Şimdi Ara

ASUS DSL-N55U N600 [inceleme] | [uydunet-dual wan-router-fw güncelleme] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
3
Favori
12.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • birşey sormak istiyorum bu cihazda USB üzerinden 4 tb a kadar harici disk desteği varmı ve bu cihazlarda USB 3.0 desteği olan cihaz varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarper 77

birşey sormak istiyorum bu cihazda USB üzerinden 4 tb a kadar harici disk desteği varmı ve bu cihazlarda USB 3.0 desteği olan cihaz varmı

Forumumuzda yaptığım aramalara göre 2 TB HDD ile sıkıntısız kullanan olmuş.İnternette yaptığım araştırmalara göre de; 3 TB' a kadar destek sunuyor gibi gözüküyor (kesin değil).En sağlıklısı sizin deneyip görmeniz olacaktır (elinizde 4 TB HDD varsa).

USB 3.0 desteği olana ben denk gelmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R£DSTON£

quote:

Orijinalden alıntı: Sarper 77

birşey sormak istiyorum bu cihazda USB üzerinden 4 tb a kadar harici disk desteği varmı ve bu cihazlarda USB 3.0 desteği olan cihaz varmı

Forumumuzda yaptığım aramalara göre 2 TB HDD ile sıkıntısız kullanan olmuş.İnternette yaptığım araştırmalara göre de; 3 TB' a kadar destek sunuyor gibi gözüküyor (kesin değil).En sağlıklısı sizin deneyip görmeniz olacaktır (elinizde 4 TB HDD varsa).

USB 3.0 desteği olana ben denk gelmedim.

peki 3 tb desteği var diyelim sistem nasıl hareket ediyor yani bilgilerin olduğu 1 tb kısmı görmüyor mu mesela...
  • Sarper 77 S kullanıcısına yanıt
    Eğer 3TB kapasiteli bir HDD' yi destekliyorsa; HDD' nin içindeki bütün verileri görebilirsiniz. Yani; 2TB gösterip, 1TB göstermeme durumu gibi birşey söz konusu olmaz.
  • Modemim bugün elime ulaştı hemen kurulumunu yaptım masaüstüne kablo ile bağlandım telefon ile kablosuzdan bağlandım ancak Samsung Smart Tv scan ediyor görmüyor modemi nasıl bağlanabilirim kablosuza televizyon ile?
    Kablo ile tv ye bağladım çalışıyor net.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Essentiel

Modemim bugün elime ulaştı hemen kurulumunu yaptım masaüstüne kablo ile bağlandım telefon ile kablosuzdan bağlandım ancak Samsung Smart Tv scan ediyor görmüyor modemi nasıl bağlanabilirim kablosuza televizyon ile?
    Kablo ile tv ye bağladım çalışıyor net.

Merhaba, hayırlı olsun.

Modemi televizyonda deneme fırsatım olmadı.Ancak; her şekilde bütün wifi destekli cihazlardan modemin görülmesi lazım.

Media server (DLNA) kurulumu başlığı altındaki video anlatılan ayarları dener misiniz ? (Orada HDD paylaşımı var ama, siz sadece ayarları bir deneyin).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 21 Aralık 2013; 1:36:43 >
  • arkadaşlar anlattıklarının aynısını yapmam rağmen ttnet.in modemine baglayıp internete bagalanamadım.yardımcı olursanız sewinirim
  • wan olarak da kullanmayı denedim yine bağlanamıyorm :/ ayrıca n55u superonline.da kullanılabliyo mu
  • Dsl-n55u Superonline DA kullanim

http://m.youtube.com/watch?v=GZsODdDh64w

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hey

Dsl-n55u Superonline DA kullanim

Merhaba sayın Hey,
    acaba bu modemi ttnet 20Mb hiper internet ile de kulanabiliyormuyuz?
    Kullanabiliyorsak nasıl yardımcı olurmusunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frtkose -- 26 Şubat 2014; 22:50:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frtkose

quote:

