Şimdi Ara

*** ASUS 1215N PAYLAŞIM ALANI *** İNCELEME VE FOTOLAR EKLENDİ *** (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.667
Cevap
6
Favori
138.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu cihazdan elinde olup satmak isteyen var mi arkadaslar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alone_chief kullanıcısına yanıt
    merhaba. ben windows10 v1903 x64 kurdum sürücülerin hepsini kendisi buldu otomatik kurdu.
    ram ve işlemci yükseltmeyi düşünüyorum.
    forumda bios update edildikten sonra 8gb ram desteklediğini okudum.
    ancak bu anakarta daha hızlı bir işlemci takabilir miyiz destekler mi bilmiyorum. çağrı merkezindeki bayan yok olmaz dedi ama verdiği cevabın gerekçesi yok elinde bilgi olmadığı için böyle dedi.
    bana mühendisi bağlayın dedim ona da yok dedi inat etti.

daha hızlı işlemci takamaz mıyız?
  • samsuntamer S kullanıcısına yanıt
    tamer bey bu pcden elimde var araştırmalarınız sonuç verdi mi acaba?
  • konu zortlatmayla devam :) arkadaşlar yaklaşık 2014 gibi bişeydi cihaz elime düşeli düştüğü günden beri cihaza linux mu yüklemedim w10 mu yüklemedim 4gb ram mi takmadım cpu ve gpu overclock mu yapmadım (yaklaşık 4 yıldırda oc li kullanıyorum) cihaz bana mısın demedi hiç ama cihaz gerçekten çoğu yerde yetmiyor. Cihaza sahip oldum olalı 1080p videoları takılmadan izleyemedim çoğu zaman 720p lerde de donuyor(dosya olarak. "youtube 720 de donuyor"). Ekran kalitesi zayıf ama insanın bilgisayarsızlığını gideriyor. aklınıza gelen sorular olursa cevaplayabilirim.
  • kanki5659 K kullanıcısına yanıt

Hort!

Merhabalar size sorularım olacaktı:

Ben bu cihazı gündelik işlerde ve canlı ders için alacağım sizce mantıklı olur mu?

Windows 7 de kasma yapıyor mu ? Eğer yapıyorsa linux ile kullanacağım ( zorin os lite)

4gb ram ile ve olursa ssd ile kullanmayı düşünüyorum sizce nasıl olur?

Bu netbooklarda hdd de ses sorunu varmış doğru mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben 8gb ram ve ssdli kullandım yavaş. ram 2 den 8 e yükseldi işe yaraması remler 400mhz çok yavaş. win7 artık güvenli değil destek yok. win 10 kurmuştum. sonra ders çalışacak bi öğrenciye sattım. hp 16" amd rizen işlemcili ucuz bir laptop aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samsuntamer -- 26 Aralık 2021; 14:57:36 >
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.