Şimdi Ara

asus ee pc çıktı...archos ve ipod touch öldümü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam...yakın zamana kadar kablosuz nete girmek için ipod touch yada archos arıyordum fakat birden asus ee pc tarzı cihazlar çıkmaya başladı...
    tabi bende hem video oynatan hem müzik çalan hemde nete giren bu minik laptopu almaya karar verdim...
    sizcede bu cihaz archos vebenzeri cihazların sonunu getirdimi?yada bu ee pc de olmayıpta archos yada ipodda oalan artılar nelerdir?

• eee Pc onlara bin basar bence hem 7 inç ekranı var en düşük modelinde bundan ala mp3 çalarmı olur bence eksileri:

1- Ipod'a göre pahalı.Yani cepini genişletmen lazım.
    2- Ayriyetten bide aleti cebine sığdırmak için genişletmen lazım
    3- bir bilgisayara göre çok düşük sistem özellikleri var ama film izlemek için ideal olabilir.

benim tek gördüğüm kusurlar bunlar.Birde sen internete gireceğim demişsin.EeePC'de WIFI varmı yahu
  • ee pc de var...yani benim gördüğümde vardı...yanlışmı gördüm acaba siz böyle yazınca yarın hemen bakayım
  • dostuum karşılaştırdıgın urunler bence alakasız cunke eee pclerin boyutları buyuk bence gp2x yada psp al
  • kategoryler çok farklı..
  • biri pc biri player..daglar kadar fark war..
  • Taşınabilir DVD playerların ömrünü bitirdi desen anlarımda
    iPod ve Archoslara EEE PC yi rakip görmen komik olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iRoNMaSTeR -- 20 Haziran 2008; 12:53:13 >
  • ıpodun ses kalitesini eee pc de yakalayabilecekmisin.yada eee pc nin wifi kalitesini ıpod da yakalayabilecekmisin
  • touch kullandım çoğu diz üstünde wi-fi çekim gücü iyi ve ben tochta nette gezmenin ayrı bir tat oldugunu düşünüyorum
  • eepc de tabiki wi-fi var zaten amaç bu çok kolay taşınabilir ve heryerden internete girilebiliri bişi ama ben ipod touch ı tercih ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.