Şimdi Ara

ASUS DSL-N16 VDSL2/ADSL2+ modem 230 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
6.978
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://urun.n11.com/adsl/asus-dsl-n16-300mbps-vdsl2-destekli-kablosuz-n-4-port-adsl2-mode-P325514244

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı üründen bendede var 5ghz desteği yok, sırf bunun için değiştirmeyi planlıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 5 ghz furyası yokken almıştık çok iyi bir cihaz lakin 5ghz olmaması şuan çok üzüyor evde 3 tane 5ghz destekleyen telefon var faydalanamıyoruz meretten

onun dışında 10 numara asus kalitesi 5ghz düşünen arkadaşlar 5ghzli modeline yönelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Survivalist

5 ghz furyası yokken almıştık çok iyi bir cihaz lakin 5ghz olmaması şuan çok üzüyor evde 3 tane 5ghz destekleyen telefon var faydalanamıyoruz meretten

onun dışında 10 numara asus kalitesi 5ghz düşünen arkadaşlar 5ghzli modeline yönelsin
    5 daha hızlı ama çekim mesafesi daha düşük mü demek ?

edit =

2.4 GHz Wi-Fi, yönlendiricinin sınıfına bağlı olarak 450 Mbps veya 600 Mbps’ye kadar destekleyecektir. 5 GHz Wi-Fi ise 1300 Mbps’ye kadar destekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 22 Temmuz 2019; 17:50:19 >
  • ürün geldi, sıfır kutulu jelatinli, dün aldım , bugün elime ulaştı

ama fiber girişi bulamadım üzerinde ?
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Fiber girişi ile adsl farkli mi ben ayni diye hatırlıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen ay başka bir siteden 234 liraya almışım. üç aşşağı beş yukarı fiyatlar yakınsa birbirine. sıcak fırsat değil piyasası bu denir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qontak0 -- 23 Temmuz 2019; 15:14:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frzstate

Fiber girişi ile adsl farkli mi ben ayni diye hatırlıyorum
    ben de bilmiyorum hocam açıkçası ama fiber kablo cat 6 değil mi ? vdsl , cat 5 oluyordu ?

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    adslden vdsle geçerken sadece çağrı merkezini aramıştım, sinyali vdsl olarak değiştirdiler. onun dışında ne kablo ne giriş değiştirilmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rowy

adslden vdsle geçerken sadece çağrı merkezini aramıştım, sinyali vdsl olarak değiştirdiler. onun dışında ne kablo ne giriş değiştirilmedi.
    fiber'den bahsediyoruz.

• frzstate kullanıcısına yanıt
    Çok hakim olmamakla birlikte..

Adsl modem kullanıp Adsl hizmeti alırken modeme telefon hattını takıp kullanırdım. Şimdi fiber internet kullanıyoruz, (yeni evde) duvarda telefon çıkışı ve ethernet çıkışı olmak üzere iki çıkış var. Fiber interneti ethernet kablosuyla alıp modeme bağlıyoruz. (fiber modemde normal hat girişi var mı onu da hatırlamıyorum)

• Ben her ikisinden de kullandigim ixin yazmistim. Soketin adini bilmiyorum ama fiber de adsl de bildiginiz telefon girisi ile calisiyor dsl modeme bu sekilde baglaniyor

• Fiber için ayrı bir giriş yok,adsl girişlerinden bir tanesini modem arayüzünden değişiklik yaparak kullanabiliyorduk sanki bu modemde.Arayüzden bir bakın bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: altese

Fiber için ayrı bir giriş yok,adsl girişlerinden bir tanesini modem arayüzünden değişiklik yaparak kullanabiliyorduk sanki bu modemde.Arayüzden bir bakın bence.
    tamamdır.

• Marty.McFLY kullanıcısına yanıt
    ok , orda da yazıyor , fiber desteği var.

• Bu modemin wifi çekim gücü nasıldır peki

• quote:

Orijinalden alıntı: Tugayy

Bu modemin wifi çekim gücü nasıldır peki
    kötü diyorlar. müsait olunca bağlayıp test edeyim

• fiber daireye kadar gelmez. binaya gelir. binada normal telefon kablosuna bağlanır. yani eve gelen kablo hep aynıdır. sadece superonline eve kadar çekiyor
  • Tugayy kullanıcısına yanıt
    İyi değil, ama rezalet denecek seviyede de değil.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.