Şimdi Ara

Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] (32. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.866
Cevap
46
Favori
184.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bence kimse oyunu almak için acele etmesin, çünkü adam akıllı oynanılabilir hale gelmesi için en az 2 güncelleme gelmesi gerekecek.

• 2 hafta kaldı.  

• Amd rewardsdan ne zaman hesaba tanımlanabilecek oyun bilen var mı

• Ulan adi ubi türkçe yapaydında ön sipariş bassaydım yapılır mı be bir dakka dünya, kainat ve nebula galaksisi liderimiz fransız mallarına boykot dedi almıyorum.

• Güzelim çerezlik oyunu ertelediler valhallayla ilgili planlarım suya düştü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 27 Ekim 2020; 23:23:28 >
  • Valhalla damı ertelendi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Origins bitirecem daha biteremedim 60 saat oldu.Daha dlclerin birine başlamadım.
    Oddyses gecicem o da bı 100 saat yapsa.
    O zamana kadar inşallah bunun yaması çıkar da oyundan kopmadan devam ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 27 Ekim 2020; 23:15:12 >
  • Oyunu Ubisoft storedan alamadım. 3D secure mesajı geliyor, giriyorum kabul ediyor ama sonra sipariş tamamlanamadı diye hata çıkıyor. Var mıdır benzer sorunu yaşayan?

• C77 nasıl beleş? Torrenti kast etmiyorsunuz sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cyberpunk'ın aralığa ötelenmesiyle Kasım ayı Valhalla'ya kaldı. Hadi be Ubi, Legion da ki gibi batırma da yine Odyssey gibi efsane bir şey oynayalım. Üstelik açık dünyanda deniz garabetinden kurtulmuşken.

• Aynı arkadaş Cyberpunk 2077 konusunda da günde 5 kere korsan oynayacağını yazıyor. Şimdi ana konusundan çıkıp başka oyunların konularında da dile getirmeye başladı. Gerçekten büyük başarı. Yine de beslememek lazım.

• Legion patladı ubi gene batırdı valhalla için beklentiyi büyük tutmuyorum indirimde alacağım ztn şaşırt bizi ubi

• quote:

Orijinalden alıntı: arman09

Legion patladı ubi gene batırdı valhalla için beklentiyi büyük tutmuyorum indirimde alacağım ztn şaşırt bizi ubi

WD oyunlarına hiç ısınamadım zaten o oyunların yapılma amacıda bukadar büyük markayız birtanede gta benzeri oyunumuz olsun fikri.

Ama ac farklı.

• legion ile bunu almak arasında kaldım.

legionı da beğenen baya var özellikle skillup baya iyi bulmuş.

• iyi birisiydim kullanıcısına yanıt

Legion alınmaz ya diğer iki oyunu bir dönem bedava dağıtılmış çerezliğin ötesinde bir oyun cp77 den bile kötü olabilir.

AC ubisoft demek ubisoftda AC.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 29 Ekim 2020; 2:52:2 >
  • 155₺ ye alınabiliyor oyun şu anda. sizce değer mi? bu fiyatın daha aşağısına ne zaman inebilir? base fiyatı 269₺

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.