Şimdi Ara

ASUS DSL-N55U N600 [inceleme] | [uydunet-dual wan-router-fw güncelleme] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
3
Favori
12.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: rikendly

Şuan için bu modemi almak mantıklı mı? DSL iki kullanıcısıyım ve bir yıl içerisinde VDSL'e geçiş yapacağım, boşuna almış olmak istemem açıkcası?
    Selam,

Aldınız mı ? Zaten şu an sıfırı bulunmuyor.
  • rikendly kullanıcısına yanıt
    almadıysan alma VDSL desteği yok sadece ADSL modem...
  • Hocam iyi günler,
    Size bir kaç teknik sorum olacak.Bizim burada hipernet destekli bağlantı var(tt.)Ben buna istinaden vdsl destekli asus n16p(torrent destekli)modelinden almayı düşünüyorum.Ana kullanim amacım torrent ve altyapiya göre vdsl destekli cihaz almak.Ne zamandır araştırmalarım sonucu bu aydınlatıcı konuya denk geldim.Şu an ki teknolojik yapı ve benim bulunduğum yerdeki alt yapı itibari ile asus n16p veya airties 5650 almak mantıklı mı?Bir diğer can alıcı husus(kafamı karıştıran)Ana makina standart vdsl destekli her hangi bir cihaz alıp,n16p ile router bağlantisi yapip torrent uygulamasından veri indirebilir miyim?(n16p cihazı kendi odama koyup buradan,ana makina üstünden indirme ve ağ dağıtımı yapabilir miyim?)Bir de hocam sizin burada seneler önce tavsiye ettiğiniz cihaz şuan 2.el n55u 200₺den alınır mı?cihaz sağlam bunu da odama koyup n16p deki aynı işlemi yapabilir miyim?Yapabilirsem en iyi performansı hangi cihazda
    alabilirim?Yardımınız için şimdiden çok teşekkür ederim...@REDSTONE @hey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackal34 -- 22 Ekim 2019; 19:4:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.