Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED SYNDICATE (PS4 ANA KONU) 23 EKİM 2015 (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
513
Cevap
4
Favori
17.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır yok.
  • Ya uste yazan görev neyin nesi beyler acaba?
    Bu mesaja eklenen görseller:

• suÇ kullanıcısına yanıt
    Şehrin 2 kısmını daha ele geçirmeniz gerekli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kırmızı yerler bizim olacak yani..hımm anladım dostum saol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    Haritada çizilmiş sınırlara dikkat. Mesela City of London kısmında 4-5 adet görev var. Onları yaptıktan sonra başka bir görev açılacak. Bu olayı 2 kere yapacaksınız. Aynı bölge görevlerini yaptığınıza dikkat edin. Rica ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar merhaba unity ve black flagden sonra oyun begenilmis diye duydum... Son oyunda silahlar kılıclar va absürt şekilde pahalıydı almak imkansızdı resmen bu oyunda da öyle sacma mı sistem merak ediyorum

• Assassin's Creed Syndicate - the last Maharaja - Çıkış Fragmanı

• Sequnce 8 den sonra gelen şehri fethetme yanı conquer borughs görevlerini nasıl yapacağım?Darwin ve Charles Dickens görevleri var haritada, onları mı yapmam gerekli?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 28 Mart 2016; 22:26:39 >
  • Sanayi inkilabı dönemi, eski londra demiryolları sanayiler vs ben bayıldım oyuna atmosferi çok güzel, özellikle kadın suikastci de baya iyi olmuş, iki karakter olması güzel.
  • oyunun ilerleyen bolumleri gercekten heyecan verici karakterler geliştikce oyun cok zevk veriyo tavsiye olunur unity faciasından sonra itibarlarını kurtardılar gibi gibi
  • neo23 kullanıcısına yanıt
    Fabrikalardaki çocukları serbest bırakarak, çete liderlerini öldürerek, çete liderlerini kaçırarak vs. beyaz çizgiyle çevrili alanlardaki kırmızı bölgeleri ele geçirmelisiniz. Bir beyaz çizgiyle çevrili alandaki bütün kırmızı bölgeleri ele geçirince fetih görevi açılacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkeSutcu

Fabrikalardaki çocukları serbest bırakarak, çete liderlerini öldürerek, çete liderlerini kaçırarak vs. beyaz çizgiyle çevrili alanlardaki kırmızı bölgeleri ele geçirmelisiniz. Bir beyaz çizgiyle çevrili alandaki bütün kırmızı bölgeleri ele geçirince fetih görevi açılacak.

Kısacası haritadaki tüm kırmızı alanları ele geçirmek mi gerekecek?Haritada çok fazla kırmızı alan var, hepsiyle uğraşılmaz..Oyunun süresini uzatmak için boş yere uğraştırmışlar!!
  • Birisi benimle Save Game dosyasını paylaşırmı ? Son günelleme ye ait save game olmalı PS4
    %70 bitirmiştim ama PSN Plustaki PSN'imdeki saveleri yanlışlıkla sildim.
  • neo23 kullanıcısına yanıt
    Hepsine gerek yok. Dediğim gibi, beyaz çizgiyle çevrili alan içerisindeki kırmızı alanları ele geçirmeniz yeterli. Büyük ihtimal 2 alanı daha ele geçirmenizi istiyodur. Yani örnek vermek gerekirse City of London alanını ve Nehir alanını temizleyince açılacak.

• quote:

Hepsine gerek yok. Dediğim gibi, beyaz çizgiyle çevrili alan içerisindeki kırmızı alanları ele geçirmeniz yeterli. Büyük ihtimal 2 alanı daha ele geçirmenizi istiyodur. Yani örnek vermek gerekirse City of London alanını ve Nehir alanını temizleyince açılacak.

Tamam çözdüm,sağol.

• quote:

Orijinalden alıntı: neo23

quote:

Tamam çözdüm,sağol.

Birisi save gameini paylaşsın yalvarırım.
    En baştan başlamaya çok üşeniyorum arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: upkunt

quote:

Orijinalden alıntı: neo23

quote:

Tamam çözdüm,sağol.

Birisi save gameini paylaşsın yalvarırım.
    En baştan başlamaya çok üşeniyorum arkadaşlar.

Ben ,pc versiyonunu bitirdım.Diğer arkadaşlar gönderebilir.

• Kesinlike oynadığım belki de en iyi AC oyunu bu oldu tüm seriyi oynadım Unity hariç, 2 ve brotherhooddan beri bu kadar keyifle oynadığımı hatırlamıyorum.

Dönemin ingilteresi victoria dönemi tanıdık yüzler, bize kpss zamanı öğretilen modern hemşireliğin kurucusu olarak kabul edilen florence nightingale bile var oyunda, bir tarafta trenler geçiyor bir tarafta gemiler geçiyor hepsine de gidebiliyorsun.

Zaten tarihsel oyunları severim (kaç tane var sanki ?) bir de world war 1 bölümüne gidince oyuna iyice aşık oldum, mükemmel tasarlamışlar şehri o binalar at arabaları vs bir de zipline gelmiş bal kaymak resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 14 Nisan 2016; 15:51:19 >
  • Oyuna yeni başladım ve ilk izlenimlerim gayet iyi.

Şehirdeki hava, ortam hayet hoş..

• 1.stealth kill messenger görevleri nasil yapiliy9r arkadaşlar adamı stealth şekilde öldürüyorum hiçbir şey olmuyor (zaten 3 kişi geziyorlar sokak ortasında) anlayamadım görevi
    2.pub invester pub Games aktif ettim ama ne anlayamadım her 30 dakikada para elde edeceksin diyor ama nereden
    3.trende bazı nesneler yanıp yanıp sönüyor eksik yani bazıları kalem tablo vs. bunları nereden bulabilirim

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.