Şimdi Ara

Assassin's Creed (ÇIKTI) (383. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.786
Cevap
5
Favori
544.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yha bn yükleyemiom oyun iki cd li 3 ve 4 istio anlamadım bu sorun neden bilen birileir varmı varsa ne olur yardım edin acil lazım şimdiden tşk arkadaşlar
  • ya arkadaşlar assassin's creed oyununda memory block 2 de bir yere geliyorum atla içeriye geçinci otomatik olarak oyun bni atıyo yani en başdan başlatıyo ne yapmalıyım yeni yer için acil yardım beklşiyorum

• ya arkadaşlar assassin's creed oyununda memory block 2 de bir yere geliyorum atla içeriye geçinci otomatik olarak oyun bni atıyo yani en başdan başlatıyo ne yapmalıyım yeni yer için acil yardım beklşiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefa445

yha bn yükleyemiom oyun iki cd li 3 ve 4 istio anlamadım bu sorun neden bilen birileir varmı varsa ne olur yardım edin acil lazım şimdiden tşk arkadaşlar

3. cd yi istediğinde 1. yi tak yeniden 4 tede 2. cd yi tak. Büyük ihtimalle yüklenir.
  • arkadaşlar oyunun türkçe altyazısı veya yaması varmı ben bulamadım da hikayeyi anlamak zor oluyor
  • oyunu almadan araştırıyım dedim oyunun sorurunlarını okumaktan gozlerim ağrıdı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA_OzaN

arkadaşlar oyunun türkçe altyazısı veya yaması varmı ben bulamadım da hikayeyi anlamak zor oluyor

Yok.

quote:

Orijinalden alıntı: cristiano_

oyunu almadan araştırıyım dedim oyunun sorurunlarını okumaktan gozlerim ağrıdı :)

Orijinal alırsanız ki 15TL,hiçbir sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

quote:

oyunu almadan araştırıyım dedim oyunun sorurunlarını okumaktan gozlerim ağrıdı :)

Budur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arsenic

quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

quote:

Budur.

Bugüne kadar kullandığım hiçbir orijinal oyunda hiçbir sorun yaşamadım ki oyun kültürümüzün gelişmesi gerek artık.

• Biraz hort olmuş sanki konu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persona Grata

Biraz hort olmuş sanki konu.

Arkadaş yorum yazınca,biz de dayanamadık cevap verdik
  • Arkadaşlar merhaba.Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.Ben bu oyunu bilgisayarıma Skullptura rip olarak kurmuştum.Fakat ilk tutorial'dan sonra,kütüphanede yaşlı biriyle konuşuyorsunuz hani,oradan çıkınca oyun donuyordu.Ben de oyun dosyasını silip oyunu bilgisayarımdan kaldırdım.

Ama sanırım ripli oyunları silebilmek için registry'den de bişeyler yapmak gerekiyormuş.Ben bunu yapamadım sanırım.

Oyunun orjinalini aldım ve tekrar kurdum.Ama yine aynı yerde oyun donuyor ve masaüstüne atıyor.İlk kurduğum ripli oyunun tüm kayıtlarını temizlemek istiyorum ama bunu nasıl yapacağım konusunda bir fikrim yok.

Serinin tüm oyunlarını bitirdim ama birinci oyunu bu sıkıntıdan dolayı henüz oynayamadım bile.Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..
  • Orjinal olarak kurmuş olduğun oyunu tekrar kaldır ve ekran kartı driverını güncelle...
    Sorun düzelmezse başka bi PC dene duruma göre format atarsın...
  • Önerin için teşekkür ederim.Ekran kartım Ati HD 5500.Driverını nereden bulabilirim?
  • http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx
    Bu siteden adımları (step) ekran kartına göre seçip indirebilirsin...
  • Yardımınız için çok teşekkür ederim.Sorun güncellemelerle halloldu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: isimtr

Assassins Creed - Acre'nin Zirvesi [HD]

:D :D :D :D

aynen hacı buraya çıkana kadar canım çıktı tam üzerinde bir haç işareti var 1 kere düştüm aşağıya 2ncisinde çıktım ama uzun sürüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sciende

Yardımınız için çok teşekkür ederim.Sorun güncellemelerle halloldu..

Rica ederim; aklınızda bulunsun, oyunlardaki sorunlar genellikle güncellemelerle hallolur, tabi bazen aksi durumlarda olur, sorun yokken sorun çıkabilir...
  • Abi bu videoların geçilmemesi biraz kötü olmuş ama yinede süper oyun
  • 
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.