Şimdi Ara

Astra K 1.4 TURBO Gaz Yememe Tekleme Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar.Aracım 2015 model astra k dynmaiq modeli 1.4 turbo manual.Araçta gaz yemiyor.3. ve 4. viteste 2.000 devir bandında gaz pedalına sonuna kadar basınca araba 3.500-4000 devre kadar devirlenmekte güçlük çekiyor hafif hafif silkeleme yaşıyor 4.000 devirden sonra bir anda patlama yaşar gibi yaslıyor.Olay turbo lag falan değil bildiğiniz gaz yemiyor sanki ateşleme sorunu var gibi oluyor.Bu konuyu daha önce ana konuya da yazmıştım yaklaşık 3 ay önce aynı sorundan odak opel ile de görüştüm.Aracı bırakmanız lazım diyorlar.Benzer bi problem yaşayıp çözüm bulan oldu mu aceba?

Şimdiden teşekkürler yanıtlarınız için.

• Aynı durum bende de var çözebiliriz mi sorunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Motul spesific dexos 2 5w-30 veya mobil 1 esp 0w-40 koydurun, araç uçuşa geçsin.

Dexos 1 gen 2 yağlar nasıl etki eder bilmiyorum. Kullanmadım çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 28 Temmuz 2017; 8:27:31 >
  • coupant kullanıcısına yanıt
    Bu konuyla ilgili dexos 1 gen 2 yağ sipariş ettik. Yükleme ve gaz yememe sorununa çözüm. İçin yeni çıkmış

• Sorunu çözebildiniz mi aynı problem bende de var 2 aydır sürünüyorum her usta başka bir şey diyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba aynı sorunu yaşıyorum bu sorunu nasıl çözmüştünüz yardımcı olurmusunuz. Konuyu biraz hortlatmış oldum k.b

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.