Şimdi Ara

ASUS DUAL GTX 1660 Ti EVO 6GB - Kisa İNCELEME (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
1
Favori
5.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Elinizde ki oyunlari test edip sonuçlari paylaşabilirsiniz. Çogu zaman test site leri deki inceleme ler eski sürücü ile oluyor pek referans olmuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    Yarım saat Cs Go oynadım. Veriler aşağıdaki gibi. Bu kart da oyunlarda 1900 Mhz'yi geçiyor. Herhalde sıcaklık vs durumuna bakıp boost yapıyor.

ASUS DUAL  GTX 1660 Ti EVO 6GB - Kisa İNCELEME

HwMonitör'e göre 1920 Mhz'yi de görmüş.

• Kart bugün elime ulaştı 6G modeli, autoda hiçbir yükte 64 dereceyi geçmiyor, %99-100 yükte sahne değişmeden bir saat sabit beklendi 64 son, 64 dereceykende gpu hızı 1830-45'de sabitleniyor, fan %43 1560 RPM'da kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 30 Ekim 2019; 21:23:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Kart bugün elime ulaştı 6G modeli, autoda hiçbir yükte 64 dereceyi geçmiyor, %99-100 yükte sahne değişmeden bir saat sabit beklendi 64 son, 64 dereceykende gpu hızı 1830-45'de sabitleniyor, fan %43 1560 RPM'da kalıyor.
    Kasanız nedir acaba? Kaç adet fan var:) Ben eğer kartı zorlarsam genelde max 68'de kalıyor. Fanlara müdahalede bulunmadıysanız kasa içi sıcaklık fark yaratmış galiba.
  • İnceleme / test filan denmiş fakat ben bir heaven testi ve kasa resimlerinden başka birşey göremedim, ara ara mesajlarda farklı testler varsa ilk mesajda toplaman güzel olabilir ve hayırlı olsun dertsiz tasasız güle oynaya kullan.
  • abi şakamı 1499 tlye gtx 1660 ti keşkem ben de bulsamda alsam
    şaka bir yana çok iyi fiyat gerçekten

bende ileriki ilk 2 ay içinde ya rx 5500 ya da gtx 1660 super alacağım.
  • Dreadfrost kullanıcısına yanıt
    O kadar kem küm ettiler en sıcak 1660 ti diye kart sıcaklığı 50-55 geçmiyor milletin yorumlarına aldansak işimiz var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GeçerkenUğradı kullanıcısına yanıt
    Sitem ettikleri model duz model imis. Bu evo modeli. Sogutucu vs tamamen farkli. Sogutucu blogu cok daha buyuk.

• GuvenDMRK kullanıcısına yanıt
    Elimdeki oyunlara baktim maalesef icerisinde benchmark bulunmuyor. Oyun ici benchmark olan sadece f1 2019 ile gta 5 bulunuyor. Guncel oyunlari henuz temin edemedim maalesef.

Edit: Başlığı değiştirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metallurgy -- 4 Kasım 2019; 20:56:42 >
  • metallurgy kullanıcısına yanıt
    Başlığa bakıp belki bir hevesle filan konuya girenler hayal kırıklığına uğrarayabilirler diye bende bir fikir beyan etmiş bulundum.

Aslında sadece deneyimlerini, fikirlerini paylaşmanda güzel olur tabi, siteler ve youtube ilgili videolarla dolu ama kullanıcı deneyimi bunlardan daha fazla önm taşıyor, çünkü hem o videolara, testlere genel olrk pek güvenilmiyor hemde kullanıcı sistemleri test sistemleri gibi üst seviye işlemciler anakartlardan filn oluşmadıı için kartın gerçek dünya performansı hakkında ilk ağızdan daha gerçekçi fikirler edinilebiliyor v.s. haliyle işte başlıkta test filan yazınca insan bu kart nerede ne yapmış gibisine merak ediyor, sende elinden geldiğince anlatmışsın eyv. sen demek isteiğimi anlamışsın zaten ve başlıkta değişmiş galiba, böyle daha güzel olmuş.

• GuvenDMRK kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam. Başlığı değiştirdim:) Ben de ilk başta başlığı daha çok doldurmak istemiştim ancak iş güç yoğunluğundan ve güncel oyunların malum dosya boyutundan indirmeye fırsat bulamadım. Mevcut internetim de 12mbit olunca 50-100 gb dosyaları indirmek ölüm oluyor:) En azından konuya bakanlar sıcaklık değerleri, fan sesi ve oyunlarda çıkabileceği mak. saat hızlarını görmüş olurlar:)
  • 1 haftaya evime döncem r6 siege ,wildland ,gta 5 gibi oyunlarda gtx 1660 overcloklu haliyle karşılaştırmak isterim. OC yapmaya sıcaksan 1660 ti oc halini görmek isterim.
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    sentetik testlerede bakabilrizde ben oyun performasnlarını daha çok merak ediyorum. Overclok ne düzeyde yapıldı benim gtx 1660 2070-2085 mhz core, 10000 mhz bellek hızında çalışyor şuan. 1900 mhz fln uğraşmayın 2050 mhz aşağısında çalıştarnları dövüyorlar. 2150 mhz çalışanlar var şanlı çiplerde 2070-2085 mhz kartların %95 i stabil bir şekilde çalıştıryor. Ben %8 falzdan powerlimit için armor a gaming x biosu attım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-26E6B5369 -- 4 Kasım 2019; 21:17:48 >
    değim 3 oyunda oyun içi banchmark var işlemci da farkettiriki, ryen 1. 2. nesil varsa sonuç değişmez.
  • Neyse, o oyunlar olup üstüne oc yapabilen biri bulusan karşılaştırırsın, gl.
  • ASUS DUAL  GTX 1660 Ti EVO 6GB - Kisa İNCELEME
    benim 1660ti evo gelmişti ancak fırsat bulup taktım kasaya ama sıcaklık bende 72 yi buluyor
    gpu 1980 mhz yi görüyor oyunlarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MALİ MÜŞAVİR -- 5 Kasım 2019; 22:33:53 >
  • MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    Kasa airflowun hatalı o zaman bende ki kart herşey autoda asla 64 dereceyi geçmiyor.
    Airflow um nasıl hatalı olabilir.
    Kasa corsair 500d se premium

egzos: 120 lik LL120 fan
    üst: 2 adet 140 lık LL140 fan
    ön: radyatöre bağlı 6 adet LL120 fan

Bunlarda fanların rpm hızları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MALİ MÜŞAVİR -- 5 Kasım 2019; 22:51:56 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.