Şimdi Ara

Assassin's Creed: Syndicate (2015) [ANA KONU] (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
416
Cevap
8
Favori
17.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Romulus

Doğru değil, oyunun öyle bir kısıtlaması yok, grafik ayarlarını düşürmek gerekir. Minimum 2GB VRAM istiyor zaten oyun.

2 GB Gtx960 ile mediumda sıkıntı çıkarmı sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 17 Ağustos 2016; 20:19:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Springheel Jack

quote:

Doğru değil, oyunun öyle bir kısıtlaması yok, grafik ayarlarını düşürmek gerekir. Minimum 2GB VRAM istiyor zaten oyun.

Hiç kullanmadığım bir kart, kesin bir şey diyemem ama medium ayarlarda sorun olmaz herhalde.
  • quote:

quote:

quote:

Hiç kullanmadığım bir kart, kesin bir şey diyemem ama medium ayarlarda sorun olmaz herhalde.

Teşekkürler , Youtube'da izlediğim kadarıyla med-high karışık 1080p'de 60fps veriyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler , Youtube'da izlediğim kadarıyla med-high karışık 1080p'de 60fps veriyor.

Rica ederim, iyi oyunlar.

• Ben 660 ile sıkıntısız oynadım sen 960 için mi endişe ediyorsun Hiç sorun yok oyunda merak etme
  • Witcher 3'ü high-ultra karışık 1080p'de 40-60 fps arası oynadığım sistemde lowda 30fps zor görüyorum.Ubisoft AC oyunlarını yaparken nasıl yapıyor merak ediyorum gerçekten....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 29 Ağustos 2016; 8:25:45 >
  • Optimizasyonu Ac Unity'den iyi deniyordu ancak AC Unity 1080p High ayarlarda 45-60 arası oynarken(Oyun kötü sadece test ettim) önceki mesajda belirttiğim gibi bunu 1080 lowda bile oynayamıyorum , ilginç.
  • Kasma problemini hallettim 3-4 saat oyunu oynadım ve izlenimlerim gayet olumlu.Öncelikle Unity'de olan o baygınlık hissi yok , Londra çok güzel yansıtılmış oyuna.Karakterler eğlenceli , atmosfer hoş ve gameplay zevkli. Ac serisinden uzaklaşmış kişiler varsa önerebilirim Syndicate'i...

Nvidia Denetim Masasını fabrika ayarlarına geri getirerek ve MSI Gaming App programında OC Mode'nu açarak problemi çözdüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 4 Eylül 2016; 20:16:54 >
  • quote:

Kasma problemini hallettim 3-4 saat oyunu oynadım ve izlenimlerim gayet olumlu.Öncelikle Unity'de olan o baygınlık hissi yok , Londra çok güzel yansıtılmış oyuna.Karakterler eğlenceli , atmosfer hoş ve gameplay zevkli. Ac serisinden uzaklaşmış kişiler varsa önerebilirim Syndicate'i...

Hocam nasıl hallettiğini söylersen çok iyi olur,başkaları da aynı sıkıntıyı yaşarsa yardımcı olmuş olursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psycho90 -- 4 Eylül 2016; 16:27:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

quote:

Kasma problemini hallettim 3-4 saat oyunu oynadım ve izlenimlerim gayet olumlu.Öncelikle Unity'de olan o baygınlık hissi yok , Londra çok güzel yansıtılmış oyuna.Karakterler eğlenceli , atmosfer hoş ve gameplay zevkli. Ac serisinden uzaklaşmış kişiler varsa önerebilirim Syndicate'i...

Hocam nasıl hallettiğini söylersen çok iyi olur,başkaları da aynı sıkıntıyı yaşarsa yardımcı olmuş olursun

Nvidia Denetim Masasını fabrika ayarlarına geri getirdim ve MSI Gaming App programında OC Mode'nu açtım.

• Arkadaşlar syndicate almayı düşünüyorum da tüm dlc packleri içeren sürüm hangisi acaba biraz araştırdım fakat pek anlamadım gold edition tüm gelecek dlcleri ücretsiz içeriyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Season pass tüm dlcleri içeriyorsa problem yok aslında da dedim şimbi ubisoft çakallık yapmaya kalkmıştır. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Korgeneral1071 kullanıcısına yanıt
    Tüm dlcleri içeriyor season pass.Linkte detayları yazıyor.Rica ederim.İyi oyunlar

http://store.ubi.com/ie/assassin-s-creed--syndicate----season-pass/57062ebd88a7e316728b45e0.html
  • Kendini tekrar eden görevlerden çok sıkıldım. Bu oyun hep kendini tekrar mı edecek dostlar? Bölge almakla geçecek hep?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Kendini tekrar eden görevlerden çok sıkıldım. Bu oyun hep kendini tekrar mı edecek dostlar? Bölge almakla geçecek hep?

