Şimdi Ara

ASUS DSL-N12E modem güncelleme sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ASUS DSL-N12E model modem kullanıyorum modemin versiyonu Version 2.1.15 idi ben kendi sitesinden Version 2.1.20 indirip kurdum fakat arayüzündeki dili tamamen değişti rusça gibi birşey oldu acaba eski versiyonu tekrar 2.1.15 yükleyebilirmiyim ?

• aynı sorun bende de var, çözümü var mı bunun?
  • allah rızası için acil yardım. aynı sorun bende de var
  • Versiyona tiklayin oradan cikan menuden bilgisayariniza indirdiginiz firmware i secip yukleyebilmeniz lazim veya turkce arayuzu olan biri direk gosterebilir ss koyarak buraya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hey

Versiyona tiklayin oradan cikan menuden bilgisayariniza indirdiginiz firmware i secip yukleyebilmeniz lazim veya turkce arayuzu olan biri direk gosterebilir ss koyarak buraya

eski versiyonu geri yüklemiyor ama anlamadım ben
  • tüm versiyonları denedim olmuyor. Çizgi elektronik ile irtibata geçilerek bize yardım etmesini talep ediyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemal2238

tüm versiyonları denedim olmuyor. Çizgi elektronik ile irtibata geçilerek bize yardım etmesini talep ediyoruz

valla işte ben bu yüzden önermiyorum bu modemi.

talep ediyorsunda iletişime sen geç kardeş senin yerine bizmi geçeceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Orijinalden alıntı: kemal2238

tüm versiyonları denedim olmuyor. Çizgi elektronik ile irtibata geçilerek bize yardım etmesini talep ediyoruz

valla işte ben bu yüzden önermiyorum bu modemi.

talep ediyorsunda iletişime sen geç kardeş senin yerine bizmi geçeceğiz.

Murat bey. Çizgi, beni veya sizi kaale bile almaz. Donanım haber moderatörlerinden irtibata geçilmesini rica etmiştim ben.

Son olarak ben dil seçeneğini ingilizce olarak düzenledim. Yeni çıkacak versiyonda en azından türkçe dil seçeneği olursa daha mantıklı olur düşüncesindeyim.

Ayrıca modemin çekim gücü,hızı vs... hiç bir sorun yoktur. Cihaz fazlasıyla iyi.

• kemal2238 kullanıcısına yanıt
    ohoo donanımhaber editörleri en son harici bileşenlere ne zaman girmiş bir sorsana :)

senin mesajını okuyacaklar da çizgiye yazacaklar da... çok ütopik hocam.

bakalım belki çıkar.

yok hiçbir modem zaten sorunlu olsun diye çıkarılmaz elbette ki güzel çalışacak ama bazı modemlerde sorunluların sayısı artınca biz o modemi mimleriz artık. bundada yaşanmış sorunlar mevcut geçmişte.
  • türkce kurulum yapmak isteyenler için bu adreste mevcut

• bu adresten türkçe versiyonu bulabilirsiniz

• Bu sorunu çözen var mı? mehmet.agyar arkadaşımın verdiği link çalışmıyor. Ben hiç bir şekilde eski versiyona dönemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsvrl -- 16 Mayıs 2017; 21:52:2 >
  • ttnet e geçtiğimden beri 3 ay oldu sorun üzerine sorun , modemi güncelledim belki düzelir diye , V2.1.20_EU ye geçtim geçen yine aradım ttnet i modemi sordu , asus DSL-N12E dedim biz onu desteklemiyoruz diyi verdiler. belki bir umut eski firemwere döneyim dedim modem onuda kabul etmiyor ( yüklemiyor ) şu anda sürünen bir hızda internete bağlanmaktayım, demek bundan sonra asus m. de almamak lazım anlaşılan. benim gibi bu kadar maduru gördükden sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batar

ttnet e geçtiğimden beri 3 ay oldu sorun üzerine sorun , modemi güncelledim belki düzelir diye , V2.1.20_EU ye geçtim geçen yine aradım ttnet i modemi sordu , asus DSL-N12E dedim biz onu desteklemiyoruz diyi verdiler. belki bir umut eski firemwere döneyim dedim modem onuda kabul etmiyor ( yüklemiyor ) şu anda sürünen bir hızda internete bağlanmaktayım, demek bundan sonra asus m. de almamak lazım anlaşılan. benim gibi bu kadar maduru gördükden sonra.

Cihazi neden servise gonder miyorsunuz?

• bir çok servisle değişik maceralarım oldu. böyle basit bir şeyi için servise gitmemek lazım. artık 150 tl verip bir modem daha alacam gibi gözüküyor. umarım ttnet ve asus cehennemde birbirlerinin ateşleri olurlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.