Şimdi Ara

ASTRA F KASA KULLANICILARI (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
9
Favori
131.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    98 1.6 GLS sahibiyim bende.
    Herhangi bir sorunda yardımcı olmak isterim.

Pdr42, 200 binde otomatik bir arabaya 17 bin fazla geldi biraz. Ha verilmez mi ? Araba içine sindiyse 300-500 fazla ver, için rahat olsun. 300-500den kaçıp problemli bir araba almaya değmez bence. Sıkı bir pazarlık iş görür gibime geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beta+

Anca buldum konuyu.
    98 1.6 GLS sahibiyim bende.
    Herhangi bir sorunda yardımcı olmak isterim.

Pdr42, 200 binde otomatik bir arabaya 17 bin fazla geldi biraz. Ha verilmez mi ? Araba içine sindiyse 300-500 fazla ver, için rahat olsun. 300-500den kaçıp problemli bir araba almaya değmez bence. Sıkı bir pazarlık iş görür gibime geliyor.

Teşekkürler mechultipo.ve Beta+ Ama sıkı pazarlık işe yaramıyor arkadaş inmiyor. o da oyle dedi gel 500 fazla ver sorun yasama dedi. Bakalım yine 16500 zorluycam. Arac tertemiz şaşırdım açıkcası o yuzden bu aracı takipteyim:)) Biraz bekliyim bakalım. Belki vicdan yapar:))
  • sonuç nedir ? Merak ettim :)
  • araç satıldı ben almadım. beklerken satılmıs
  • hayırlısı
  • Bende 1996 model astra f kasa hb 1.6 benzin lpg almanyadan gelme özürlü aracım var siteden bilgisi olan varsa bana yardım etsin motor çalıştığında sanki subaplar vuruyor gibi ses geliyor yaklaşık 1 senedir aynı ayar yapılmıyormuş araba benzinli değilmiş gibi sanki dizelmiş gibi ses yapıyor bizim buralarda öyle bilgili ustada yok bilgisi olan varsa yardım edebilirmi.??
  • Buralara çıktı mı fiyatlar.. ?????
    Ben 14000 e vermiştim.. birkaç masrafı vardı ve LPG yoktu Buna göre değerlendirme yapın bence..
    Araç sınıfında en iyiler arasında (yine bence) ama fiyatlar uçmuş...
  • Merhaba arkadaşlar. Biliyorsunuz şoför koltuğunda iken cam kenarındaki kilitten tüm kapılar otomatik olarak kilitleniyor. Aracımda kilidi buradan açıp, kapıyı açtığımda ise dört kapının kilidi otomatik olarak kendi kendini kilitliyor. Bu neden olabilir acaba.?
  • 97 gls sahibiyim arkadaşlar facebook da grubumuz var katılırsanız memnun oluruz...
    https://www.facebook.com/groups/astraf/?fref=ts
  • selamlar
    yaklasik 20 gün önce 97 model otomatik vites Opel Astra 1.6 16v araç satın aldım.
    2 defa yakıt aldım. Ücret ve aldığımız yakıtı hesaplayınca 100 km'de 16,5 litre yaktığını farkettim. (37 litre ile 224 km)
    Aracın Yakıt tüketimi çok fazla geldi. Sorunu sizce ne olabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Astra life 94 97 model nasıldır pişman olurmuyum alsam. Klima abs liler çok pahalı

• 95 astra 1.6 ecotec kaç hp bunların 75 liği var mı?

• opel astra 1,6 CDX lpg li otomatik vites buldum kilo metresi 173binde birazmkararsızım hiç bilmedigim araba yardımcı olurmusunuz rica etsem
  • S.a arkadaşlar ben opel astra 1,6 CDX otomatik vites 173 binde araba kuldum almayı düşünüyorum bilmedigim araba oldugu için sizden fikir almak istiyorum nasıl bir araçdır sıkıntı yaparmı yardımcı olursanız sevinirim?.
  • Arkadaşlar bu araçlardan hiçbir sıkıntı çekmezsiniz.. Ancak alırken araca çok iyi baktırın..
    Eğer alırken sorun yoksa daha da sorun çıkmaz..
    Malum az km de araç bulmak imkansız, dolayısıyla km ye bağlı olarak değişmesi gereken parçaları orijinali ile iyi bir serviste iyi bir ustaya değiştirdiğinizde, araçta sıkıntı yaşayan varsa kesinlikle servis kaynaklıdır.. Benim aracı satmam nedenim tamamen yakıttır.. Otm yakıtı 11 - 12 Lt leri buluyordu..(benzinli bende LPG yoktu)
    Bu sebeple bu yıllardaki araçlar emin olun şimdiki araçlara göre daha sağlam ve dayanaklıdır..
    Ama alırken çok iyi baktırmak şartıyla..
    Bu arada fiyatla ilgili soruma hala yanıt gelmemiş.. Bana göre fiyatlar yüksek. Ama maalesef Güzel yurdumda piyasa değişik oluşuyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nejgun -- 2 Mart 2015; 0:05:04 >
  • Bende 1996 model astra var f kasa hararet 100 gòsteriyor normalmi bu

• quote:

Orijinalden alıntı: sky54

Bende 1996 model astra var f kasa hararet 100 gòsteriyor normalmi bu

evet normal.
    opeller böyle çalışır. sıkıntı yok rahat ol
  • Arkadaşlar şu linkdeki 96 Astra 2000 GSİ aracın motor gücü 201-225 hp yazıyor opel astranın f serisinde böylesini ilk kez gördüm tahmini olarak ortalama km'de ne yakar sizce .

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-1996-m-186b-kilo-metre-2-inci-sahibinden-ful-orjinal.lpg-abs-vs-200594500/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi markafoni16 -- 21 Mart 2015; 19:40:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: markafoni16

Arkadaşlar şu linkdeki 96 Astra 2000 GSİ aracın motor gücü 201-225 hp yazıyor opel astranın f serisinde böylesini ilk kez gördüm tahmini olarak ortalama km'de ne yakar sizce .

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-1996-m-186b-kilo-metre-2-inci-sahibinden-ful-orjinal.lpg-abs-vs-200594500/detay

Arac 136 beygir. Sehirici 12 lt civarı benzin tüketir. 14 lt lpg diyebiliriz. 30 kurusa denk geliyor..

• JasoNBuraK kullanıcısına yanıt
    Burak kardeşim aracı satan kişi araç için özel üretim demiş o yüzden sanırım 201-225 hp yazıyor Astra F nin böyle serisini bilen varmı (bu araç çok yakar gibi :) )
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.