Şimdi Ara

Asus DSL-AC68U (228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.647
Cevap
54
Favori
239.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• theraptorx kullanıcısına yanıt

Hangi ildesiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nirvanha kullanıcısına yanıt

İstanbul, Ümraniye. Videolara baktım ama gerçekten yapabildiyseniz bravo 👏

• theraptorx kullanıcısına yanıt

Hocam zor bişey değil , biraz da şans işi.Modemi dinlenmeye bırakıp tekrar deneyin .Resete basılı tutup fişi takmayı ve güç yanıp sönmeye başlayınca bırakmayı denediniz mi ? Cihazda hiçbir kablo usb takılı olmayacak tekrar hatırlatayım.

Ben izmit deyim yakın olsak denerdik , kurtarma moduna alabilseniz yardımcı olurum yine de uzaktan bağlanıp.

• nirvanha kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Kısmet artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: FRAGILE

yalnız fiyat biraz yüksek değil mi? 120 euro civarı yurtdısında.

burada tabi bizim bu modemi 1050 tl ye satabilmemiz zor.

değişik iyi bir oran yakalamışlar  

ilk araştırmam bu şekildeydi (insan işin içinde hinlik arıyor böyle zamanlarda Asus DSL-AC68U ) ama amerikada 229 dolar ax82u.

bence değiştirmeye kesinlikle değer, bunun adı fırsat gerçekten.

iyi ki değiştirdim, teşekkürler asus türkiye!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRAGILE -- 29 Nisan 2021; 4:14:9 >
  • Stok azlığı yüzünden fiyatların artması normal. Stoklar artınca fiyatlarda düşecektir. En azından, yurt dışı için.

• Biraz evvel teslim aldım ax82u yu açıp açmamak arasında gidip geliyorum şu an :)

• Benim ax82u geldi.
    Belki premium havası ac68u gibi değil ancak işini iyi yapsın yeter.
    Şuan için kurulumu yaptım ve bir sıkıntı yok. 3 yıl garantisi için bile bu farkı vermeye değer.
    Çünkü elimizdeki bozulsa yine bunlardan alacaz.

• Yeni sürüm yayınlanmış. Bu arada vizyon dan değişim isteyecektim kampanya bitmiş Asus DSL-AC68U 

• quote:

Orijinalden alıntı: nirvanha

Ben modemi çalıştırmadan önce böyle bir mail attım , hatta konuyu donanımhaberden öğrendiğimi falan yazdım.

Modemi çalıştırınca mailimi reply yaparak kampanyadan faydalanmak istediğimi söyledim.

Bakalım ne cevap verecekler.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu arada yeni cihazın özellikleri güzel ancak bazı şeylerden kırpılmış gibi geldi bana.

Antenlerin tümleşik olmasını , arka açma kapama düğmesini beğenmedim.Üzerinde Wifi on-off / WPS düğmeleri varmı yokmu / göremedim ?

Durum ledleri yanda ve miktarı az , detay yok . Önde kocaman başıboş çalışan aura ışıkları.(Kapatılabiliyor tabi ama durum ledleri önde olsa çok daha iyi olurmuş )

Şeklini şemalini sevmedim DSL-AC68U tasarımını tek geçerim.

Demek ki yeni nesil böyle seviyor yapacak bir şey yok.

Alıntıları Göster

Ben de sevmedim şeklini, ne bu ya. İlla bu kadar havaleli olmak zorunda mı? Daha kompakt bir yapıda olabilirdi. Herkesin o kadar geniş yeri yok. Ben de DSL-AC68U modemimi çok seviyorum. Allah'tan sıkıntısız çalışıyor (maşallah).

• Arkadaşlar işyerimde ac68u modem kullanıyorum. Binaya fiber geldi. Direkt ac68u ya fiber bağlantısını yaptım. Fakat telefon hattını nasıl çözeceğiz telefon hattını kullanamıyorum.
    Telekom yetkilileri bizim modem takılı olacak diyor telefon hattı için diyor. İsterseniz bridge moda alırız ac68u yu internet için kullanırsınız diyorlar.
    Bende çift cihaz olmasın diye sadece ac68u yu kullanmak istiyorum. Yokmu bu telefon hattını kullanma yolu.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

Maalesef sip detaylarını vermedikleri için olamayacak.

• Kampanyayı kaçırmak kötü oldu. AC68U kullanmaya devam. Kaç yıl oldu unuttum gitti.

• Türkiye'de ac68u open-vpn sunucusu oluşturdum ancak buna ülke dışından erişemiyorum. Türk telekom müşterisiyim. Herhangi bir fikri olan var mı

turktelekom router'a bağlanmayan 100.123.77.xxx ip numaralarını kullanıyor, sanırım bunlar müşteriler arasında paylaşılan bir ip havuzu.

• quote:

Orijinalden alıntı: MALİ MÜŞAVİR

Arkadaşlar işyerimde ac68u modem kullanıyorum. Binaya fiber geldi. Direkt ac68u ya fiber bağlantısını yaptım. Fakat telefon hattını nasıl çözeceğiz telefon hattını kullanamıyorum.
    Telekom yetkilileri bizim modem takılı olacak diyor telefon hattı için diyor. İsterseniz bridge moda alırız ac68u yu internet için kullanırsınız diyorlar.
    Bende çift cihaz olmasın diye sadece ac68u yu kullanmak istiyorum. Yokmu bu telefon hattını kullanma yolu.

ONT cihazı (Fiberi Ethernete çeviren cihaz) evinizin içindeyse ve bu cihaz üzerinde POTS çıkışı (RJ-11) varsa, oradan telefon hizmet almayı seçebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 11 Eylül 2021; 22:11:58 >
  • Drahmizm kullanıcısına yanıt
    Evet hocam içerde evim değil zaten işyerimde cabinet in içine kadar fiber kablo geldi. Cihazı cabinet in içine taktılar. Pazartesi bakıp resim atarım cihazın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MALİ MÜŞAVİR -- 11 Eylül 2021; 22:14:44 >
  • MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

mdu mu koydular?

SIP bilgilerini vermedikleri için kendi cihazlarına bağımlı kalıyorsun maalesef.

• Bilmiyorum hocam tam anlamıyorum.Fiber kabloyu bir cihaza bağladılar ordan ethernet kablo ile kendi modemlerine. Pazartesi resimlerini çekerim.

• İnternette buldum.
    Şu cihazdan koydular.

Asus DSL-AC68U

• 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.