnin 1.5 saat bile zor dayanması

bu arada bencede 1000h 600-650 ytl den fazlası gereksiz

• quote:

quote:

quote:

3 cm dvd-rw için hiç birşey fakat digersorun bu cihazın(800 ytl olan lenovo 3 hucreli pili) normail kullanımdAa pilnin 1.5 saat bile zor dayanması

Hım evet pil konusuun hiç düşünmedim. EEE gibi pili dayanmıyorsa 12inç+dvdrw olsa ve fiyatı da 100h ile aynı olsa yine de almam. Benim için pilin önemi en üst seviyede. Sonra tasarım. Sonra da alt özelikler

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hım evet pil konusuun hiç düşünmedim. EEE gibi pili dayanmıyorsa 12inç+dvdrw olsa ve fiyatı da 100h ile aynı olsa yine de almam. Benim için pilin önemi en üst seviyede. Sonra tasarım. Sonra da alt özelikler

ozaman ya 6 hucreli ortalama 2-2.5 saat giden pil alıcaksın yada msı 6 hucreli pil ile gelen modelini alacaksn(msı 925 yt)ama ne olursa olsun 1000h ın 5-6 saatlık kullanm suresine ulaşamaz sonuçta biri atom digeri dual core sırf burdan bile dunya kadar guc sarf eder ama su 925 ytl lik msı 850 ytl ye falan inse 1000h yerine bunu tercih ederim

• quote:

ozaman ya 6 hucreli ortalama 2-2.5 saat giden pil alıcaksın yada msı 6 hucreli pil ile gelen modelini alacaksn(msı 925 yt)ama ne olursa olsun 1000h ın 5-6 saatlık kullanm suresine ulaşamaz sonuçta biri atom digeri dual core sırf burdan bile dunya kadar guc sarf eder ama su 925 ytl lik msı 850 ytl ye falan inse 1000h yerine bunu tercih ederim

Senden böyle bir yorum beklemezdim
    Bu mu eee sevgisi, bu mu eee kardeşliği
    Pil süresini heba etme kıytırık bi MSI için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _-_ -- 5 Ekim 2008; 17:20:33 >

• quote:

quote:

Senden böyle bir yorum beklemezdim
    Bu mu eee sevgisi, bu mu eee kardeşliği
    Pil süresini heba etme kıytırık bi MSI için

herkesin ve heşeyin bir fiyatı vardır derler asus babmın oglu mu ki onun malını seviyim koriyim bana kaliteli ve en guçlu en ufak ve piayasadaki e ucuz fiyatı nefret ettigim bir herif verse yinede satın alırım sonucta iş başka arkadaşlık başka dimi ama... biraz fazla ciddi ve acımasız oldu sanırım

• bu bilgisayar maviden baska nerde var? vatan gold da yokmu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: texmo

bu bilgisayar maviden baska nerde var? vatan gold da yokmu?

Hiçbir yerde yok maviden başka
  • Fiyatlar çok yükselmiş..775ytl mavide bu cihaz ve bence değmez o fiyata 12.1 normal laptopları düşünücek olursanız..Bu cihazın ederi bence 600 650ytl arasında olmalı maximum, fazlası gercektende lükse giriyor..bu fiyata güncel bütün oyunları oynayacak sistem toplanıyor (:
  • evet pegasus haklı. Adamlar baktılar piyasada mal yok vermişler zammı bi de dolar fırlayınca böle oldu işte
  • alamadık yinedolar da yukselince dahada yukselir,sıcak fırsatlarda 12" msı 997 ytl yazıyor bayagı iyi gibi,onumu alsak.
  • benim işlemci takoz çıktı bi türlü stabil 2 ghzda çalışmadı cihaz fan hızını %80ne bile getirdim fayda etmedi ramde 2 gb kingston 667 var en son biosuda yükledim yeniden format attım bana mısın demedi
  • Önceki sayfaların birinde atom 330 yani cıft cekırdekli işlemcilerın bu tür netbooklarda yer alacağını söylemiştim..

Bugun testlerine baktım ancak tam bir hayal kırıklığı yeni atomlar maalesef..Ben en azından 1080p videoları tam olarak oynatır düşüncesıydeydım ancak onlarda da tek cekırdeklı atom gibi atlamalara neden olup 24fps oranını tutturamamışlar..

Güç tüketim değerleride tek cekırdek atomun 4 watt iken dual coreların 8watt imiş..Hem pil ömrü kısalcak hem yıne 1080p video oynatamıcak ne saçma iş böyle
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.