Bölge ele geçirme görevlerini yapmak zorunlu değil,yani hiçbir bölgeyi ele geçirmeden sadece ana görev ve yan görevleri de yapabilirsin.Eğer sıkıldıysan sadece ana görevlerle ünlü kişilerin harf görevlerini yapmanı tavsiye ederim
  • psycho90 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, açıkçası biraz sıkıldım, görevlere döneyim ben.
  • Öncelikle ben AC serisini çok sevmeyen biriyim. Güzel bir konu nasıl kötü işlenir, nasıl her sene oyun çıkarmak için içine edilir onun çok iyi bir örneğine dönüştü. Hele Black Flag oyunundan nefret etmiştim. Social Stealth dedikleri olay sürekli birilerini kabul etmeye dönüşmüştü. Black Flag'de yok adamı takip et sonra bindiği gemiyi takip et bu arada gemi stealth'i nedir gerçekten aklına gelen adamı tebrik ediyorum. Daha sonra adam gemiden indikten sonra bir takip daha et şeklinde birçok bölümü vardı.

Unity'i çıktıktan çok sonra aldım hatta sırf 14 TL gibi bir fiyata düştüğü için almıştım. Performans sorunları yaşamadım ve gerçekten en iyi gözüken oyunlardan bir tanesi. Özellikle ışıklandırması harikaydı ve şehir gerçekten çok kalabalık gözüküyordu. Dedektiflik bölümleri gibi seriye yeni bir soluk getiren yan görevlerde vardı. Black Flag kadar nefret etmemiştim hatta beğenmiştim fakat oyunu bitirdikten sonra aklımda kalan pek bir şey olmamıştı.

Syndicate'ı ne merak ediyordum ne de videolarına bakmıştım. Hazır düşmüşken alayım dedim ve daha yeni yeni oynamaya başladım. Açık ara en sevdiğim AC oyunu oldu. Objektif bir şekilde bakarsak Unity kadar iyi gözükmüyor ve şehir o kadar kalabalık değil hatta baya boş bir şehir. Ayrıca Jacob karakterinden nefret ettim sürekli boş espriler yapıyor, ağzından gerekli, anlamlı bir laf duymadım. Hiç işe yaramayacak, kafası çalışmayan bir adam gibi olmuş sürekli Evie ile oynuyorum ve karakteri baya sevdim. Eğer Evie olmasaydı sadece Jacob ile asla oynamazdım. Seride favori karakterim Connor'dı fakat oyunu bitirmedim ama Evie onu geçecek gibi duruyor.

Çoğu AC oyununu oynamış biri olarak artık sürekli tırmanmaktan sıkılmıştım fakat oyuna getirdikleri zipline oyunu büyük ölçüde değiştiriyor. Artık daha hızlı hareket edebiliyoruz ve gizlilik bölümlerinde Batman tarzı bir oynanışa dönüşüyor. Dövüş sistemi yine her AC oyununda olduğu gibi iyi değil fakat iyi gözüküyor. Oynanış olarak hiç bir derinliği yok tabi ki her AC oyununda olduğu gibi. Unity gibi iki vuruşta ölmesini karakterin tercih ederdim yine kolay bir oyuna dönüşmüş. Bunu engellemek için level sistemi koymuşlar ve 7 levelseniz 9 level karakterin canı baya zor gidiyor ve sizi iki vuruşta indirebiliyor. Ama sınır olan 10. levele geldiğiniz zaman oyunun pek bir zorluğu kalmıyor.

Yine bir sürü toplanacak item falan var ama diğer Ubisoft oyunları gibi bunaltıcı değil tabi zipline'ın da olması kolaylık sağlıyor. Genelde AC oyunlarında toplanacakları hiç umursamam hele Unity'de her yere basmışlardı harita gözükmüyordu neredeyse toplanacak itemlerden. Syndicate'de bir sürü gereksiz bu tarz şeyleri atmışlar. Şehir, Unity Fransasından çok daha yüksek yapılara sahip ve o dönemi gayet iyi bir şekilde yansıtmışlar.

