Şimdi Ara

ASUS DSL-N55U N600 [inceleme] | [uydunet-dual wan-router-fw güncelleme] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
3
Favori
12.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gourcam

Arkadaşlar Merhaba,

Elimde bu modemin alt bir versiyonu olan N14U mevcut fakat arayüz aynı.

Modem 'e usb ile harici disk bağladım daha sonrasında da modem ara yüzünden otomatik olarak sürücüsünü yükledim. Bilgisayarımdan dosyalara girmek istediğimde bu hariciyi media olarak görüyor ve açtığımda windows media playerda açıyor. İçindeki film foto müzikleri görüyor. Browserdan görüntülediğimde de klasörleri gösteriyor fakat filmleri açamıyor.

Bunu kullanan arkadaşlar, network üzerinde bir dizinmiş gibi usbnin içindeki dosyaları nasıl açabileceğim konusunda yardımcı olabilirler mi ?

Şimdiden teşekkürler

Samba sunucuyu aktif hale getirin ve modemi yeniden baslatin ayni workgroup icindeyseniz agdan bilgisayarmis gibi gortebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hey kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler modemi ayaklarımın altından başımın üstüne çıkardın :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: gourcam

Çok teşekkürler modemi ayaklarımın altından başımın üstüne çıkardın :))

Ben vpn ozelligini kullaniyorum bir de otomatik yedekleme yazilimi, evden baska yerde olsam bile sanki ayni agdaymis gibi erisebiliyorum benimki asusun baska modeli ama ayni ozellikler n55u da da var

• Bizim ofise de lazım bundan , airties'in dandik modemiyle sürünüyor resmen internet.
  • @gourcam

Sorununuzun çözülmesine sevindim.

@hey

Abi, hızır gibisin valla.

@Chris Brown

Ortak kullanım alanları için birebir diyebilirim.

Al sende bir tane.
  • Araştırayım bir
  • Memnun kalacağını düşünüyorum.Ama belki DSL-N55U' nun bir alt modeli veya bir üst modeli daha iyi işini görebilecektir.Bunun hakkında da bir değerlendirme yaparsın.
  • ben yenı aldım modemi yazdım işte 192.168.1.1 yazınca kullanıcı adı sifre diyo ikisinede admin admin yazdım ama tekrar aynısı cıkıyo ne yapabilirim sorun ne?
    ASUS DSL-N55U N600 [inceleme] | [uydunet-dual wan-router-fw güncelleme]
  • Güzel inceleme. Modemi kaç Tl ye aldınız?
  • @komutanlogar111

Merhaba,

Modemin kullanım kılavuzunda belirtilen bilgileri girdiniz değil mi ? Ben şu an arayüz bilgilerini kendim belirlediğim için fabrika çıkışı bilgilerini hatırlamıyorum.Eğer herhangi bir değişiklik yapmadıysanız kullanım kılavuzunda yazan bilgileri girdiğinizde arayüze ulaşmalısınız.Ama dediğiniz gibi '' admin, admin '' şeklinde idi diye hatırlar gibiyim.

@Çay ve Kahve

Teşekkürler.

Şu anki piyasa fiyatı ile paralel bir fiyattan diyelim.
  • arkadaşlar bu modemde wake on lan ( uzaktan bilgisayar açma ) özelliği mevcut aynı şekılde anakartımda bu özellıgı desteklıyor
    BU özelliği kullanmam için neler yapmalıyım kısaca anlatabilecek arkadaş varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.gokmen

arkadaşlar bu modemde wake on lan ( uzaktan bilgisayar açma ) özelliği mevcut aynı şekılde anakartımda bu özellıgı desteklıyor

bilgisayarınızdan bu özelliği aktif hale getiriyorsunuz daha sonra aicloud ile kendi ağınızdaki bilgisayarları açabiliyorsunuz. aicloud un kurulumu için bir yığın kaynak var youtube vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.gokmen

arkadaşlar bu modemde wake on lan ( uzaktan bilgisayar açma ) özelliği mevcut aynı şekılde anakartımda bu özellıgı desteklıyor

Merhaba,

Üstteki çözümü denedikten sonra sonuç aldınız mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 22 Eylül 2014; 23:42:48 >
  • inceleme için tesekkurler.
    uydunetle kullanmak üzere sadece ankara içinden bu cihazdan arıyorum.
    satmak isteyen arkadaslar pm atabilir,iyi forumlar.
  • Rica ederim.

İnceleme içerisinde de Uydunet üzerinde testler gerçekleştirildiği için iyi bir alternatif olacaktır.Umarım ürünü satan bir arkadaşı bulursunuz.
  • @jivago

Merhaba,

Başka bir konuda DUAL WAN olayının nasıl yapıldığını sorduğunuzu gördüm.Sizi yapmış olduğum bu inceleme içerisinden haberdar ediyorum.İnceleme sayfasında sorunuzun cevabını görmüş olacaksınız.
  • Arkadaşlar Asus DSL-N55U Annex A Bu modemi TTNET,Metronet,Süperonline bu 3 firmaın hepsinde kullanabiliyor muyuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Aura

Arkadaşlar Asus DSL-N55U Annex A Bu modemi TTNET,Metronet,Süperonline bu 3 firmaın hepsinde kullanabiliyor muyuz

Ttnet vdsl haric digerlerinde kullanirsiniz vdsl icin baska model gerekir

Sayın Hocam Burda Türkcell Süperonline BPL internet var.Yani Prizden çalışan internet var.Bunda da çalışıyor mu ? Kendi sitesinde bu konu ile ilgili net bir bilgi bulamadım.TTNET Fiber,Türkcell Süper Online Fiber,Türkcell Süper Online BPL bunlarda çalışıyorsa bunu almayı düşünüyorum.Çalışmıyorsa Asus N16U almayı düşünüyorum.Aralarında 40 lira falan fark var.
    Malesef verdiğiniz bilgi yanlış.Bu Modem Fiber Desteklemiyormuş.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.