Şimdi Ara

*** ASUS 1215N PAYLAŞIM ALANI *** İNCELEME VE FOTOLAR EKLENDİ *** (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.666
Cevap
6
Favori
138.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sevgili arkadaşlar, usb 3.0 ve bluetooth 3.0 beklentisiyle gidip bu ürünü almak isteyenler için o uyarıyı yaptım, bu özellikler tabiki bazı arkadaşlar için çok önemli ya da hiç önemli olmayabilir. Ama sonradan sıkıntı olmasın diye bunların farkında olarak cihazı almak tabi ki daha sağlıklı.

Vatan bilg. daki ürün sanırım şu burdan inceleyebilirsiniz ama bunun dışında arama yaptığınızda yukarıda adı geçen özelliklere sahip ürünler karşınıza çıkıyor ve sanırım o özellikler optional ki bunu da asusun kendi sitesinden görebilirsiniz bluetooth ve usb secenekleri karşısında bunlar Optional olarak yazıyor burdan bakabilirsiniz

Selamlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: filek
    Sevgili arkadaşlar, usb 3.0 ve bluetooth 3.0 beklentisiyle gidip bu ürünü almak isteyenler için o uyarıyı yaptım, bu özellikler tabiki bazı arkadaşlar için çok önemli ya da hiç önemli olmayabilir. Ama sonradan sıkıntı olmasın diye bunların farkında olarak cihazı almak tabi ki daha sağlıklı.

Vatan bilg. daki ürün sanırım şu burdan inceleyebilirsiniz ama bunun dışında arama yaptığınızda yukarıda adı geçen özelliklere sahip ürünler karşınıza çıkıyor ve sanırım o özellikler optional ki bunu da asusun kendi sitesinden görebilirsiniz bluetooth ve usb secenekleri karşısında bunlar Optional olarak yazıyor burdan bakabilirsiniz

Selamlar..

Tesekkurler..

• USB v.3 normal usb'lerle uyumlu ama daha hızlı aktarım yapan bir usb girişi mi?

Yoksa usb takacağımız zaman onlar da v.3 mü olmalı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kbrtyl
    USB v.3 normal usb'lerle uyumlu ama daha hızlı aktarım yapan bir usb girişi mi?

Yoksa usb takacağımız zaman onlar da v.3 mü olmalı?

Cihazda usb 3 olmali..
  • @Yusuf Miroğlu rica ederim..

@kbrtyl

USB 3.0, hem USB 1.1 hem de USB 2.0 ile tamamen uyumlu. Fakat 3.0′ın avantajlarından faydalanabilmesi için hem bağlantı noktasının, hem de cihazın USB 3.0 özelliği taşıması gerekiyor. Eğer herhangi biri daha eski bir USB modeline sahipse, eski modelin hızı ve özellikleri geçerli oluyor.
  • http://www.asus.com/product.aspx?P_ID=HrglRhH8D60Rmlv3

adamlar bütün herşeyin özelliklerini yazmışlar,
    biz burda kendi kendimize tartışıyoruz ben anlamadım bu işi
    birisi çıkıyor bişey uyduruyor ortalık karışıyor milletin aklı karışıyor.
    Her neyse 1201N yerine artık 1215N alınır bence gerçi işlemciler hakkında pek bilgim yok ama öyle görünüyor.
    Bilen arkadaşlardan iki cihaz arasında ki kıyaslamayı öğrenebilir miyiz.
    Birde bordo rengi 1201N de ki gibi yüzeyi kadifemsi gibi mi acaba?
    bu model acaba sadece vatan da mı satılacak
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeze -- 18 Eylül 2010; 12:34:22 >

• işlemci hız win 7 de 3.2 gibi görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boylum

işlemci hız win 7 de 3.2 gibi görünüyor.

Asus 1201N de aynı hızdı demek işlmeci çok farketmiyor en büyük yenilik ion2 bence oda fazlalılık bu aleti alan oyun için aldığını zannetmiyorum pil,işlemci gücü,kasa işcilik gibi kriterler daha önemli üstelik zaten ilk ion 1080p hd videolar için yetiyordu.
  • Cok haklisin birisi cikip yurtdisi sitesindeki kucuk yazilari tam okumadan alin burda herseyi yazmislar diyor, ama birisi de cikip urunu satis yerinde inceleyip forumdakilere dogru bilgi veriyor.

Netbooklar (kendi kategorisi geregi) performanstan cok tasinabilirlik tercihi olanlarin secimi oldugu icin belki onemli olmayabilir ama Vatandaki netbookda USB 3 yok, zaten ASUS'un sitesinde de USB 3 icin her ulkede farkli olabilir diye yaziyor.

