Şimdi Ara

astra j far ve klima ayari

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
10.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1)park ederken fark ettim ön farlar yanıyor far kapalı ama bi türlü sonduremedim bunun olayı nedir?
    2) klima fanı sıfırda olmasına rağmen sanki klima çalışıyormuş gibi geldi bana klima tamamen kapanamiyor mu ? Ben mi berecermedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sidya -- 2 Haziran 2016; 21:06:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Far konusu benimde merakım 2015 astra farı tamamen kapatamiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sidya

İyi günler bugün astra j sedan aldım
    1)park ederken fark ettim ön farlar yanıyor far kapalı ama bi türlü sonduremedim bunun olayı nedir?
    2) klima fanı sıfırda olmasına rağmen sanki klima çalışıyormuş gibi geldi bana klima tamamen kapanamiyor mu ? Ben mi berecermedim

Gündz farlarını kastediyorsanız eger anahtr takılıyken asla kapanmaz.

Klima düğmesnin altndaki düğmeye bastgnzda kapanır dısarıdan hava almz ve haliyle üflemez

• Bende de 2015 astra mevcut. Klimayı açmak için buz işaretine benzeyen işarete basıyorum sonra fanı 2,3,4 gibi rakamlara getiriyorum. Sanki klima az soğutuyor gibi geliyor.klima düğmesinin altındaki işarete de basmam gerekiyor mu klimayı açınca?

• quote:

Orijinalden alıntı: liberty_15

Bende de 2015 astra mevcut. Klimayı açmak için buz işaretine benzeyen işarete basıyorum sonra fanı 2,3,4 gibi rakamlara getiriyorum. Sanki klima az soğutuyor gibi geliyor.klima düğmesinin altındaki işarete de basmam gerekiyor mu klimayı açınca?

O alttakne basarsanz birazck daha erkn soğutur cünkü içeriye verdgi havayı alır tekrar iceri verir.

Acıkcası aracın kliması cok verimli degl

• yasin90 Y kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yasin90 hocam. Daha önce vw boram vardı onun kliması çok daha iyi soğutuyordu buna göre. Klima soğutmasında japonları çok övüyorlar. Sanırım almanlar bu konuda biraz zayıf...

• adamların memleketi zaten soğuk :) Pek önem vermiyorlar galiba . :)
  • Bugün dikkatimi çekti de benim araçta (2016) kaput keçesi yok. Bu genel olarak mı yok bana mı özel?

• Sidya S kullanıcısına yanıt
    1.6 benzinliyse onlarda yok

• yasin90 Y kullanıcısına yanıt
    peki taktırmama gerek var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sidya S kullanıcısına yanıt
    Fabrika cıkışı olsa iyiydi ama bana sorarsanız gerek yok sonradan taktırmaya

• Klima sıfırda olsa da klima bölgesi ışıkları yanabiliyor. Söndürmenin yolu auto modunda aç kapa yapmak. Ayrıca klima kapalı bile olsa motor içi havayı klima yerlerinden içeri veriyor ve lpg varsa sıcak hava geliyor sürekli. hava çıkışını kapatarak engelleyebilirsiniz bunu. Ayrıca aracın ayarlar kısmında klima hava ayarları var. ordan düşük yerine en yüksek yapıp auto'da kullanırsanız mükemmel soğutuyor. Adana sıcağında çok rahatım açıkcası. Ama çekişten bir hayli yiyor devirli kullanmanız gerek.
  • Arkadaşlar opel astra 1.6 edition almayı düşünüyorum sonradan afl far alsak çalışır mı cosmo donanımlarda olduğu gibi göz gibi oynar mi

• cosmo al kardeşim sen de

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.