Şimdi Ara

Asus 1015PX Önerir Misiniz? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
2
Favori
20.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şarj sesi herkesçe duyulabilen ve rahatsız edici bir ses ise,

Servistekilerin 3 defa anakartı değiştirmesi zırvalık. Anakart ne alaka? Hiçbir şey yapmadan geri verip değiştirdik diyor olabilirler mi? Ben ürünle birlikte gelen adaptörü hep çantamda taşıdım ve bugüne kadar kullandığım 10'u geçmez. Kablosu uzun diye dışardan aldığım çakma adaptörle şarj ediyorum. Ses sıkıntısı iki adaptördede hiç yaşamadım. Yatılı misafirliğe gittiğimde, aleti şarja takıp yer yatağında cihazın dibinde uyuduğumda oldu ve hiçbir rahatsız edici ses duymadım.

Şarj sesi herkesçe duyulamayan bir ses olabilir mi?

Örneğin salondaki televizyon AV modundayken (boş siyah ekran) televizyonun çalıştığını duyup, farkedip, o tiz frekanstan rahatsız olan evde sadece ben varım. Senin kulağın belki diğer insanların algılayamadığı tiz bir frekansı algılıyordur? Çok tiz seslerin kulak çınlaması gibi gıcık bir his yarattığını biliyorsundur. Belkide netbook'un sesine bu kadar takılmandaki sebep budur.

Yada belkide evindeki voltaj fazla yüksektir ve o sese neden oluyordur. Bilemiyorum ihtimalleri düşünmeye devam et ve elemeye başla. Kolay gelsin

• arkadaşalar bu ürünün tam kodu nedir? ayrıca şu an en ucuz nerede bulabilirim. ve şu an için başka tavsiye edebileceğiniz netbook var mı bu fiyatlarda
  • arkadaşlar bu netbook nasıl acaba ne dersiniz samsung nc110 p04tr fiyatı 630 tl civarında
  • Netbook almayı düşünen arkadaşlar varsa aşağıdaki linkten göz atabilirler. ASUS 1215N(o bir king);

http://forum.donanimhaber.com/m_66001868/mpage_1/f_/key_//tm.htm#66174214

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baholi -- 29 Eylül 2012; 15:00:38 >
  • hdmi girişi var mıydı?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.