Şimdi Ara

Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] (131. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.867
Cevap
46
Favori
184.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar ben bu oyunu ön sipariş ile aldım ve bitiremedim cidden gram keyif almıyorum en büyük nedeni ise yapay zeka siz keyif almak için ne yapıyorsunuz varmı tavsiyeniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: arman09

Arkadaşlar ben bu oyunu ön sipariş ile aldım ve bitiremedim cidden gram keyif almıyorum en büyük nedeni ise yapay zeka siz keyif almak için ne yapıyorsunuz varmı tavsiyeniz?

Vallahi aynı durumdayım. Yıllardır oyun oynarım, bu oyunda neyi kaçırıyoruz çözemedim.

• Oyunlarda ekipman konusunda benim mantığım hep en güçlü hangisi ise onu kullan oldu fakat 30-35 saat oynadığım bu oyunda ben hala oyunun bana en başında verdiği baltayı kullanıyorum. Bir iki kez geliştirmiştim en güçlü silahlardan biri o şu an. Zırh konusunda da Amazonun hediye olarak verdiği zırhı kullanıyorum . Onun dışında güçlü zırh henüz bulamadım sanırım (arayışa girmedim) . Gayet güçlü duruyolar fakat ben mesela farklı zırh giymek istiyorum farklı görünümde ve ya farklı silah kullanmak ama güç değerleri fazla oynadığı için de mantıksız gibi geliyor. Bu durum çok fark ediyor mu ? Hep tek düze gitsin istemiyorum. Bir çok silah zırh malzemesi buldum ama değerleri düşük geliştirildiğinde bile yine daha düşük kalıyor . Önerilerinize açığım

• Hocam şahsen ben bol bol çekiç kullandım ve özellikle keşif/yan görev ağırlıklı gittim. En son ana hikayeyi yapıyordum. Öyle de çok keyifli bir 90 saat geçirdim oyunda. Eğer sizi sarmıyorsa silah değiştirebilir ve biraz daha haritada takılmaya çalışabilirsiniz. Ha bunlarda sarmıyorsa sonrasında da saracağını sanmam. Almanızın hatrına zorlayıp bitirebilir veya direk salabilirsiniz bence nacizane.

@osviceny Hocam bol bol farklı silahlar ve farklı zırhları denemenizi öneriyorum. Zaten düşman yapay zekası kötü olduğundan kendinizden 100 level üstü bir yere gitmediğiniz sürece en düşük silah ve zırhı kullansanız dahi ölmeniz zor. Öneri olarak ise şahsen Norveçte bulduğum bir çekici ve Mentor Zırh setini kullandım. Oyuna etkileri ise kozmetik hariç hiçbir şekilde etkili olmadı hani öyle sayıların yazıldığına bakmayın. Odyssey de ki kadar hayati bir öneme sahip değil zırh ve silahlarda ki değerler.

• Hudson51 kullanıcısına yanıt

İyi en azından içim rahat bir şekilde değiştirebilirim. Oyun başından beri aynı Eivor ehh dedirtmişti :D

• Hudson51 kullanıcısına yanıt
    Brn ztn thor gibi bir elimde çekiç bir elimde balta oynuyorum

• arman09 kullanıcısına yanıt

Ben oyunun baslarinda buldugum uzun kilici kullaniyorum neredeyse 60 küsur saattir. Cok zevkli o kilicla william wallace gibi yara yara gitmek. Ama evet bende oyunu begenip ama bitiremeyenlerdenim. 65 saat mi ne olmus, fazla yan gorev yapmadigim halde halen bitiremedim. Bence oyunun en buyuk sorunu gereksiz uzun olmasi. İlk 30 saatte aldigim keyfin yarisini bile alamiyorum su an. Baslarda keyifli gelen mekanikler mekanlar artik bayiyor. Ayni seyleri 30 saatten fazla yaptirmaya kalkisarak bence oyun kendi ipini cekmis. Ubisoft oyunlarinda kroniklesen bir sorun artik bu. Oyun hayvani saatler surunce guzel oldugunu saniyorlar. Halbuki yap sen 20-30 saatlik ana oyun. Bitiren bitirip kenara koysun devam etmek isteyen yan gorevdir dlc dir devam etsin. Tercihe birak o olayi.