AC'den nefret etmiş, bıkmış, sevmeyen herkese tavsiye ederim. Zaten serinin diğer oyunlarını oynamadıysanız bile tavsiye ederim konu diye bir şey kalmadı zaten o yüzden anlamam konuyu diye düşünmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Öncelikle ben AC serisini çok sevmeyen biriyim. Güzel bir konu nasıl kötü işlenir, nasıl her sene oyun çıkarmak için içine edilir onun çok iyi bir örneğine dönüştü. Hele Black Flag oyunundan nefret etmiştim. Social Stealth dedikleri olay sürekli birilerini kabul etmeye dönüşmüştü. Black Flag'de yok adamı takip et sonra bindiği gemiyi takip et bu arada gemi stealth'i nedir gerçekten aklına gelen adamı tebrik ediyorum. Daha sonra adam gemiden indikten sonra bir takip daha et şeklinde birçok bölümü vardı.

Unity'i çıktıktan çok sonra aldım hatta sırf 14 TL gibi bir fiyata düştüğü için almıştım. Performans sorunları yaşamadım ve gerçekten en iyi gözüken oyunlardan bir tanesi. Özellikle ışıklandırması harikaydı ve şehir gerçekten çok kalabalık gözüküyordu. Dedektiflik bölümleri gibi seriye yeni bir soluk getiren yan görevlerde vardı. Black Flag kadar nefret etmemiştim hatta beğenmiştim fakat oyunu bitirdikten sonra aklımda kalan pek bir şey olmamıştı.

Syndicate'ı ne merak ediyordum ne de videolarına bakmıştım. Hazır düşmüşken alayım dedim ve daha yeni yeni oynamaya başladım. Açık ara en sevdiğim AC oyunu oldu. Objektif bir şekilde bakarsak Unity kadar iyi gözükmüyor ve şehir o kadar kalabalık değil hatta baya boş bir şehir. Ayrıca Jacob karakterinden nefret ettim sürekli boş espriler yapıyor, ağzından gerekli, anlamlı bir laf duymadım. Hiç işe yaramayacak, kafası çalışmayan bir adam gibi olmuş sürekli Evie ile oynuyorum ve karakteri baya sevdim. Eğer Evie olmasaydı sadece Jacob ile asla oynamazdım. Seride favori karakterim Connor'dı fakat oyunu bitirmedim ama Evie onu geçecek gibi duruyor.

Çoğu AC oyununu oynamış biri olarak artık sürekli tırmanmaktan sıkılmıştım fakat oyuna getirdikleri zipline oyunu büyük ölçüde değiştiriyor. Artık daha hızlı hareket edebiliyoruz ve gizlilik bölümlerinde Batman tarzı bir oynanışa dönüşüyor. Dövüş sistemi yine her AC oyununda olduğu gibi iyi değil fakat iyi gözüküyor. Oynanış olarak hiç bir derinliği yok tabi ki her AC oyununda olduğu gibi. Unity gibi iki vuruşta ölmesini karakterin tercih ederdim yine kolay bir oyuna dönüşmüş. Bunu engellemek için level sistemi koymuşlar ve 7 levelseniz 9 level karakterin canı baya zor gidiyor ve sizi iki vuruşta indirebiliyor. Ama sınır olan 10. levele geldiğiniz zaman oyunun pek bir zorluğu kalmıyor.

Yine bir sürü toplanacak item falan var ama diğer Ubisoft oyunları gibi bunaltıcı değil tabi zipline'ın da olması kolaylık sağlıyor. Genelde AC oyunlarında toplanacakları hiç umursamam hele Unity'de her yere basmışlardı harita gözükmüyordu neredeyse toplanacak itemlerden. Syndicate'de bir sürü gereksiz bu tarz şeyleri atmışlar. Şehir, Unity Fransasından çok daha yüksek yapılara sahip ve o dönemi gayet iyi bir şekilde yansıtmışlar.

AC'den nefret etmiş, bıkmış, sevmeyen herkese tavsiye ederim. Zaten serinin diğer oyunlarını oynamadıysanız bile tavsiye ederim konu diye bir şey kalmadı zaten o yüzden anlamam konuyu diye düşünmeyin.