Merhaba sayın Hey,

Eger dsl altyapisi ile geliyor ise evet vdsl geliyorsa hayir, 20mbps oldugu icin telekomun sizin eve hangini verdigini ogrenmelisiniZ

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: frtkose

quote:

Merhaba sayın Hey,

Eger dsl altyapisi ile geliyor ise evet vdsl geliyorsa hayir, 20mbps oldugu icin telekomun sizin eve hangini verdigini ogrenmelisiniZ

Sayın Hey,
    Şuan eve normal telefon kablosu geliyor ve ttnet in vermiş olduğu AirTies 5650 modem in spliterı Asus N55U un kutusunda çıkan ile aynı hatta iki spliterda ttnet in vermiş olduğu 5650 modemde çalışıyor.
    Yani eve cat 5 yada cat 6 gelmiyor.
    bu bilgilerden yola çıkarak anlayamaz mıyız alt yapısının ADSL mi VDSL mi olduğunu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frtkose -- 27 Şubat 2014; 15:29:51 >

• Arkadaşlar Asus DSL-N55U almaya karar verdim yanlız yanına birde wifi adaptör almak istiyorum kablo karmaşasından kurtulmak ıcın bunun yanına önerebileceğiniz modemin hakkını verecek adaptör tavsiyelerinizi bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.gokmen

Arkadaşlar Asus DSL-N55U almaya karar verdim yanlız yanına birde wifi adaptör almak istiyorum kablo karmaşasından kurtulmak ıcın bunun yanına önerebileceğiniz modemin hakkını verecek adaptör tavsiyelerinizi bekliyorum

Eğer USB adapter almayı düşünüyorsanız Asus WL-167G tavsiye ederim. 150 Mbps, 802.11b/g/n 2,4Ghz frekansında.
    Daha iyi bişey olsun dersen 5Ghz de destekleyen bir model düşünebilirsin. Veya N53 de olabilir ben ikisinide kullandım herhangi bir problemle karşılaşmadım.
  • Antenler 5 mi 2 dbİ mi? Birde radyo cikis kati kaç MW gücünde?

• quote:

Orijinalden alıntı: motomurat

Antenler 5 mi 2 dbİ mi? Birde radyo cikis kati kaç MW gücünde?

Merhaba,

Bir anten 5 DBI olmak üzere toplam 15 DBI gücündedir.Radyo çıkış katı derken ne demek istediğinizi anlayamadım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: R£DSTON£

quote:

Orijinalden alıntı: motomurat

Antenler 5 mi 2 dbİ mi? Birde radyo cikis kati kaç MW gücünde?

Merhaba,

Bir anten 5 DBI olmak üzere toplam 15 DBI gücündedir.Radyo çıkış katı derken ne demek istediğinizi anlayamadım ?

Yani amfi gücü hocam.genelde bu tur ürünlerde 100mw oluyor.

• motomurat kullanıcısına yanıt
    Tam olarak net bir bilgim yok.Ancak ayarlanabilir olduğunu okumuştum.100 MW ve 200 MW değerlerinin mevcut olması lazım.Zaten incelememde uzak yerlerdeki çekim değerlerini ve görüşlerimi paylaşmıştım.
  • motomurat kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ürünü satın aldınız mı ?
  • Arkadaşlar Merhaba,

Elimde bu modemin alt bir versiyonu olan N14U mevcut fakat arayüz aynı.

Modem 'e usb ile harici disk bağladım daha sonrasında da modem ara yüzünden otomatik olarak sürücüsünü yükledim. Bilgisayarımdan dosyalara girmek istediğimde bu hariciyi media olarak görüyor ve açtığımda windows media playerda açıyor. İçindeki film foto müzikleri görüyor. Browserdan görüntülediğimde de klasörleri gösteriyor fakat filmleri açamıyor.

Bunu kullanan arkadaşlar, network üzerinde bir dizinmiş gibi usbnin içindeki dosyaları nasıl açabileceğim konusunda yardımcı olabilirler mi ?

Şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.