Şimdi Ara

Astra H 2010 Model USB müzik çalabilme önerisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

geçen hafta 2010 Model otomatik Astra H aldık. araçta sadece AUX girişi var. Multimedya teyp taktirmadan AUX üzerinden USB veya bluetoothla müzik çalabilirmiyiz ? Çeşitli çeviriciler ile AUX girişine USB takabilirmiyiz ?

• Selamlar, eski h kullanıcısıyım. Şu şekilde yapıyorsunuz, aux girişine aşağıdaki linkteki aparat benzeri bir aparat alıyorsunuz. Bunu da bluetooh ile telefona bağlıyorsunuz. Bu şekilde yıllarca sorunsuz kullandım. Sadece şarjı bittiğinde adaptörün şarj edilmesi gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jan!ssaRy -- 3 Eylül 2022; 0:46:5 >

• Astra H 2010 Model USB müzik çalabilme önerisi ?ne dinlesem
    Çalma Listesi Önerileri / Kendi Müziğini Keşfet / Ne Dinlesem
    https://www.nedinlesem.net

buradan dinlesenize müzikleri

• Araç uzun süre duracaksa bu tip cihazlar güzel. Markayı bilmiyorum, rasgele görsel aldım. Usb, sd kart, bluetooth hepsi içinde oluyor. Eliniz yatkınsa veya düzgün bir elektrikçiye yaptırırsanız güç ve aux kablosunu arkadan bağlıyor, çok emanet durmuyor. Yok kısa süre duracaksa bir aux kablosu + bir adet eski mp3 çalar ile çözülebilir.

Astra H 2010 Model USB müzik çalabilme önerisi ?
  • Astra H kullanicisiyim. Aux to bluetooth modulleri var. Teyp icerisine yerlestiriliyor. Onlardan taktirmanizi oneririm. Disardan hicbir sey etkilenmemis oluyor. Bendeki 2006 model oldugu icin aux bile yok. Cok arastirmistim zamaninda. Daha sonra Aliexpressten multimedya teyp aldim. Cok memnunum.

• Jan!ssaRy kullanıcısına yanıt

Astra H kullanıcısı olarak bu olay sıkıntısız. Bende bu şekilde kullanmaya devam ediyorum.

USB olayı olmuş olsaydı daha farklı olabilirdi tabiki.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.