Şimdi Ara

Asus 1015PX Önerir Misiniz? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
2
Favori
20.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet izleyebilirsin fakat 1080p filmler hariç.

@ gaddargadir67

Alt tarafın ön kısmında, sağ ve solda olmak üzere 2 hoperlörü var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fîrzen

@ fernsehn

Evet izleyebilirsin fakat 1080p filmler hariç.

@ gaddargadir67

Alt tarafın ön kısmında, sağ ve solda olmak üzere 2 hoperlörü var.

tmm sagolasın bana gönderilen ürünün demmki sag tarfındaki hoparlörü patlakmış.. ısınıp kapanıyor diye geri gönderdim hala ses seda yok bide hoparlör çıktı şimdi hay ben böyle şansın yaa
  • Arkadaşlar hizlial.com'da ekran kartı için intel hd diyor. Acaba hangi ekran kartı olduğuna bakabilir misiniz? Gma 3150 mi? Masaüstüne sağ tıklayıp kişiselleştirme>görüntü ayarları kısmında gözükmesi lazım ekran kartı. Şimdiden sağolun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ AWESOME _

Arkadaşlar hizlial.com'da ekran kartı için intel hd diyor. Acaba hangi ekran kartı olduğuna bakabilir misiniz? Gma 3150 mi? Masaüstüne sağ tıklayıp kişiselleştirme>görüntü ayarları kısmında gözükmesi lazım ekran kartı. Şimdiden sağolun.

O kadar prosedüre gerek yok cevap veriyim hemen, intel gma 3150.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _ AWESOME _

Arkadaşlar hizlial.com'da ekran kartı için intel hd diyor. Acaba hangi ekran kartı olduğuna bakabilir misiniz? Gma 3150 mi? Masaüstüne sağ tıklayıp kişiselleştirme>görüntü ayarları kısmında gözükmesi lazım ekran kartı. Şimdiden sağolun.

O kadar prosedüre gerek yok cevap veriyim hemen, intel gma 3150.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: falcon076

siparisi verdik bakalim 663 TL 12 taksit hepsiburada kampanyasini kacirdim maalesef

www.ereyon.com.tr/Store/ProductDetails.aspx?productid=674438&ttype=Details#pt

Vatan da 621 lira World e, daha ucuza da bulunmaz herhalde ..
  • Beyler üniversitenin harç parası baya uçtu benim. O yüzden netbook'u acil satma kararı aldım. Netbook daha 2 aylık. Çizik felan yok gözüm gibi baktım zaten. Almak isteyenlere 450-500 arası fiyat biçebilirim.

Asus 1015PX, 56 W/h 6 cell batarya. 11 saat pil ömrü etiketli. Diğer özelliklerini biliyorsunuz zaten. Acil para lazım olmasa kesinlikle satmazdım cidden.

PM ile ulaşırsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fîrzen -- 13 Eylül 2011; 20:09:45 >
  • keşke 1 hafta önce soyleseydin 450 lira bu alet için bedava sayılır anında alırdım
  • Üniversite harç paraları yeni açıklandı hocam. Bilseydim yüksek geleceğini geçen haftadan satışa çıkarırdım.
  • Türkçe Karakter var mı klavyesinde?
  • var
  • daha dün aldım ve bu guzel bir netbook olmaz. hız olrak gayet iyi hiçbir kasma donma yaşamadım internet tarayıcısı olarak google choreme yükledim ve suan internette uçuyor .film olayına gelince arkadaşlarında dediği gbi 1080 p filmlerde donmalar oluyor ama 720 p filmleri çatır çatır oynatıyor.işlemciye gelince n570 dual core ve multi task (coklu işlemler) de hiçbir kasma yaşamadım .sarj olayı müthiş tam sarj ettikten sonra güç tasarıflu modunda pil ömrünü 11 saati gösterdi.bnce tam kullanımda o kdr dayanmaz gbime geliyor.almadan önce xp mi yuklesem diye düsünüyodum ama bnce windows 7 starter ı değiştirmeye gerek yok gayet iyi performans veriyor.arkadaşlar elimden geldiğince tanıtmaya çalıstım
  • Starter haricindeki işletim sistemlerini yüklediğinde pil ömrünün 11 saati göstereceğini beklemeyin bence. Çünkü birçok şey değişecektir, aero dur ram kullanımı dır falan değişeceği için pilde aynı performansı alamayabilirsiniz. Starter da wallpaper değiştirmek için çeşitli programlar var. Artı tema değiştirmek için de. Kargolatmadan önce buraya bi screenshot koyarım.
  •  Asus 1015PX Önerir Misiniz?
  • sıfır alan arakdaşlar ürünü alırken kutu ambalaj vs hiç açılmamış olması gerekiyor değil mi?
  • Hayır, çünkü satış yapan elemanın yazılım yüklemesi gerekiyor. Yani kutuyu bırak bilgisayarı bile açıyor :)
  • quote:

Hayır, çünkü satış yapan elemanın yazılım yüklemesi gerekiyor. Yani kutuyu bırak bilgisayarı bile açıyor :)

yanımda sıfır paket halinde açarsa sorun yok ben iade veya teşhir ürünü sıfır diye satın almayım diye sordum teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: hüseyni

quote:

Hayır, çünkü satış yapan elemanın yazılım yüklemesi gerekiyor. Yani kutuyu bırak bilgisayarı bile açıyor :)

yanımda sıfır paket halinde açarsa sorun yok ben iade veya teşhir ürünü sıfır diye satın almayım diye sordum teşekkürler

Kutunun açılan yerinde yeşil küçük bi etiket olması gerekiyor, o etiket yırtıksa önceden açılmış demektir. Değilse ilk defa açıyorsa, yırtması gerekir yanında.
  • Asus 1015PX ön belleği 512 mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yüksel75

Asus 1015PX ön belleği 512 mi?

1 mb
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.