Şimdi Ara

asus bluetooth yükleyemiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

birincisi yüklediğim bu bluetooth driverdaki yazı nedir arkadaş. resimde kırmızı kutu içine aldım. allah aşkına google translate bile bu kadar berbat çeviremezdi.

yse. sorun asus!a bir türlü blutooth u kuramaman.

resimdeki driverı denedim olmadı. realtek driverı kurdum olmadı. kuruyorum kağatıp açınca aygıt yöneticisinde bluetooth u görüyorum sonra yok. sakız kayboluyor. bilg tekrar açıp kapatınca yada aygıt değişiklikleri tara(yenile gibi birşey) dediğimde gidiyor. wireless console 3 ü yükledim olmadı bios u defoult ayarlara getirdim yine olmadı. ne klavyede ne de bilgisayarın sağında solunda bluetooth ile ilgili bir tuş vs yok..

asus fx503vd-dm077 bilgisayarın modeli. 3-4 gün oldu alalı.

onun dışında bu birde nvidia gtx 1050 var ama, asusu sitesindeki iki nvidia sürücüyü kurmadı. donanım desteklemiyor gibi birşey dedi. intel vga sürücüyü kurdum onu kurdu. ama hala aygıt yöneticisinde "3d video denetleyicisi" ve "PCI aygıtın"nda ünlem var. kurulamamış yani.

ilk windows u USB!den kuracam derken baya bi oynadım bios la. ondan olabilir mi ki bu ekran kartı şeysi? yine format atıcam heralde.

ne yazdım bea.

• axelfoly kullanıcısına yanıt
    ikisini de denedim. resimde zaten verdiğin inlk link'in kurulumu var.
  • metallium M kullanıcısına yanıt
    işletim sistemin win 10 değil mi , pcyi yeni aldığını söyledin benim bildiğim sistem bunları ilk açılışta kendi yükler hdd format mı attınız manuel kurmamanız lazımdı yoksa bunları
  • axelfoly kullanıcısına yanıt
    Freedos. İşletim sistemini usb bellekden kendim kurdum. Driverları da asus'un sitesinden indirip kurdum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up

yok mu bilen eden. fikir sunacak..?
  • cevap
    cevap
    cevap

bekliyorum hala
  • Driver Solution'u indir ve çalıştır bakalım ne bulacak. Genelde uyumlu driveri bulup kuruyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GAMEHUNTER kullanıcısına yanıt
    olmadı.. o dayemedi. başka bir tavsiye.
    hala halledemedim
  • up

ben bekliyorum hala..

olmadı en son format atıp yeniden yükleyeceğim
  • hala bekliyrum
  • up
    up
    up
  • bekliyorum
  • hala bekliyorum
  • metallium M kullanıcısına yanıt
    Sana cevap vermek için üye oldum. Aynı bilgisayardan bende de var. Asusun sitesindeki realtek ve quadcore blutooth driverları olmaz çünkü senin bilgisayardaki bluetooth intel. Yazılımını sana verilen CD'den kolaylıkla yükleyebilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ferosder F kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun.. O CD yi usb ye kopyalayıp driverları kurmayı da denedim ama olmadı.

Çok teşekkürler.

Site güzel hocam uyelik kalsın takılırsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ferosder F kullanıcısına yanıt
    oldu. valla.. cd yi usb'ye koyapayıp ordan otomatik kurulum yapmıştım. sen söyleyince aklıma takıdı. suruculerin içinde klasörlerde aradım.

bluetooth klasörünün içincde intel i gördüm kurdum oldu valla..

çok saol ya.. hakkını helal et..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.