Şimdi Ara

ASUS A3 cüler buraya derneğimiz kurulmuştur (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
647
Cevap
3
Favori
89.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar anlamadığım noktalat var şimdi 899$+KDV ye core 2 duo 1.66 GHZ işlemcili 512MB DD2 667MHZ 80 GN sata 5400rpm NOTEBOOKLAR varken ALLAHınızı severseniz bu ASUS A3E ye 900 veya işte neyse birsürü $ verilirmi ya, anlayamıyorum sizi, ben bilgisayar bayisiyim her türlü notebook elimden gelip geiyor, bu model vardı elimde 2.el ama daha 3 aylık makineydi 550ytl YE aldım müşetirimin birinden hemde tüm aksesuarları ile birlikte ,ama bilgisayar performans açısından o kadar kötü ki, ben 1.5 ay kullandım neredeyse cihaz her gün yavaşlamaya başladı, ve en sonunda sattım, bu cihazın tek iyi tarafı, pil ömrü gerçekten iyi nerdeyse 3.5 saate dayıyordu gerçketen, kamerası zaten felaket tabiri yerindeyse önünü göstermiyor, daha iyi makineler var piyasada, tabi yinede herkesin kendi seçimi , kolay gelsin....

Aydın KARAGÖZ
    Microsoft Certified System Engineer
  • quote:

Orjinalden alıntı: aydinkaragoz

Arkadaşlar anlamadığım noktalat var şimdi 899$+KDV ye core 2 duo 1.66 GHZ işlemcili 512MB DD2 667MHZ 80 GN sata 5400rpm NOTEBOOKLAR varken ALLAHınızı severseniz bu ASUS A3E ye 900 veya işte neyse birsürü $ verilirmi ya, anlayamıyorum sizi, ben bilgisayar bayisiyim her türlü notebook elimden gelip geiyor, bu model vardı elimde 2.el ama daha 3 aylık makineydi 550ytl YE aldım müşetirimin birinden hemde tüm aksesuarları ile birlikte ,ama bilgisayar performans açısından o kadar kötü ki, ben 1.5 ay kullandım neredeyse cihaz her gün yavaşlamaya başladı, ve en sonunda sattım, bu cihazın tek iyi tarafı, pil ömrü gerçekten iyi nerdeyse 3.5 saate dayıyordu gerçketen, kamerası zaten felaket tabiri yerindeyse önünü göstermiyor, daha iyi makineler var piyasada, tabi yinede herkesin kendi seçimi , kolay gelsin....

Aydın KARAGÖZ

Ya bu makinaları aldığımız zaman çift işlemcili bilgisayarlar çıkmadıysa.Yada çıktı fakat yaygın olmadığı için pahalıysa?
    Şu anda zaten çoğu kişi kalkıpta Asus A3 almazki.Çift işlemciler çıktı diye.
    Anca ben Asus A3a yı 1 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum.Şimdiye kadar bir kez dvd-rw ı bozuldu.O da garanti kapsamında olduğu için ücretsiz değiştirdiler.Ayrıca kamerasıda dediğin gibi kalitesiz bir kamera değil. 1.3 mega pixel gayet güzel ve net görüntü veren bir kamera.Karanlıkta kötü olabilir ama her kamera karanlıkta kötüdür.
    Ben şahsen Asus a3'ümden çok memnunum.
    Biz onunla çok mutluyuz

