Şimdi Ara

ASTRA F KASA KULLANICILARI (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
203
Cevap
9
Favori
131.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    şasesi işlem görmüş arabadan uzak durmak lazım
  • Konuyu hortlatayim, arakdaslar 21-22 bin civari araba bakiyorum. Astra dan 97-98 gls model bakiyorum. Tavsiye edermisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thewhitewolf

Konuyu hortlatayim, arakdaslar 21-22 bin civari araba bakiyorum. Astra dan 97-98 gls model bakiyorum. Tavsiye edermisiniz?

martta gelseydin sana satardım.:)
    motor şanzıman elden geçmişti. millet broadway parası veriyor diye vazgeçtim.
    eski model araba sonuçta, zamanla arıza verebiliyor. temizini bulursan alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mechultipo

quote:

Orijinalden alıntı: thewhitewolf

Konuyu hortlatayim, arakdaslar 21-22 bin civari araba bakiyorum. Astra dan 97-98 gls model bakiyorum. Tavsiye edermisiniz?

martta gelseydin sana satardım.:)
    motor şanzıman elden geçmişti. millet broadway parası veriyor diye vazgeçtim.
    eski model araba sonuçta, zamanla arıza verebiliyor. temizini bulursan alabilirsin.

Tesekkur ederim

• Arkadaşlar 97 Astra F aracımın 4000 devirde giderken alttan vuruntulu sesler geliyor neden olabilir usta levyeyle birşeyler yaptı ama düzelmedi yine aynı neden olabilir böyle bir sorunla karşılaşan varmi

• 1998 GLS modeli ile yeni tanıştım.2 hafta oldu.bence kullanımı tarzı yol tutuşu çok güzel.LPG de 50 TL ile 257 km yol yaptım.tüp ayarı daha henüz yaptirmamisken üstelik.bence opel astra en iyi tercih.herkese tavsiye ederim.aldigimda alt üst tüm bakımları yaptırdım.parçaları sanıldığı gibi pahalı da değil.kanaatimce astra alan tabiki bakimlisini herkes memnun kalacaktır.

• Atmosferik A kullanıcısına yanıt
    Selamlar.35 gün oldu astra F ile tanisali.aldım tüm bakımlarını yaptırıp 1800 km yol yaptım.LPG ayarını yaptirmamiştim.tartarini marka LPG.200 kuruş üzerini görmedim.dün LPG ayarını yaptirayim dedim.ustası dediği abi ayarı bozuk fazla yakmıştır dedi.dedim çok fazla yaktı 2.59 TL LPG litre fiyati 61 TL ile depo doluyor 300-305 km yi buluyorum.opel astra bakımları tam yapılırsa bence sorunsuz araç.simdi alt döşeme valisini komple sokecem yıkayıp takacak.sonra keyfini yaşarım inşallah

• Merhaba arkadaşlar bende 96 model otomatik astra var. Araçta motor lambası ve otomatik s lambası yanıp sönüyor ve araç çekişten düşüyor.bunun sevebi ne olablir ve hiç

Başına gelen var mı ?

• merhaba bende 97 astra f hb satın almış bulunuyorum ilk aracım çok keyifli sürüşü var :) clio alacaktım iyi ki almamışım neyse sorum şu vites topuzunun üstündeki şeffaf plastik çatlamış birazcık da deforme olmuş internetten baktım h kasa astranın topuzunu taksam olur mu f kasanın ki hoş değilmiş :) tecrübeli arkadaşlar soylerse siparişi ona göre vermek istiyorum
  • Acill. Hararet 100 e firliyor daha rolantideyim. Motor sicak tabi ama kalkis yapmadim. Bir de tank degisti lpg.

Orda da yakit 80 krs. Yuhh dedim bi daha denedim 70 krş. Afalladim.. yardim...

Şu anda arabadayım.. hararet 100 oldu. Durdurayim mi. Ilerlesem mi karar veremedim.. acilll

•  ASTRA F KASA KULLANICILARI

• Efsane bir arac gerek cekisi gerek yol tutusu mukemmel

•  ASTRA F KASA KULLANICILARI

ASTRA F KASA KULLANICILARI

• Iyiki astra f

• Arkadaşlar merhaba 1997 GLS aldım kalorifer düğmesini sıcaktan soğuğa cevirdigimde soğuk hava uflemedigini farkettim sanayide biri abi bunlarda tel kopuyor yazın gel aşağıdan elle ben soğuğa geciririm dedi buna benzer bir sorun yaşayan oldu ise cevaplarıni beklerim.

• Aynı sıkıntıya benzer bi sorun bende de var. orta ızgaranın açma kapama düğmesi bozuldu. Sürekli açık. Sıcağı, soğuğu kapatamıyorum. Sıfır parça yok ama bir servise soracağım yine de. Olmadı çıkmacılardan sağlam parça bulmaya uğraşıcaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbasri -- 12 Mart 2019; 14:2:53 >
  • Bozulan tel değil, arkada küçük bir tespitleme kopçası var ya kırılmıştır ya yerinden çıkmıştır, kırılmışsa bir parça tel ile bağla çalışır.

• Arkadaşlar 98 model 1.6 gls sedan almayı düşuüyorum bu araç beyinlimidir bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mı teşekkürler

• Arkadaşlar 98 model 1.6 gls sedan almayı düşuüyorum bu araç beyinlimidir bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mı teşekkürler

• 98 md. Astra 1.6 gls otomatik f kasa Sedan.. Bu araca sahip birisi benimle iletişime geçebilir mi? Bazı sorularım olacak..

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.