Şimdi Ara

Astra H AUX Bağlantısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23
Cevap
1
Favori
37.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhabalar 2007 Enjoy Astramda AUX girişi yok ama el freninin arkasındaki kutuda teypten gelen bi tesisat var ucunda da soket var.Sokete takılan bi aparat varmış bi ucu da aux girişiymiş.Astra AUX Lead diye geçiyor yabancı forumlarda Türkiye'de ben bu parçayı nasıl bulabilirim?

Astra H AUX Bağlantısı

Ayrıca ses kalitesi nasıl olur sizce streo mudur?

• 2009 modelinde tam gosterdiginiz yerde aux var .Arac yakinimin , donanm paketini bilmiyorum ama ya orta ya full paketidir. Oto muzik tesisati yapan yerlere bir sorun isterseniz onlarda bir cozum uretirler . Orjinal birsey istiyorsaniz sanayiye gidin gm parcacilarina onlardan bir sekilde temin edilir.
  • korsallar kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Tech2 diye birşeyle aux'u aktif etmek gerekiyormuş bir de galiba bu konuda bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zczz22

Teşekkür ederim. Tech2 diye birşeyle aux'u aktif etmek gerekiyormuş bir de galiba bu konuda bilginiz var mı?

Bu islem hakkinda bilgim yok .
  • Astranin teybinden çektiğimi başka yerinden cekmemistim mp3te CD seçer, beğenmezse çalmaz. Saat, yol bilgisayarı vs herşey yol bilgisayarına bağlı olduğu için standart teyp takılmaz.

Sizin araçta muhtemelen CD 300 var, 10 sene kullandım ancak teyple ilgili arastirmalarimda hiç öyle bir şeye denk gelmedim (olamaz demiyorum, ben çok araştırmama rağmen denk gelmedim sadece). Uzun süre kullanacaksanız aux, sd, usb girişli dokunmatık bir teyp almanızı öneririm, 600-700e bulup rahat rahat kullanırsınız.
  • 9 kanallı CD30 MP3 var araçta evet teyp biraz sabıkalı CD felan Yabancı forum sitesinde gördüm her modelde olmuyormuş açtım baktım gerçekten de soket var yani teypten çekmişler tesisatı bi Aux Lead'la halloluyor iş ona da bi ara gider bakarım artık. Ben orjinal seviyorum ya analog olacak benimkisi double teyp pek sevmiyorum teşekkürler yinede
  • teyp arkasından bağlantı ile aux bağlanıyor ama mono oluyor.

astra h facebook sayfasında uygulamanın tarifini görmüştüm.
  • mr.big kullanıcısına yanıt
    Evet o uygulamayı ben de görmüştüm ses mono oluyor çünkü telefon çıkışına bağlanıyor ama bu orjinal tesisat.Telefon bağlantısı olduğu için de ses sadece önden geliyormuş o şekilde

• powermoon kullanıcısına yanıt
    Hocam eline sağlık da bi ucunun soket bi ucunun da aux girişi olması gerekmiyor mu? Yani bunun bi ucu jack, ben auxu nereye takacam?
  • Zczz22 kullanıcısına yanıt
    Ucu aux iste. Telefonu veya muzik kaynagi olarak neyi baglayacaksaniz jacki o cihaza takacaksiniz.
    Evet evet doğru bi an kafam karıştı hocam böyle daha basit dogru bu arada sizin bilginiz var mi Tech2 ile AUX aktif ediliyormus?
    Kaynak (Source) Aux'a geçiyorsa direk takıp kullanabilirsiniz. Aux çıkmıyorsa bilgisayara bağlatıp aktifleştirmek gerekir.
  • Selamlar, kablo standart aux yani 3 pinli bir kablo. Çevrede tanıdık ya da bilindik bir oto elektriçisi ve ya ses sistemi yapan bir yer varsa onlara gidip durumu izah ederseniz durumu çözerler. Hatta gitmeden bir yerden bir ucu dişi bir ucu erkek aux kablosu alırsanız daha orijinal bir görüntü sağlanabilir konsolda. Aşağıya bir link ekleyeceğim şema için umarım işinize yarar. Arabada aux büyük ihtiyaç gibi hemde acayip eğlenceli. Belki daha sonra aparatla bluetooth'a çevirirsiniz.

Astra H AUX Bağlantısı

Teşekkür ederim çok iyi bi elektirikçi oto sistemci var ilk fırsatta oraya gideceğim
  • acc4 A kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle aux şart ya fm transmitterle olmuyor opel boyle bi imkan sunmuş kullanalım dediğiniz gibi bluetooth aparatı da alırım tamamdır en kısa sürede sistemcideyim
    Aktifleştirme işini oto elektrikçi yapamaz. Opel servisine gitmeniz lazım.
    Tamam çok teşekkür ederim bakımlarını zaten yetkili serviste yaptırıyorum direkt oraya gidiyim o zaman
  • Son durum ne arkadaşlar bu konuda tam olarak bende de 2007 model enjoy astra var. Sonradan taktırdığım kolçak var onu söküp bakayım diyorum işe yarıyor mu bu kablo eğer varsa?
  • Bende 2010 enjoy elegance 1.3 easytronic vardı tam da orada aux bulunmaktaydı.

Demek ki yeri hazır, ufak bir operasyonla halledebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.