Şimdi Ara

ASTRA H elektronik hız göstergesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 2012 astra h sedan aracım var dün bu videoyu izledim ve nasıl yapıldığını merak ettim bunu daha önce bi forumdada görmüştüm ancak önemsememiştim şimdi görünce ilgimi çekti bilen duyan varsa nasıl yapıldığını anlatabilirmi
    video:
    http://www.youtube.com/watch?v=hQUClIKPb4E

• hocam bunu yapabilmen için hls modül gerekiyor.ben kullanıyorum.sadece bu değil extra birçok özellik ekleniyor.20 km hıza ulaşınca kapıların kilitlenmesi,bagaj açılınca dörtlülerin yanması,eve kadar eşlik eden far yanması vs vs vs.hocam internette arat hls modül diye bir arkadaşımız satışını yapıyordu.250 tl ye almıştım şimdi ne kadar bilmiyorum.heryerde bulunmuyor
  • peki hocam bu modülü nerden temin edebiliriz ve taktıktan sonra herhangi bir şey yapmak gerekiyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkyshn

peki hocam bu modülü nerden temin edebiliriz ve taktıktan sonra herhangi bir şey yapmak gerekiyormu?

Hocam module gerek yok. Orta ekrandaki bilgi ekranindan hizinizi gorebilirsiniz digital olarak.

Forumda ve diger bir cok opel sitesinde nasil olacagi yaziyor. Googledan astra h gizli ozellikler diye aratin goreceksiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • astra h gizli özellikleri incelemiştim ama net olarak yapıldığını bilmiyorum.ben zaten modülü dijital hız için almamıştım.diğer özellikleri içinde almıştım.hocam modül dediğim aslında bir devre kartı.tırnakları var el freninin altında bulunan bağlantı noktasına çok kolay bir şekilde kendin takıyorsun.kullanma klavuzu ile istediğin ayarları yapıyorsun.toplam 10 dk bir işlem.internette aratırsan opel ile ilgili bir forum sitesinde satış yapan vardı ben ondan almıştım.ama 2 yıl oluyor hatırlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

quote:

peki hocam bu modülü nerden temin edebiliriz ve taktıktan sonra herhangi bir şey yapmak gerekiyormu?

Hocam module gerek yok. Orta ekrandaki bilgi ekranindan hizinizi gorebilirsiniz digital olarak.

Forumda ve diger bir cok opel sitesinde nasil olacagi yaziyor. Googledan astra h gizli ozellikler diye aratin goreceksiniz.

hocam bunu zaten biliyorumki bilmeyende yoktur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkyshn -- 6 Aralık 2013; 20:12:20 >
  • quote:

quote:

quote:

nereden bileyim bilip bilmediğinizi. yani sırf digital hız göstergesi için hls modüle para vermeyin diye yazmıştım. bilmeyen neden olmasın. ona bakarsan hls modülü de herkes biliyor.(ben ve çevrem)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metallurgy -- 6 Aralık 2013; 20:17:32 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

nereden bileyim bilip bilmediğinizi. yani sırf digital hız göstergesi için hls modüle para vermeyin diye yazmıştım. bilmeyen neden olmasın. ona bakarsan hls modülü de herkes biliyor.(ben ve çevrem)

hls modülü de biliyorum zaten arkadaşım sadece nereden ve kaça temin edeceğimi sordum arabayı aldığım zaman bunların hepsini incelemiştim ama o zaman fazla merağım yoktu şimdi videoyu görünce hoşuma gitti bir sorayım herhangi bir eklenti olmadan yapılıyorsa yaparım dedim yapılmıyormuş teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.