• ben sahsen bu arkadasa cvp vermek bile istemiyorum neymiş çift çekirdekli işlemciymiş allah aşkına alan kaç kişi çirf çekirdekli işlemcinin hakkını vererek kullanıyor.... 1.4m ışıksın dahili bir cam sana demek pek iyi gelmedi sen kendi notebook markanı belirtsene yada bana 2000€ hibe et sony vaio alayım tesekkurler pmden hesap numaramı sorabilirsin :)
  • Asus a3a ses kartı driver ı lazım arkadaşlar
  • valla ben notebook alan arkadaslara bakıyorum msn internet explorer gibi gereçler dışında ne yapıyorlar çok tek tüp kişiler ekstra işlerde kullanıyor.... notebook eski modeller bile genelinde herkese yetio ben sta4cad dap200 kullanıyorum notebookta valla ne kasıl ma oluo neden görüntüde bozukluk budur bence olay
  • Zaten kimsenin saldırgan bi tutum izlediği yokki arkadaşım.Seninde dediğin gibi herkes kendi görüşünü yazıyor.
    Çift işlemcinin hakkını verme konusunda ise anlaşılmayacak birşey yok.Adam kalkıyo bilgisayarda film izlemekten başka bişey yapmıyor "çift işlemcili bilgisayar almalıyım" diyor.Ben bilgisayar programcısıyım ve centrino m740 rahatlıkla işimi görüyor.
    He çift işlemciyi niye çıkarttılar ozaman diyeceksin.Elbette ihtiyacı olanlar vardır.Hatta beko 4 işlemcili bilgisayarları piyasaya sürdü.Saygı duyarız

ASUS A3 cüler buraya derneğimiz kurulmuştur

• mantıksal ilişkilendirmelerinizi anlamış değilim.. daha ucuza daha fazla ozelliği olan notebook u almaya karsı cıkar haldesiniz.. bugun msn , explorerdan baska bi program kullanmıyor diye yarın photoshop veya 3ds max gibi kastırıcı program kullanamaz diye bi onsezi de atamazsınız ortaya..

saldırganlık kırıcılık diye kastettiğim mesaj budur, ama bunda ne var gayet hos bi mesajmış diyosanız eyvallah..

Herşeyi Bilen Adam Tarih 11 Nisan 2007; 15:47:06 "ben sahsen bu arkadasa cvp vermek bile istemiyorum" neymiş çift çekirdekli işlemciymiş allah aşkına alan kaç kişi çirf çekirdekli işlemcinin hakkını vererek kullanıyor.... 1.4m ışıksın dahili bir cam sana demek pek iyi gelmedi sen kendi notebook markanı belirtsene yada bana 2000€ hibe et sony vaio alayım tesekkurler pmden hesap numaramı sorabilirsin :)
  • ne oldu alındın sanırım... merak ettim ben 850ytl asus A3e aldım 850 daha ucuz bir bilgisayar alabiliceksem göster alayım :) şaşırtıcı bir mesajmı ama değilse çift çekirdekli parasını bana verirmisin dedim sen durdugun yerde gelip neden asus a3 serisine taktın anlamış degilim neden adi acer datron hp degilde asus a3lere taktın en azından bizim notebookların sıfırları hala satılıyor diyemi :)
  • bu arada ben kimseye bu tarz mesaj yazmadım ama 7 postla gelip nedensiz sekilde asus a3leri karalayamazsın....
  • YAŞASIN A3 KARDEŞLİĞİ

