Şimdi Ara

Asus B550M-K Hepsiburada 974TL!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.354
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Msi ve Asus giriş seviye anakartlarında VRM soğutmasından kaçıyor ama fiyat indirimli bile pahalı Gigabyte B550m S2H şuan 841 TL B550 chipsettede aynı şekil f/p anakart Gigabyte marka olan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://www.vatanbilgisayar.com/asus-prime-b550m-k-amd-b550-soket-am4-ryzen-ddr4-4600mhz-o-c-m-2-anakart.html

Burda Asus mouse hediyesi de var bu daha mantıklı bence. Yinede düşünülebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 serisi amd anakart lar indirim eğilimine girdi acelesi olan yoksa Kasım da almak daha mantıklı

• Vrm soğutmasız anakart alınmaz.

• K0z kullanıcısına yanıt

Bunda 4 ram slotu var ve 2 tane m2 slotu mevcut. Vrm o.c yapmayacak birisi için olmazsa olmaz değil. Artı kart 3 yıl garantili.

Ben yeni aldım kullanıyorum. Gayet güzel bir anakart. 4650g işlemci ile beraber gayet serin.

• Nevfel kullanıcısına yanıt

işlemcinin kendisi oc yapıyor :) zaten kendi yaptığı oc değerinin üstüne bile çıkamıyorsun Asus B550M-K Hepsiburada 974TL!!! 

zaten oc yapmasan bile soğutucu olmayan vrm işlemci yükteyken 80-90 dereceleri görüyor

oyun oynamam işlemciye yük bindiren işler yapmam diyorsanız alabilirsiniz

• Nevfel kullanıcısına yanıt

Haklısınız fakat 4 ram slotunu ve 2 adet m2 slotunu dolduracak bütçeyle pc toplayan kişi zaten bu tarz giriş seviye kart almaz diye düşünüyorum çünkü derdi gerçekten yüksek performans olmalı. Konuyla alakasız fakat 4650g den memnun musunuz? Bu aralar aklımı kurcalıyor çok fazla oyun oynamıyorum işlemciyi ve ekran kartını satıp üzerine para eklemeden alsam mı diye maksat sistem güncelleme APU olarak nasıl bir performans sergiliyor?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.