Hocam Black Flag'i hiç beğenmemiş olmana ve serideki favori karakterinin Connor olmasına baya şaşırdım,hadi Black Flag'in ana görevleri gerçekten vasattı ama Connor nasıl favori ya Cidden Black Flag tüm serideki en zayıf ana görevlere ve hatta ana karaktere sahipti.Ama işin ilginç yanı bu 2 etmene rağmen benim AC 2'den sonra en sevdiğim oyundur seride.Çünkü mükemmel bir açık dünyası ve o açık dünyada yapılacak tonla eğlenceli iş vardı.Atmosfer,denizci şarkıları,korsan teması muazzamdı.Seride kendini tekrar etmeyen,etse bile sıkmayan tek yan içerikler Black Flag'e aitti bana kalırsa.Ve sadece seride değil,bence son 5-10 yılda ''open world'' denilen kavramı GTA'dan sonra açık ara en iyi uygulayan yapımdı.Galiba sen pek yan görevlere takılmadan,keşif yapmadan ana görevden devam etmişsin.O zaman dediklerine katılırım çünkü takip görevlerinden,gizlice birilerini dinleme görevlerinden ve hikayesinden bana da gına gelmişti.Ama Connor'a cidden bir açıklama istiyorum,Altair varken Ezio varken hatta Haytham varken ve hatta hatta Rogue'u oynadıysan Shay Cormac varken nasıl Connor favori karakterin olabilir

• Hocam yorumunuz için teşekkürler okurken isyanınızı hissettim.

Black Flag'ı ben bitirmedim siz 50 saat oynadıysanız ben 20 saat falan oynamışımdır fakat Black Flag beğenmemekten öte gerçekten oyuna sinir oluyorum. Oyun başında boş konuşmalar ve serinin 6. oyunu olmasına rağmen sanırım konuyu anlatması tutorial derken 3 saat sürüyor anca oyun o zaman başlıyordu. Yan görevlerini, toplanacakları her oyunda elimden geldiğince yapmaya çalışırım ama ana görevleri aşırı dandik olunca oyunun içine girememiştim. Çünkü bana göre bir oyunun ana görevleri iyi değilse oynamam için pek bir neden yok gibi geliyor, yan görevleri iyi olsa da. Oysa korsan konseptini çok severim ve pek oyun çıkan bir tür değil. Monkey Island ve Sid Meier's Pirates en son oynadığım korsan oyunlarıydı. Fakat dediğim gibi tutorial tadında olan ana görevleri. Sürekli birilerini takip etmek, gemi takip ederken adanın diğer tarafından takip edeyim deseniz aynı yere çıkıyor olsa bile orayı açmama gibi dizayn tercihleri yüzünden soğumuştum. Birde bitirmediğim için açıklanıyorsa oyunun ilersinde bilmiyorum ama ana karakter diğer tüm yıllarca ders almış, çalışmış karakterler kadar yetenekliydi. Adam oyunun başında aldı kostümü maşallah 20 yıllık Assassin gibiydi.

Şimdi sizi daha çok sinir edecek yorumlarıma geçeyim.

Hocam Altair bana göre içi bomboş bir karakter, sırf karizmasından dolayı farklı bir karaktermiş gibi geliyor. Ama karakter olarak hiç iyi yazılmış bir karakter değil bana göre. Tabi bunda ilk oyunu hiç beğenmemin de büyük etkisi olabilir. Bu arada onu beğenmedin bunu beğenmedim neyi beğendin diyorsanız 2, Brootherhood, 3 ve Syndicate'i beğendim ki Syndicate şu an hala bitirmedim seride zirveye oturabilir benim için.

Rouge oynamadım fakat AC serisinde Connor ve Evie dışında her ana karakter easy going, espriler yapan olayı çok ciddie almayan, yıllardır Hollywood'un sanki çok orijinal bir karaktermiş gibi yazıp önümüze attığı en zor durumlarda bile espri yapan karakterler. O yüzden Connar favori karakterimdi. Ben bu tarz karakterleri beğenmiyorum ve bana göre bu karakterlerin iyi işlendiği çok az film, kitap, oyun var. Sürekli bu kadar ciddiyetsiz davranan bir insanın, işinde o kadar iyi olması ki işi dediğimiz suikastçı olmak yani yıllarca çalışma, pratik gerektiren bir işte iyi olacağı pek inandırıcı gelmiyor.

Connor'sa yaşadığı olayları oyunun çok iyi yansıtmasın da etkisi var tabi ki. Bu yaşadıkların adamı gibi duruyordu. Genç yaşta olgunlaşmış bir karakter hissini çok iyi veriyordu. Diğer karakterler gibi sonradan sürekli gülen ve espri yapan bir karaktere değil içine kapanık, sessiz bir karaktere dönüşüyordu. Sadece amacına odaklanmış bir karakter hissini bence iyi veriyordu. Bu gibi sebeplerden dolayı favori karakterim olmuştu.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.