Belli bir yastan sonra zaten dunyanin en guzel oyunu olsa 20-30 saatten sonra bayiyor beni (Rdr2 hariç :) )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dutch van der Linde kullanıcısına yanıt
    Gow gibi oyun yapıyorsun 200 saat sürüyo yap 30 saatlik birşey mal ubi

• Asla Para Vermeyin Şu Leşe

Oynadığım En Kötü Assassin's Creed

Bomboş 1 Dünya 0 Keşif Ve Merak Duygusu

Koskoca Harita,Göreve Gitmek Bile Adamı Yoruyor,Atla Git Dur Gölü Geç,At Sür ,Dur Gölü Geç,At Sür

Karakterler,İsimler Asla Aklımda Tutamadım,

Mekanlar Kopyala,Yapıştır Ruhsuz Tatsız Sadece Alan Doldurmak İçin Yapılmış

Oyuna Zar Zor Tahammül Ediyorum,Bu Kadar Torna Tezgahında Çıkan 1 Oyunki,Boşluk,Ruhsuzluğun Oyun Hali

• Roronoa Zoro R kullanıcısına yanıt
    Katılmıyorum oyunun zevkini kaçıran tek ensur yapay zeka

• quote:

Orijinalden alıntı: Hudson51

Hocam şahsen ben bol bol çekiç kullandım ve özellikle keşif/yan görev ağırlıklı gittim. En son ana hikayeyi yapıyordum. Öyle de çok keyifli bir 90 saat geçirdim oyunda. Eğer sizi sarmıyorsa silah değiştirebilir ve biraz daha haritada takılmaya çalışabilirsiniz. Ha bunlarda sarmıyorsa sonrasında da saracağını sanmam. Almanızın hatrına zorlayıp bitirebilir veya direk salabilirsiniz bence nacizane.

@osviceny Hocam bol bol farklı silahlar ve farklı zırhları denemenizi öneriyorum. Zaten düşman yapay zekası kötü olduğundan kendinizden 100 level üstü bir yere gitmediğiniz sürece en düşük silah ve zırhı kullansanız dahi ölmeniz zor. Öneri olarak ise şahsen Norveçte bulduğum bir çekici ve Mentor Zırh setini kullandım. Oyuna etkileri ise kozmetik hariç hiçbir şekilde etkili olmadı hani öyle sayıların yazıldığına bakmayın. Odyssey de ki kadar hayati bir öneme sahip değil zırh ve silahlarda ki değerler.

Hocam yapay zekanın neresi kötü. Bi tek bana mı geliyor zor adamlar yoksa ben mi kolsuzum ? Bir tane tarikat üyesi adamı(haritada dolaşan templer) öldüreyim dedim. O ne öyle boyu kadar kalkanı var ağır saldırı yapsam bile işlemiyor. Arkasına da geçemiyorum. Saldırısını dodgelasam da vurmaya devam ediyor kontrolünü kaybetmeden. Ok desen zaten oyunda nimet değerinde. 2 3 ok atıyorum hemen bitiyor. Onların da çoğunu dodgeluyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: Roronoa Zoro

Asla Para Vermeyin Şu Leşe

Oynadığım En Kötü Assassin's Creed

Bomboş 1 Dünya 0 Keşif Ve Merak Duygusu

Koskoca Harita,Göreve Gitmek Bile Adamı Yoruyor,Atla Git Dur Gölü Geç,At Sür ,Dur Gölü Geç,At Sür

Karakterler,İsimler Asla Aklımda Tutamadım,

Mekanlar Kopyala,Yapıştır Ruhsuz Tatsız Sadece Alan Doldurmak İçin Yapılmış

Oyuna Zar Zor Tahammül Ediyorum,Bu Kadar Torna Tezgahında Çıkan 1 Oyunki,Boşluk,Ruhsuzluğun Oyun Hali

Neye dayanarak böyle bir yorum yapabiliyorsun çok şaşırdım. Ben en iyi AC oyunlarından biri olarak görüyordum sen yerden yere vurmuşsun vay arkadaş. Eski AC oyunlarında keşif diye bir şey bile yoktu dümdüz hikaye yapıyordun. Bu oyunda neresini beğenmedin adamlar ne yapsaydı hoşuna giderdi merak ettim cidden.

Bu arada nehirler ülkenin yapısından dolayı her yerde var. At eğitiminden ata yüzmeyi öğretmen gerekiyor. Benim için ha düz yol ha nehir çok fark etmiyor öyle olunca :D

• arman09 kullanıcısına yanıt

Hocam Yapay Zeka Zaten Yok,Oyuncunun Aklıyla Dalga Geçen Npcler,Yan Karakterler,Boş Konuşmalar Ruhsuzluğun Zirvesi Olmuş,Hani Adamı Esir Alırsın "Oyun Yapılacak Yap" Dersin İşte Zorla Yaptırşmalr Gibi Hiç Yorumları Okumadım Bile Tarafsız Yazıyorum.

