Şimdi Ara

*** ASUS 1215N PAYLAŞIM ALANI *** İNCELEME VE FOTOLAR EKLENDİ *** (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.666
Cevap
6
Favori
138.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zeze

açılışta ekrana gelen asus kayıt ekranını nasıl kaybedeceğiz
    kayıt yaptırmak istemiyorum

*** ASUS 1215N PAYLAŞIM ALANI *** İNCELEME VE FOTOLAR EKLENDİ ***

• Herkese merhaba, sonunda ben de Asus'uma kavuştum :)

Vatan'dan tek çekim 951 TL. Bostancı Vatan'da son 2 ürün kalmıştı. İkisi de siyah, biri teşhir biri kutu. Kutudakini ben aldım. Stoklarda çok az ürün kaldı bilginize. Ama benim tahminim ay sonundaki indirime doğru bir parti daha ürün getirirler.

Çanta bakmak için de Optimum Media Markt'a gittim. Ancak çok az seçenek vardı. Çoğu ürün bitmiş.
    Ama Targus bir çanta vardı. Son kalmış. Hoşuma gitti, 49 TL'ye satın aldım. Resmi aşağıdaki linkte vardır. 10-12" için diyor. Gayet oturdu içine.

http://www.foto.x-kom.pl/user_km/!Targus/CN312/1.jpg

• Arkadaslar merhaba,
    Ben asus eee pc 1215n sahiplerine bisey sormak istiyorum. Netbook un win7 home premium isletim sistemini kurarken 32bit veya 64bit secenegi sunuyor mu kullaniciya? Yani 64bit secenegi var mi yada nasil orjinal 64bitlik versiyonunu yukleyebiliriz??ii forumlar..
  • netbook windows 7 home premium 32 bit ile geliyor
    kendinizde yoksa 64 bit win7 yükleyemezsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark-knight -- 14 Ekim 2010; 20:30:53 >
  • bilgisayarla beraber gelen "Microsoft Office Starter" i uninstall yapınca
    resimde görülen sanal sürücü (sanırım) o kaybolur mu
    ne işe yarıyor onu da bilmiyorum, açılmıyor bile
    içinden çıkan office starter de sadece excel ve word mevcut
    bunun yeriine office 2007 kurmak istiyorum veya full versiyon office 2010

• quote:

Orijinalden alıntı: zeze

bilgisayarla beraber gelen "Microsoft Office Starter" i uninstall yapınca
    resimde görülen sanal sürücü (sanırım) o kaybolur mu
    ne işe yarıyor onu da bilmiyorum, açılmıyor bile
    içinden çıkan office starter de sadece excel ve word mevcut
    bunun yeriine office 2007 kurmak istiyorum veya full versiyon office 2010

bende hiç öyle bir sürücü yoktu. gerçi ben netbooku alır almaz ofisi kurulum yapmadan kaldırmıştım belki ondandır.

• ben office kurulumu yaptım o yüzden çıktı sanırım
    kaldıralım bakalım sistemden ne olacak
  • Hayır 64 bit veya 32 bit seçeneği yok. Sadece dil seçebiliyorsun. Ben de 64 bit yapmak istedim ama olmadı.
    USB boot yaparak 64 bit home premium yükledim. Keyde herhangi bir sorun çıkarmıyorum. Bugün sürücüleri kuracağım akşam eve gidince. Bakalım sorun çıkaracaklar mı.
  • Benim notebook bozuldu ve artık miadı doldu.Yeni bir netbook almak istiyorum,10 veya 12 " olacak,klavye aydınlatmalı olmalı.Bu mu yoksa 10 " lerden mi tercih etmeliyim?
  • bunda klavye aydınlatması yok...
  • Home premium ile geliyor.
    Direk bir müdahelede bulunmaya gerek yok aslında.

Ama bir ara vaktim olursa ultimate ben de düşünüyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: IRFUN4EVER

ayrıca arkadaşlar tavsiyem size şudur. eğer makina win 7 starter ile geliyor ise hemen ultimate e geçin. starter rezalet

• 2 gb ram'li bir alete 64 bit kurunca verim nasıl olur acaba?

quote:

Orijinalden alıntı: mfaraday

Hayır 64 bit veya 32 bit seçeneği yok. Sadece dil seçebiliyorsun. Ben de 64 bit yapmak istedim ama olmadı.
    USB boot yaparak 64 bit home premium yükledim. Keyde herhangi bir sorun çıkarmıyorum. Bugün sürücüleri kuracağım akşam eve gidince. Bakalım sorun çıkaracaklar mı.

quote:

Orijinalden alıntı: mfaraday

Hayır 64 bit veya 32 bit seçeneği yok. Sadece dil seçebiliyorsun. Ben de 64 bit yapmak istedim ama olmadı.

• 64 bit neden tercih ediliyor?
  • Hocam 64 biti 3gb üzeri rami 32 bit işletim sistemleri algılayamıyor diye tavsiye ediyorlar. Piyasada zaten pek bir 64 bit uyumlu program yok. Bence hiç uğraşmayın, ben bir yıl kadar 64 bit işletim sistemi kullandım bir faydasını göremedim. Bunun dışında ultimate'teki ne idüğü belirsiz özellikleri kullanmıyorsanız bence lisanlı home premium'unuzu hiç kurcalamayın derim :)
  • arkadaşlar kullanımda şarj süresi nasıl bu laptop un.Sanırım çok iyi bir pil performansı yok.Almayı düşünüyorum ancak şarj süresi önemli benim için.Dışarda kullanımda nete girdiğimde 5-6 saat gitmesi gerek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mthan

Hocam 64 biti 3gb üzeri rami 32 bit işletim sistemleri algılayamıyor diye tavsiye ediyorlar. Piyasada zaten pek bir 64 bit uyumlu program yok. Bence hiç uğraşmayın, ben bir yıl kadar 64 bit işletim sistemi kullandım bir faydasını göremedim. Bunun dışında ultimate'teki ne idüğü belirsiz özellikleri kullanmıyorsanız bence lisanlı home premium'unuzu hiç kurcalamayın derim :)

teşekkürler bilgi için.
    bence de en güzeli lisanslı home premium u kullanmak..

ayrıca pil süresi ile ilgili ise 4-5 saat dayanıyor şimdilik...
  • vatan da kdv bizden kampyanyası var world e 6 taksit yada havale ile ödemede güzel indirim var gibi..Bikaç haftadır bekliyodum fazla param yok R101 almayı düşünüyodum ama şimdi 1201 PN 709 tl görünce ona yönelebilirim sanırım. Tabi 1215N deki gibi usb 3 bluetooth 3,çift çekirdekli işlemci falan yokta ekran kartı aynı galiba.Açıkçası bluetooth la fazla işim olmuyor usb 2.0 da benim için şimdilik yeterli gibi 1201 pn alacam galiba nakit ayarlayabilirsem şu vatan kampanyayı bi defada world e değilde maximum yada cardfinansa yapsa da uğraşmasak..
  • birkaç hafta önce gene vardı bu kampanya bitmişdi.... şimdi tekrarlamışlar... fiyat güzel....
    quote:

Orijinalden alıntı: lsengul

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-1215n-blk-eeepc1215n-intel-atom-d525-1,83ghz-2048mb-250gb-512mb-ion2-12.1-cam-bt-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=48445

arkadaşlar 893tl ya düşmüş nasıl sizce normalmi kampanyamı?

• Arkadaşlar ben oyunda oynamak istiyorum tamam sonuçta crysisi ultra açamaz ama en iyi oyun oynatacak netbooku arıyorum oda bu mudur?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.