Benim merak ettigim ise 1215N'in pil suresi ne kadar gidiyor?

quote:

Orijinalden alıntı: zeze

http://www.asus.com/product.aspx?P_ID=HrglRhH8D60Rmlv3

adamlar bütün herşeyin özelliklerini yazmışlar,
    biz burda kendi kendimize tartışıyoruz ben anlamadım bu işi
    birisi çıkıyor bişey uyduruyor ortalık karışıyor milletin aklı karışıyor.
    Her neyse 1201N yerine artık 1215N alınır bence gerçi işlemciler hakkında pek bilgim yok ama öyle görünüyor.
    Bilen arkadaşlardan iki cihaz arasında ki kıyaslamayı öğrenebilir miyiz.
    Birde bordo rengi 1201N de ki gibi yüzeyi kadifemsi gibi mi acaba?
    bu model acaba sadece vatan da mı satılacak
    Teşekkürler

• burada incelemesi var
    http://galeri.pclabs.com.tr/index.php?album=asus-eee-pc-1215n-netbookℑ=img_2720.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boylum -- 18 Eylül 2010; 23:24:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boylum

burada incelemesi var
    http://galeri.pclabs.com.tr/index.php?album=asus-eee-pc-1215n-netbookℑ=img_2720.jpg

verdiğin adres açılmıyor
  • 1000 TL vermem şahsen buna. İlk parti kazığı olsa gerek.

USB 3.0 için bu kadar heveslenmeyin. Doğal USB 3.0 olmaması bir yana, SATA-II'nin hız limitlerine takılacağı için bir anlamı kalmıyor. 10 kat hızlı aktarım falan söz konusu olmuyor yani. En fazla 6 kat olur. O da ara yongalarla sağlandığı için pek mümkün görünmüyor. Bir de çok kaliteli bir USB 3.0 desteği lazım aldığınız alette. USB 2.0'da bile aradan yıllar geçmesine rağmen 480 Mpbs aktarım hızına ulaşan doğru dürüst cihaz bulunmuyor.

Fiyat olmamış diyoruz ve on üzerinden beş veriyoruz.

Elin oğlu 750 liraya en iyisini alıyor ve kullanıyor bunu. 1201N şimdilik yeterli.
  • Arkadaşlar su uyduruluyor bu uyduruluyor diye serzenişlerde bulunulmasın, cihaz yeni cıktığı için ilkin pek detaylı bilgi yoktu, ben de araştırıp bulduğum bilgileri kaynak göstererek paylaşmaya çalıştım, yani uydurulan bir şey yok. zaten amaç da bu değil mi paylaşmak..

herkese iyi forumlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: filek
    Arkadaşlar su uyduruluyor bu uyduruluyor diye serzenişlerde bulunulmasın, cihaz yeni cıktığı için ilkin pek detaylı bilgi yoktu, ben de araştırıp bulduğum bilgileri kaynak göstererek paylaşmaya çalıştım, yani uydurulan bir şey yok. zaten amaç da bu değil mi paylaşmak..

herkese iyi forumlar..

Aynen katiliyorum...
  • Alıp kullanalar varsa yorumlarını bekliyoruz..
  • Yurtdışındaki yorum sitelerinden birinde, USB 3.0'ın ilerki modellerde geleceği yazıyor...Sanırım bu ilk seride USB 3.0 sadece TR'de değil, yurtdışında da yok...(daha çok yeni satışa sunuldu. Amazon.co.uk'deki üründe de USB3.0 yok)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi commodore -- 20 Eylül 2010; 11:47:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

1000 TL vermem şahsen buna. İlk parti kazığı olsa gerek.

USB 3.0 için bu kadar heveslenmeyin. Doğal USB 3.0 olmaması bir yana, SATA-II'nin hız limitlerine takılacağı için bir anlamı kalmıyor. 10 kat hızlı aktarım falan söz konusu olmuyor yani. En fazla 6 kat olur. O da ara yongalarla sağlandığı için pek mümkün görünmüyor. Bir de çok kaliteli bir USB 3.0 desteği lazım aldığınız alette. USB 2.0'da bile aradan yıllar geçmesine rağmen 480 Mpbs aktarım hızına ulaşan doğru dürüst cihaz bulunmuyor.

Fiyat olmamış diyoruz ve on üzerinden beş veriyoruz.

Elin oğlu 750 liraya en iyisini alıyor ve kullanıyor bunu. 1201N şimdilik yeterli.

fiyatı bence düşmez, diğerinin fyatı da hiç düşmedi,
    ama belki 1201N 'de indirime gidebilirler yeni modeli çıktı diye

• Evet arkadaşlar. Aldım diyenler var, zahmet olmazsa birkaç izlenim paylaşsalar?
  • Evet arkadaşlar yorumları alalım

Photoshop da kuranlar varmı içine
  • Ben istanbul disinda oldugum icin henüz alamadim.. Ekim 1-2 gibi tahminen alirim...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.