ASUS A3 cüler buraya derneğimiz kurulmuştur
  • Tamam arkadaşlar, ben yanlış yazdım core2 duo işmecili bilgisayarları zaten boşuna çıkardılar, centrino lar ondan daha süper çalışıyor, şekil olsun diye core2 yi çıkardı İnTel, arkadaşlar yapmayın ya, böyle bir mantık varmı, niye core2 duo işlemcili bğiligisayarları 899$+KDV ye almak varken pentium M740 lara takılalım ki, ben şunu gönül rahatlığıyla ifade edbilirimki bir sistem mühendisi olarak, centrino lar mobilite camiasına çıkarılmış bugune kadar en kötü işlemciler, lütfen bunu kabul edelim, zaten çok çabuk süredede piyasadan kayboldular bunu herkes biliyor, benim ASUS A3E laptopumda vardı üst yazımda, belirttiğim gibi, cihaza kalite açısından kesinlikle lafım yok,ve bendeki cihaz sorunsuzda çalıştı, ama cihaz ağır çalışıyor arkadaşlar bunuda kabul edelim, üzerinde intel 915GM express onboard ekran kartı var bununla hangi oyunları çalıştırabileceğinizi düşünüyorsunuz, tamamen hayal kırıklığı olacaktır, şöyle söyleyeyim bugün 899$+KDV ye marka belirteyim kesinlikle reklam değil ben aldım, LENOVO ty0b9tk kodlu bir model laptop, core 2 duo 1.66,512 mb ddr2 667 mhz ram, 80gb sata 5400rpm hdd, intel 945GM express chipset, süper netlikte bir dahili webcam(asusun görüntüsüne on basar iddaa ya giren olursa kanıtlarım sizde bakabilirsiniz) zaten, kart okuyucusu, dvd-rw si, dvi çıkışı vs vs..... bir cihazı almak varken nedir bu ASUS A3E merakı anlamadım,üzerinde 333mhz lik bir ram i olan bir makine sonuçta, ben bunu analatmak istedim sakın yanlış anlaşılmasın marka reklamı veya kötülemesi gibi bir amacım olamaz olmaz da, ben ASUS A3E model cihazıda kullandım 3 ay ezbere konuşmuyorum zaten,ondan gidip te kullanmadığım bir acer,datron linkine yazmıyorum, A3E de olan bir problemi duyuyoum ve sorun olarak bana geliyorda belki sizde de vardır,benim cihazımdada arasıra oluyor, ekran da kaymalar beliriyor arkadaşlar bu genel bir sorunmkuş gibi geliyor bana bilmem sizdede varmıdır, ASUS iyi bir marka şu an itibariyle, ben elimdeki LENOVO yu da satmış bulunmaktayım, ve ASUSun F3JC sini tam almaya karar vermiştimki birde baktım F3JC nin linkindeki sorunları bir okuyun sayfalarca bende açıkcası vazgeçtim, ve yine IBM LENOVO veya TOshiba alıcam, ayrıyetten işçilik ve plastik kaliteside çok yüksek İBM Lenovolarda, zaten dünyanın 3.cü en büyük notebook üreticiside olduğu buradan analaşılıyor,zaten İBM notebooklarıda senelerdir lenovo üretiyordu bilginize hepinize iyi çalışmalar...

Aydın KARAGÖZ

• Asus A3E forumda sorunlarla bende karşılaştım.Ama ben Asus A3A kullanıyorum 1 yıldır ve gayet memnunum.Hiç bir şikayetim yok.Dvd-rw,kart okuyucu,wi-fi vb bunda da var.Kamera görüntüsünün kaliteli olduğunu idda ediyorum hala.
    Seninkinin kamerasında tozlanma, çizik vb şey olabilir.(Sattığın a3e için söylüyorum)
    Ayrıca centrino nun çift işlemciden daha iyi olduğu iddasında limse bulunamazki.Bulunmadıkta zaten.Bundan bir yıl önce belirttiğin çift işlemcili bilgisayarı 899$+kdv ye almak mümkünmüydü?
    Ben diyorumki; bir sene önce çift işlemcili almam söz konusu bile değildi.Bi anda gelişip yaygınlaştı core2 duo lar.Fakat çok mumnunum ve hiç bir şikayetim yok
    Tekrar yineliyorumki; kimsenin çift core2 duo nun kalitesine laf ettiği yok..
  • ben arkadasım çözemedim şu an gidip asus a3e sıfır alan bana 1 kişi göstersin şu an alan zaten yok sıfırını kardeşim neyyi hala tartışmaya ortamında uzatıyorsun ki? bende a3e var kamerası notebooklarla rahatlıkla yarasır dikkatini birşey çeker belki asus notebooklar hep webcamla üretildi şimdi taklit ediliyor
  • Arkadaşlar uzun zamandır kimse uğramıyo derneğimize.
    Yokmu kimsenin sorusu,paylaşımı
  • arkadaşlar yeni üye oldum bende asus a3e kullanıcısym. artık fan sesinden odam ısınmaya başlamıştı nerde ise. artık dayanamdım içini açtı bilgsaayrcı gözümün önünde ve bie avuç toz fana girrmiş fan orada hava alamz hale gelince devamlı çalışıomuş. temizledirle bi güzel şu anda çalışıp çalşmadığı bile belli olmuo fanın. artık sesten kurtuldum. teknik hatalar olabilr ama bi sizde baktırın fanına benden tavsiye. diğer özellikleri de bence diğer bilgisyarların çok daha ii. fena bi bil deil haberiniz olsun SAYGILAR
  • quote:

