Şimdi Ara

Asus Dsl-N17u (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.386
Cevap
45
Favori
91.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hsngencer

quote:

Orijinalden alıntı: yücel52

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

quote:

arkadaşlar asus dsl 16 sahibiyim.50 mb vdsl netim var. online oyun oynuyorum.sırf gigabit internet girişleri oldugu için bu modemi almayı düşünüyorum.gercekten gigabit internet kartının bir farkını hisseden varmi? yoksa gerek yok elindekinden bir farki yok mu dersiniz?netimi pingimi biraz daha düşürürmü diye cabaliyorum ben.yardımcı olucak arkadaşlara saygılar selamlar.@FreeRun

telekomdan bakır kablo ile mi internet alıyorsunuz yoksa fiber üzerinden mi

Gigabit internet girislerin 50 mb internette ping azalmasi saglarmi h9cam.yoksa asus un dsl 16 modelinden farksiz bi sonuc alirim?

gigabit portun aşırı etkisi olmaz
    pingi daha çok
    bölgesel sorunlar
    oynadığınız serverin kalitesi ve online kişi sayısı
    ağınızdaki kullanıcılar daha çok etkiler

peki hocam asus dsl 16 ile ile 17 u arasında aman aman bir fark yok ozaman?dsl 16 olup 17 u ya update yapmak şuan iicin gecersizdir .dogrumudur hocam?

Eğer modem üzerinden diske torrent indirmeyecekseniz dsl n16 yeterlidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar ttnet fiberde verilen tilgin modemi kullanmayıp asusın bu modelini kullanabilir miyiz? Olabilecekse nasıl yapabiliriz şimdiden teşekkürler...

• arkadaşlar yeni vdsle geçicem, 87 mbite kadar altyapı destekliyor, asus dsl n-17 u mu almalıyım yoksa airties air 5760 mı almalıyım?airtiesın da torrent desteği vs var ek olarak ac standardını da destekliyor, bu standart airtiesı seçmek için bir neden olur mu yoksa 17u mu almalıyım?
  • asus n17u aldım, yaklaşık 1 aydır kullanıyorum, bağlantısı, hızı, vb gayet memnunum.

tek sorunum şu; download master programını kurdum ancak bilgisayarda programı tıklayınca sonsuz bir hata mesajı döngüsüne giriyor, ancak ctrl-alt-del ile durdurabiliyorum.
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Yeterli görmüyorum 17 i

Konumu yukarıya koyarsanız iyi diğer türlü önü arkası sağı solu açık olması şart

• Uzaktan erişimde sıkıntı yaşıyorum sizden ricam modemin arayüzünde önemli olan kısımların ekran görüntüsünü burdan paylaşabilen var mı acaba ona göre ayarlarını yapayım.

Uzaktan erişim önemli benim için bir de şu http mi https mi onlar bağlantı nokları 8080 bazı yerde 8443 filan bunları ne yapmalıyım.

Ekran resmî hepsini çözecektir sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

Yeterli görmüyorum 17 i

Konumu yukarıya koyarsanız iyi diğer türlü önü arkası sağı solu açık olması şart

Haklısın ben koltuğun arkasına koyuyorum sadece yakın odalarda görüyor balkonda filan tek diş oluyor ama ne hikmetse alt katta her yerde çekiyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

quote:

arkadaşlar asus dsl 16 sahibiyim.50 mb vdsl netim var. online oyun oynuyorum.sırf gigabit internet girişleri oldugu için bu modemi almayı düşünüyorum.gercekten gigabit internet kartının bir farkını hisseden varmi? yoksa gerek yok elindekinden bir farki yok mu dersiniz?netimi pingimi biraz daha düşürürmü diye cabaliyorum ben.yardımcı olucak arkadaşlara saygılar selamlar.@FreeRun

telekomdan bakır kablo ile mi internet alıyorsunuz yoksa fiber üzerinden mi

Gigabit internet girislerin 50 mb internette ping azalmasi saglarmi h9cam.yoksa asus un dsl 16 modelinden farksiz bi sonuc alirim?

gigabit portun aşırı etkisi olmaz
    pingi daha çok
    bölgesel sorunlar
    oynadığınız serverin kalitesi ve online kişi sayısı
    ağınızdaki kullanıcılar daha çok etkiler

peki hocam asus dsl 16 ile ile 17 u arasında aman aman bir fark yok ozaman?dsl 16 olup 17 u ya update yapmak şuan iicin gecersizdir .dogrumudur hocam?

Eğer modem üzerinden diske torrent indirmeyecekseniz dsl n16 yeterlidir

bende bu iki model arasında kaldım. kıyaslama yaptıgınızda önemli farklar var mıdır ?

