Şimdi Ara

Polo dijital hız göstergesi gitti

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selam dün aküyü yeniledim bitmişti, yenisi takılınca göstergede büyükçe dijital hız göstergesi gitti yerine aynı boyutta büyükçe hava durumu geldi tuşlardan çözemedim saati vs ayarladım ama orası hava durumu kaldı

nasıl hız göstergesi yapabilirim

2016 Polo triendline

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YuriBoyaka -- 22 Haziran 2021; 21:54:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Direksiyon kol ayarından düzeldi tamamdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YuriBoyaka -- 11 Ağustos 2021; 22:29:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YuriBoyaka kullanıcısına yanıt

tam olarak nasıl yaptın dostum?

• hesabın şifresini unutmuştum yeni gördüm, belki ilerde konuyu görenler olur işlerine yarar.

soldaki selektör kolunın ucunda yatay bi tuş var ona bastıkça ekranda bilgiler değişiyor hız göstergesi gelene kadar basıyosun, yanlışlıkla geçersen tekrar bas başa sarıyo her türlü bilgileri

• YuriBoyaka kullanıcısına yanıt

merhaba hocam, 2017 polo comfortline var bende de. Aracı aldığımdan beri yol bilgisayarından anlık hızı göremedim. Gizli özellik ile açılır diye düşünüyordum bu mesajı görene kadar. Multimedya ekranında işaretli herşey ama direksiyon tuşlarından değiştirdiğimde göremedim bir türlü. Bunu deniyorum birazdan yazacağım.

edit : şu an görebiliyorum hocam, selektör kolunun ucunda yatay bir tuş yoktu ben direksiyondaki tuşlardan buldum. Sürüş bilgileri menüsünde aşağı yukarı yapınca çıktı. Yine de teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matrixx7 -- 17 Aralık 2023; 18:33:29 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.