• 11_serhat_11 kullanıcısına yanıt

Nerde Ac2 Nerde Brotherhood,Torna Tezganı Üretim Hocam Benim Gibi Düşünen İnsanlarda Vardır,Oyun İçine Çekemiyor,Mekanlar 1 1lerinin Kopyası Zaten Çoğu Yerde,Ac 1 Den Beri Oynuyorum Bu Oyun En Kötüsü Rahat Rahat Diyebiliyorum Oyuncuyu Yoran 1 Yapısı Var Israrla Aynı Şeyleri Belki 1000 Kere Yapıyorsun,Npclerin Tepesine Soru İşareti Koyup Şişirme Görev Yaptıran 1 Oyun Bitsede Kurtulsam Diye Oynuyorum Şuan 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roronoa Zoro -- 6 Nisan 2021; 16:0:59 >
  • Odyssey gibi Epic’te indirime girip Epic kupon verdiği zaman kuponla da 20 TL’ye alıp oynanabilir bir oyun. Fazlası etmez bu oyun
  • 11_serhat_11 kullanıcısına yanıt

Hocam siz sanırım o templar ile aynı seviyede olmadığınız için zorlanıyorsanız ama işte seviyenizi o düşmanın seviyesine getirdiğinizde yapay zeka aradaki rekabeti ortadan kaldırıp saçmalamaya başlıyor. Bu da özellikle Raid de çok daha fazla hissediliyor. Siz oyunun ilk 20 saatinde felansanız yapay zekanın kötülüğünü hissetmeniz zor ama sonrasında siz geliştikçe belli ediyor kendini, geliştirmiyor yapay zeka. Hele ki 60 saatten sonra iyice bayıyor.

• Bu oyuna ' diğer ac lerden farklı, içine çekiyor çok güzel ' diyen YouTube'er lara kafam g.....sin. dünyada bu kadar keyifsiz bir melee combat bulamazsınız. Genel olarak vasat olan odyssey bile daha ilgi cekiciydi.

Ubisoft hakikaten artık sittin sene adam olmaz. Valhalla ve watch dogs farklı olacak, artık farklı strateji kasıyoruz. Bu sefer mutlu edeceğiz oyuncuları dedikleri oyunlarda bile daha geri gittiler. Bunların bir harddiskleri var ofislerinde. O harddiskte bir sürü daha önce yapılmış animasyonlar , modeller, dokular var. Oradan çekip çekip cilalayip oyun yapıyorlar. Ulan her ana karakterin koşusu bütün ubisoftlarda tıpatıp aynı olur mu. Koşarken eller ayaklar tırmanma animasyonu nefes almasına kadar mubalagasiz herşey aynı. immortal fenyx rising e baktım. Ulan orada bile aynı. Yuh artık

• Bende Odyssey den aldığım zevki alamıyorum. Sebebi karışık.

Odyssey de kullandığım özellikleri yetenek ağacında açmış olmama rağmen ondaki gibi akıcı kullanamıyorum dövüşlerde öyle güzel akamıyor oyun. Bir sıkıntı var.

Bir diğer konu tamam ingiltere enlemde kuzeye yakın, oyüzden güneş pek dik konuma gelmiyor tasarlanmış oyunda. İçimi kasvet basıyor bazen sürekli güneş doğup batıyor.

Ve bakın burası çokomelli;

Loot düşmesin bukadar fazla derken bunu istememiştik aslında. Şimdide hiç loot düşmüyor. Vur dedik öldürdün ubisoft. Biraz farklı silahlar arada da olsa bulsaydık sevinseydik he ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hudson51

Hocam siz sanırım o templar ile aynı seviyede olmadığınız için zorlanıyorsanız ama işte seviyenizi o düşmanın seviyesine getirdiğinizde yapay zeka aradaki rekabeti ortadan kaldırıp saçmalamaya başlıyor. Bu da özellikle Raid de çok daha fazla hissediliyor. Siz oyunun ilk 20 saatinde felansanız yapay zekanın kötülüğünü hissetmeniz zor ama sonrasında siz geliştikçe belli ediyor kendini, geliştirmiyor yapay zeka. Hele ki 60 saatten sonra iyice bayıyor.

Bilmiyorum ki anlayamadım gitti. Adamın üstünde kurukafa işareti de yok seviyeme uygundur diye düşünmüştüm. Bana vurduğunda da tek falan atmıyor normal hasar vuruyor ama bi vurmaya başlayınca sakat bırakıyor. Belki de koca oyunda yapay zekanın iyi olduğu yere denk gelmişimdir bilemedim  

• 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.