Şimdi Ara

ASUS DUAL GTX 1660 Ti EVO 6GB - Kisa İNCELEME (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
1
Favori
5.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sıcaklık tahminimden iyi çıkmış
  • Öncelikle hayırlı olsun hocam. Bende 3 ay önce 1100 TL'ye sıfır 1 sene garantili Sapphire Pulse RX 580 8G aldım ama gözüm 1660Ti'de kaldı.
    Geçenlerde sizin de yararlandığınız 1499 TL fiyatı görünce baya bir içim gitti. Sizce elimdeki kartı 900-1000 TL civarına satmaya çalışıp, 500-600 TL koyup 1660Ti alsam mı, aradaki fiyat farkına değer mi sizce ?
  • Test sonuçları çok iyi hocam bende yarın öğleden önce parçaları kargolardan alabilirsem toplayacağım inşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim 1660ti kargoya dün verildi. İyi fiyata aldık bence.Yarın öğleden sonra tatil kargolar çalışıyormu bilmiyorum 31 inde anca elimde olur ben de atarım test sonuçlarını.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • snowtger kullanıcısına yanıt
    Hocam bence hiç gerek yok. rx 580 de fiyatına göre çok iyi bir kart. Ben r9 380'den geçtiğim için geçtiğime fazlasıyla değdi. Siz ileri de daha üst seviye bir karta geçerseniz.
  • Hemen hemen aynı sisteme sahibiz.

• Kasa : Sharkoon TG4
    • Ekran Kartı : ASUS DUAL GeForce GTX 1660 Ti EVO 6GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı
    • Işlemci : AMD Ryzen 5 2600
    • Anakart : MSI B450M PRO-VDH PLUS
    • Ram : CORSAIR 16GB DDR4 3000MHz 
    • Power Supply : Sharkoon SHP650 V2 650W 80 Plus ATX PSU
    • SSD : ADATA 480GB SU630 3D NAND Sata3 2.5'' SSD 
    • Cpu Soğutucu : Arctic Freezer 34 Esports Kırmızı CPU Soğutucu
    Custom olarak 4x Arctic P12 fan var kasamda Ek olarak Cpu fanina 1 adet daha sağlam CFM yüksek fan alıp o/c yapmayı planlıyorum Ek olarak M.2 SSD almayı planlıyorum. Şuanlık sistem böyle hocam

Ekran kartım daha çıkmamış anakart izmirde dağıtım bekliyor ufak çapta kanser olduk desem yeridir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GeçerkenUğradı kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi sistem hemen hemen aynı. m.2 ssd çok büyük rahatlık. Marka takıntınız yoksa James Donkey tavsiye ederim. Sata kablosu, güç kablosu vs olmadan direk anakarta takıp kullanmak çok büyük rahatlık. Ayrıca hız olarak da müthiş hızlılar.
  • Nerden ald8niz 1500e? Ve 1500e düştüğü haberini nereden aldınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • saasc S kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk mesajımda yazıyor zaten. İtopya sitesinin Cuma akşamı yapmış olduğu gece indiriminden aldım. Sıcakfırsatlar bölümünde incehesap indirim konusunda gördüm. Bir arkadaş sağolsun paylaştı. Hemen 5-10 dk içinde bitti.
  • metallurgy kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim 1500e 1660ti görünce heyecanlandım 1400e 1660 bulsam onada kabulum ama hiç denk gelemedim

• saasc S kullanıcısına yanıt
    Cuma akşamları incehesap sitesinde saat 17:00'da indirime girecek ürünler saat 8'e kadar tek tek açıklanıyor. Saat 20:00'da ise ürün fiyatları ve satışı yapılıyor. Takip edin muhakkak güzel ürünlere denk gelirsiniz. Geçen Cuma İtopya da Cuma indirim kampanyası başlattı. Rekabet bizlere yarıyor. Ben mesela 2 hafta önce 799 TL'ye Asus rx 570 aldım bu hafta da 1499 TL'Ye gtx 1660 ti. Arada 1200 küsür TL'lere rx 590 felan da satıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metallurgy -- 29 Ekim 2019; 0:22:23 >
  • metallurgy kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim

• Hocam asus kampanya nedir acaba açılarsanız sevinirim.
  • Bu kartın oc versiyonu da çıkmış.https://www.sinerji.gen.tr/asus-geforce-gtx1660ti-dual-o6g-evo-6gb-gddr6-192-bit-ekran-karti-pmu419431

OC Mode - GPU Boost Clock : 1875 MHz , GPU Base Clock : 1500 MHz
    Gaming Mode (Default) - GPU Boost Clock : 1845 MHz , GPU Base Clock : 1500 MHz

advanced versiyonu da yolda https://www.asus.com/Graphics-Cards/DUAL-GTX1660TI-A6G-EVO/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MALİ MÜŞAVİR -- 29 Ekim 2019; 14:43:36 >

• Metro exodus da felan fps degerleri nasil acaba? Bf5 felan oyun test leri de olursa iyi olur

• MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    Bu kart için artık psikolojik sınır 1500TL oldu :) Sıfır olarak 1500TL güzel fiyat. Üstü artık forumu bozar
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpLasH09

Hocam asus kampanya nedir acaba açılarsanız sevinirim.
    Aşağıdaki konudan bakabilirsiniz. Bazı Asus anakart modelleri + bazı ryzen işlemci alanlara asus belli bir miktarda geri ödeme veriyor.
    https://forum.donanimhaber.com/asus-anakart-amd-ryzen-kampanyasi--140056440
  • İki oyun da maalesef bende yok. Bir ara indirmeyi düşünüyorum ama.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.