Orjinalden alıntı: tuana_enes

arkadaşlar yeni üye oldum bende asus a3e kullanıcısym. artık fan sesinden odam ısınmaya başlamıştı nerde ise. artık dayanamdım içini açtı bilgsaayrcı gözümün önünde ve bie avuç toz fana girrmiş fan orada hava alamz hale gelince devamlı çalışıomuş. temizledirle bi güzel şu anda çalışıp çalşmadığı bile belli olmuo fanın. artık sesten kurtuldum. teknik hatalar olabilr ama bi sizde baktırın fanına benden tavsiye. diğer özellikleri de bence diğer bilgisyarların çok daha ii. fena bi bil deil haberiniz olsun SAYGILAR

Bilgi için teşekkürler..
  • merhaba arkadaş bendede asus a3e sahibiyim alalı yaklaşı1.5 yıl oldu bendede sorunlar cıktı dwd rw de yasma okuma ekranda gidip gelmeler bende dayanamadım bundan 1 ay önce gönderdim geldi işte pc şindi canavar gibi herşey mükemmel çalışıyo ben aletin tek bir sorununu görüyorum acayip ısınıyo onun dışında performansta gayet iii eğri oturup doğru konuşalım arkadaşlar bu pcler gerçekten iiiii ama oyun oynama konusunda bir yorum yapamam oyn oynamam fiyata gelince ben aldıhımda 1.780 ytl ye aldım o an en iyisiydi bu pc bence hala öle o fiyattaki en iyi pc bakın zam gelmiş:D:D http://www.hipernex.com/Pro.aspx?CID=519&IID=22552# asla pc nizi harcatmayın :D

• quote:

Orjinalden alıntı: akrapp

merhaba arkadaş bendede asus a3e sahibiyim alalı yaklaşı1.5 yıl oldu bendede sorunlar cıktı dwd rw de yasma okuma ekranda gidip gelmeler bende dayanamadım bundan 1 ay önce gönderdim geldi işte pc şindi canavar gibi herşey mükemmel çalışıyo ben aletin tek bir sorununu görüyorum acayip ısınıyo onun dışında performansta gayet iii eğri oturup doğru konuşalım arkadaşlar bu pcler gerçekten iiiii ama oyun oynama konusunda bir yorum yapamam oyn oynamam fiyata gelince ben aldıhımda 1.780 ytl ye aldım o an en iyisiydi bu pc bence hala öle o fiyattaki en iyi pc bakın zam gelmiş:D:D http://www.hipernex.com/Pro.aspx?CID=519&IID=22552# asla pc nizi harcatmayın :D

Bu siteyi en son ne zaman güncellemişler ya.Bu parayı kim verir artık buna.Çift işlemciler çıktı. Ben de asus a3a kullanıyorum çok memnunum ama şuan bu parayı buna kimse vermez

• selamlar kafayı yemek üzereyim arkadaşlar asusa3ac kullanıyorum webcamı yanlışlıkla sildim şu an yüklüyorum açıyorum ama sadece gri bir ekran çıkıyor başka hiçbirşey çıkmıyor...bana yardımcı olursanız sevinirm...mailim ademcucen@hotmail.com herkese kolay gelsi n...
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.