• arkadaşlar bu modemde hangi güncellemeyi kullanıyorsunuz modemi alır almaz en son sürümü yükledim ama şu download masterı kullanamıyorum daha torrent ekleyemeden modem reset atıyor modemi sırf bu özelliği için aldım onuda kullanamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpionn12

arkadaşlar bu modemde hangi güncellemeyi kullanıyorsunuz modemi alır almaz en son sürümü yükledim ama şu download masterı kullanamıyorum daha torrent ekleyemeden modem reset atıyor modemi sırf bu özelliği için aldım onuda kullanamıyorum

1.1.2.2 34-g li sürümü kullanıyorum

Son sürümde hariciyi bağlayınca reset atıyordu bazen bu sürüme 1-2 hafta oldu geçeli sıkıntı yok şuan

• Bu sürümde dowloand masterı kullanıyormusunuz

• quote:

Bu sürümde dowloand masterı kullanıyormusunuz

Evet kullanıyorum bende bu modem i sırf bu yüzden aldım

Özellikle uzaktan bağlantı dowloadmaster için

Arada ddns ayarlarını bozuyorum sonunda düzelttim ayar yedeği aldım artık sıkıntı olmaz inşallah

• arkadaşlar türknet kullanan var mı birkaç güne türknete geçeceğim vdsl kurulumunda herhangi bir sıkıntı oluyor mu bu modemde hangi değerleri vs.giriyoruz yardımcı olur musunuz
  • quote:

arkadaşlar türknet kullanan var mı birkaç güne türknete geçeceğim vdsl kurulumunda herhangi bir sıkıntı oluyor mu bu modemde hangi değerleri vs.giriyoruz yardımcı olur musunuz

turknet kulanıyorum 1 sendir modemi sorunu yokta bu akk kaldırdık muhabbetşnden sonra turknet bozdu pingler snr ler berbat...altyapısı kaldırmadı akk yi kaldırmayı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 30 Eylül 2017; 17:48:2 >
  • N17 modemi geçen hafta güncelledim. güncellemeden sonra 192.168.1.1'den modemin arayüzüne giremiyorum düzeltmek için ne yapmam gerek?

Aşağıdakileri deneyin:
    Bağlantınızı kontrol etme
    Proxy'yi ve güvenlik duvarını kontrol etme
    ERR_CONNECTION_REFUSED

sayfa görüntülenemiyor hatası veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren35fb

N17 modemi geçen hafta güncelledim. güncellemeden sonra 192.168.1.1'den modemin arayüzüne giremiyorum düzeltmek için ne yapmam gerek?

Aşağıdakileri deneyin:
    Bağlantınızı kontrol etme
    Proxy'yi ve güvenlik duvarını kontrol etme
    ERR_CONNECTION_REFUSED

sayfa görüntülenemiyor hatası veriyor

Güncellemeden sonra bazı ayarlarda değişiklik yaptın mı

Güvenlik protokolü mü ne hani http https veya both yazan bir yer var orda değişiklik yaptıktan sonra bende modeme erişemiyordum.

Çözüm olarak arayüze giremiyorum diye modemi sıfırlayıp yeniden ayar yapıyordum tabi güncellemeyi de eskiye aldım son güncelleme sıkıntı çıkarıyordu

• suskun4449 S kullanıcısına yanıt
    yok ya güncelleme olduktan sonra hiç giremedim arayüze
  • Benimde başıma gelmişti çözüm bulamadım modemi sıfırlamıştım. Son sürüm bence sıkıntılı bir sürüm.

1.1.2.2 ye geçtim problem yok

• benim şöyle bir sıkıntım var arkadaşlar. turknet kullanıcısıyım.

ethernet bağlanmıyor son 3 saatir. bilsigaray donanımında bir sıkıntı yok. kasayı bile açtım. ışığı yanıyor 2 sn sonra sönüyor ve loopa alıyor bunu.
    şu an telefondan kablosuz bağlandım ve neti bilgisayara paylaştırdım. hızımda bağlantımda bir sorun yok ama ethernet kablosu ile bağlantı kuramıyorum. kablo sorunludur diye ikinci bir kablo ile denedim aynı sorun devam ediyor. modemden kaynaklandığını düşünüyorum ben. yaşayan var mı bunu.
  • LucidDream L kullanıcısına yanıt
    güç kaynağı eternet portunu çalıştırmya yetersiz geliyordur, power supply değiştir anakartta arıza yoksa tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 4 Ekim 2017; 21:43:30 >
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.