Şimdi Ara

Asus Dual 6700xt 12Gb 8000 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
2
Favori
7.317
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürünü aldım çok gürültülü çalışıyor , cw var. Açtıktan sonra iade edebiliyor muyum ?

• xxxcem kullanıcısına yanıt
    Onay işi kolay hocam. 4 kez onaylanmış ödemeyi alamadım ben. Aylarca mailler, telefonlar. Başka bankadan hesap no istemeler. Msi gibi kullanıcı dostu değil organizasyonları. Umarım sistemi düzeltmişlerdir.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sintai kullanıcısına yanıt
    İlk başladığı gün başvurmuştum ben onaylandı ama 1 ayu geçti ne gelen var ne giden. Msi da falan adımları yazıyordu onaylanmazsa sebebi yazıyordu ve düzeltme ekranı çıkıyordu. Sanirim bu ödemeler çok sorun olacak ugrastirwcak gibi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bende onayı alalı 1 ayı geçmesine ragmen gelen birşey yok.Asusa sorduğumda iade 90 iş gününü bulabilir dediler .Yaptıkları tüketiciyi yanılmak aslında çünkü başvuru ekranında kısa bir onay süresinden sonra hemen geri ödemeniz yatırılacak yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maverick72 -- 7 Ağustos 2022; 10:35:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 90güne kadar sürebilir yazıyor biraz geç ama bilemedim, gariptir arkadaş 4 kez onaylı cashback alamadım yazmış...

• mrts61 kullanıcısına yanıt

9750-1050=8700

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heliosis -- 8 Ağustos 2022; 0:25:20 >
  • Heliosis kullanıcısına yanıt
    Geri ödeme 1750

• Tuf serisi için geri ödeme 1750 bu dual serisi bir kart o nedenle geri ödeme 1050 tl

Asus Dual 6700xt 12Gb 8000 TL
    Ustteki o12gb modeli bu yanlis bakmissiniz

Ya anlamak istemiyorsunuz yada bilmediğiniz halde ısrar ediyorsunuz.

Linkteki ürününün ve asus geri ödeme sayfasında bulunan ürünün isim ve kodlarını karşılaştırırsanız 1050 tl olduğunu görürsünüz. Ben tuf yada dual modelden anlamam 012g yazsın yeter diyorsanız buyrun alın 1750 mi yoksa 1050 mi geri ödenir görelim.

Konudaki kart oc modeli cashback 1750 tl anlamak istemeyen sizsiniz

• Asus tan iade gelecek diye ürün alınmaz, zamanında aldık 2 defa ikisini de göndermemek için her türlü çamur yaptılar. MSİ şak diye yatırdı ama ASUS geri ödeme diyorsa o parayı unutun baştan.

• Asus Dual 6700xt 12Gb 8000 TL
    Asus Dual 6700xt 12Gb 8000 TLgaming.gen.tr
    ASUS Radeon RX 6700 XT DUAL 12GB OC GDDR6 192 Bit Ekran Kartı - Gaming.Gen.TR
    https://www.gaming.gen.tr/urun/142599/asus-radeon-rx-6700-xt-dual-12gb-oc-gddr6-192-bit-ekran-karti/

buradada aynı fıyat gaming.gen.tr cashback de dahil

vatandaş ısrar 1050 iade olacak diyor ama koda göre 1750 cashback var.Ayrıca 3 oyun hediyesini alabilirsiniz buradan daha mantıklı taksit dışında.

https://www.amd.com/en/gaming/raise-the-game

Turkey

Akortek Bilişim

Betaplus/Gaming.gen.tr

Eera Elektronik Tic. ve Bil. Hiz. Ltd. Şti.

Eksa

Eksa Elektronik

Gaming.Gen.Tr

OKSID BILISIM TEKNOLOJILERI

Sinerji

• xxxcem kullanıcısına yanıt

Arkadaşlar o12g modeli için başvuru yaparken seri no girdiğinizde geri iade tutarının 1755 lira olduğu sistem tarafından belirtiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoonShine07 -- 8 Ağustos 2022; 17:18:40 >
  • Dual modeli için bir kaç şikayet gördüm. Sıcaklık ve ses için doğrumudur bilmem

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Daha önce Asus monitorden geri ödeme almıştım, 7 ay uğraştırmışlardı. Belki 10 kez mail atmışımdır, farklı hesap numaraları vermem gerekmişti, bir türlü yollayamamışlardı parayı.

• gpu almak için doğru zaman mı emin olamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.