Şimdi Ara

ASTRA J İÇİN SES SİSTEMİ YARDIMI LÜTFEN!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Astra J kasa hatcback araç için maks 350 TL civarında kaliteli ses alabileceğim bir sistem önerisi rica ediyorum.. Benim için sesin yüksekliğinden ziyade kalitesi çok önemli ve arabanın orjinalliğini bozmayacak (kesip biçmeyecek) işinin ehli bir yer arıyorum..Mümkünse anadolu yakasında..

Çok tşkler

• ankarada olsaydın işinin ehli çokarkadaş varda istanbuldada vardır muhakkak kardeş benim önerim hoparlörden ziyade komponent sistemi bağlat ama 350 tl.çok az kardeş ancak jameson tarzı sistemleri bağlatırsın ondanda tat alamazsın sen bence limiti biraz artır zaten gideceğin müzik sistemiyle uğraşan arkadaşda o paraya olmayacağını söyler sana iyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali-06

ankarada olsaydın işinin ehli çokarkadaş varda istanbuldada vardır muhakkak kardeş benim önerim hoparlörden ziyade komponent sistemi bağlat ama 350 tl.çok az kardeş ancak jameson tarzı sistemleri bağlatırsın ondanda tat alamazsın sen bence limiti biraz artır zaten gideceğin müzik sistemiyle uğraşan arkadaşda o paraya olmayacağını söyler sana iyi günler.

Cevap için çok tşkler hocam..Aslında istediğim temiz bass ve tizzler alabileceğim, aracın üzerindekilerden daha kaliteli bir hoparlör seti.. Orjinal teybi değiştirmeyi filan düşünmüyorum, benim için önemli olan sesin temiz olması son sese doğru çatlamaması..Anfisiz 7 adet hoparlörle bu işi çözemez miyim acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: krm789

quote:

Orijinalden alıntı: ali-06

ankarada olsaydın işinin ehli çokarkadaş varda istanbuldada vardır muhakkak kardeş benim önerim hoparlörden ziyade komponent sistemi bağlat ama 350 tl.çok az kardeş ancak jameson tarzı sistemleri bağlatırsın ondanda tat alamazsın sen bence limiti biraz artır zaten gideceğin müzik sistemiyle uğraşan arkadaşda o paraya olmayacağını söyler sana iyi günler.

Cevap için çok tşkler hocam..Aslında istediğim temiz bass ve tizzler alabileceğim, aracın üzerindekilerden daha kaliteli bir hoparlör seti.. Orjinal teybi değiştirmeyi filan düşünmüyorum, benim için önemli olan sesin temiz olması son sese doğru çatlamaması..Anfisiz 7 adet hoparlörle bu işi çözemez miyim acaba?

hocam amfisiz 7 adet hoparlörü besleyemezsiniz. size şu paketi öneririm.http://www.aktepesound.com/?urun-2971-PAKET-SiSTEM-24---KICKER-DX-200-4--ES-12--DS-650-2--MTX-AUDIO-KIT001.html

• yeni konu acmiyim dedim buraya yaziyim bagaja tak cikar bir subwoofer düzgün bisi cokta abartili olmicak sekilde ortalama ne kadar tutar ?
  • up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.