Şimdi Ara

Asus anakart yurtdışı garanti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar amazon'dan aldığım asus z270a prime anakartın pci exp. slotlarından birisi arızalandı. Asus Türkiye'yi aradığımda ekran kartları ve anakartlara bakmıyoruz dediler.
    Asus'un bir sene uluslararası garantisi yok mu?
    Tamir için Asus Amerikaya mı gündermek gerekecek?

Bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de geçenlerde görüşmüştüm.
    Yurtdışından alınmış ürünlere bakmadıklarını söylediler.
    Dolayısıyla ürünü amazon'a göndermeniz gerekiyor.
  • Asus yurtdışından alınan laptop pc lerde 1 yıl uluslararasi garanti sağlıyor onun dışında hicbir ürüne garanti hizmeti vermiyor. Amazon ile irtibata geçin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu hortlatmış olcam ama halen bu durum geçerli mi ? bilgisi olan var mı? Amazon tr üstünden almanya deposundan gelen bir asus anakart var, tr fiyatlarına göre çok daha uygun.

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptainJack

konuyu hortlatmış olcam ama halen bu durum geçerli mi ? bilgisi olan var mı? Amazon tr üstünden almanya deposundan gelen bir asus anakart var, tr fiyatlarına göre çok daha uygun.

valla ben gözümü karartım 1 kaç urun aldım amazon tr üzerınden amazon germany satıcısından;

2 adet 970 evo plus m2 sdd 1 tb ve 500 mb

2 kutu crucial 3600 mhz cl 16 rgb ddr4 ram 8 gb x 4

1 adet termaltec full tower kasa

1 adet aerocool 360 lık su soğutma

fakat gel delelim urun bozulsa rma da bile olsa ekran kartı böümünde konusu var evga kartlardan bile geri gelişte faiş vergi alıyorlarmış.

yaptık bir delilik bizde işte işalah erken zamanda bozulmazlar.

• hayırlı olsun hocam umarım sıkıntı yaşamazsınız.

• quote:

konuyu hortlatmış olcam ama halen bu durum geçerli mi ? bilgisi olan var mı? Amazon tr üstünden almanya deposundan gelen bir asus anakart var, tr fiyatlarına göre çok daha uygun.

noldu anakartın mı bozuldu

• hayır hocam yeni sistem toplayacağım. ürün almanyadan geleceği için TR de garantisi geçerli değilmiş. Yani enazından 4 sene önce öyleymiş. Belki şimdi değişmiştir diye konuyu hortlattım. @tundra202006

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaptainJack -- 26 Nisan 2021; 11:38:7 >
  • quote:

hayır hocam yeni sistem toplayacağım. ürün almanyadan geleceği için TR de garantisi geçerli değilmiş. Yani enazından 4 sene önce öyleymiş. Belki şimdi değişmiştir diye konuyu hortlattım. @tundra202006

Hala aynı Türkiye'den garanti alamazsınız ancak Amazon'un kendi garantisini var..İletişim bölümünden detaylarını sorabilirsiniz.

• SmT # kullanıcısına yanıt

Evet malesef geçerli değilmiş. Arıza durumunda amazona gönderiliyor, ordan almanya amazona, ordan servise. Yani trden almak daha mantıklı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.