Şimdi Ara

Assassin's Creed: Revelations™ (108. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.853
Cevap
14
Favori
401.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Prophecies

quote:

Orijinalden alıntı: DoomKnight

Bu ne?

Ek paket gibi bi şeymi...

Assassin's Creed'in animasyonu çıkıcak. Onun trailer'ı. Animasyon Ezio'nun son hikayesidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reznov_Viktor

quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

quote:

Orijinalden alıntı: mrykt

PC için demo çıkacak mı birşey duyuruldu mu ?

Çıkmaz muhtemelen,çıkmasın da.Demo zevkini kaçırıyor oyunun,yükleyip açtıktan sonra bitirmeden kapatmamak lazım

Oo Andrei gelmiş

Hoşbulduk hocam,bundan sonra beraberiz
  • quote:

quote:

Bu ne?

Çok iyi ya sonuna kadar yaşayacağız ezio babayı :) ben ilk çıkan guzeldi izlemiştim 20 mi 30 mu saniyeydi tam hatırlamıyorum. Ezio olacağını bile tahmin etmemiştim :) çok sevindim bu videoyu görünce, off geçmez vakit artık ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awesome99

quote:

Orijinalden alıntı: 4TL4NT1S

kısa filmdeki adam ezio değil ezio'nun babası

Bencede çünkü film'in bir yerinde satranç oynarlarken dikkat ettim Assassin geliyor Satranç oynayana Ezio diyor 11:33'de dikkatlice dinleyin.

Hocam yenimi anlıyonuz ezio olmadıgını
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Çıkmaz muhtemelen,çıkmasın da.Demo zevkini kaçırıyor oyunun,yükleyip açtıktan sonra bitirmeden kapatmamak lazım

Oo Andrei gelmiş

Beraberiz derken
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ARTiZ_

quote:

quote:

quote:

quote:

Oo Andrei gelmiş

Beraberiz derken

Bir geliyor adam kayboluyor sonra
  • yazın bitmesini sonbaharın gelmesini 1.dexter 6. sezon için 2. ac için istiyorum
  • Cdkeyhouse'da ön spariş olarak 34 dolarar? satılıyor. Stoğa girdiği an sizce alınır mı? Steam'da kaç para olması bekleniyor?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Oo Andrei gelmiş

Beraberiz derken

Bir geliyor adam kayboluyor sonra

Bu sıcakta pek de işime gelmiyor açıkçası bilgisayarda takılmak,bütün kış 24 saat online'ım zaten,yetmiyor mu?
  • Heycanla bekliyorum ben böyle oyun görmedim ya hikayesi müzikleri süper.
  • Oyunun Collector's Edition paketi 50 sayfalık bir Artbook, müzik albümü ve Assassin's Creed: Embers adındaki animasyon filmiyle birlikte gelecekmiş. Bu üründe ek olarak iki tane multiplayer karakter ve senaryo modu için ekstra bölüm yer alacakmış. PS3 ve Xbox 360 için 59.99£ ve PC için 49.99£ fiyatla UbiShop üzerinden alınabilecekmiş.

Animus Edition paketindeyse Assassin's Creed serisine dair her detayın olduğu bir ansiklopedi (Tabii ingilizce), müzik albümü ve Assassin's Creed Embers adındaki animasyon filmi yanı sıra oyun içi ekstra silahlar ve kalkanlar bulunacakmış. Animus Edition'un fiyatı ise PS3 ve Xbox 360 için 78.99£ ve PC için 99.99£ olacakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dusty -- 28 Temmuz 2011; 9:58:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dusty_
    Animus Edition paketindeyse Assassin's Creed serisine dair her detayın olduğu bir ansiklopedi (Tabii ingilizce), müzik albümü ve Assassin's Creed Embers adındaki animasyon filmi yanı sıra oyun içi ekstra silahlar ve kalkanlar bulunacakmış. Animus Edition'un fiyatı ise PS3 ve Xbox 360 için 68.99£ ve PC için 59.99£ olacakmış.

Şunu biraz daha güzelleştirseler keşke.
  • Evet ya, ansiklopedinin yanında şu ekstra karakterlerin olmaması kötü aslında. Şimdilik açıklama bu işte, bakalım ne olacak?
  • Collector's Edition iyidir
  • Muhtemelen ben de Collector's Edition versiyonunu alacağım.
  • Animus Edition'dan aşağısı kurtarmaz beni.
  • Vallahi iki tane ekstra multiplayer karakter ve senaryo modu beni daha çok cezbetti.
  • Rüyamda konu çöp olmuştu herkes saçma sapan şeyler yazıyodu bende banlanmışım,kabustu yemin ediyom
  • quote:

Rüyamda konu çöp olmuştu herkes saçma sapan şeyler yazıyodu bende banlanmışım,kabustu yemin ediyom

Bende bi kere görmüştüm bu tarz bir rüya ertesi gün konu dışından 15 gün banlandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: armutyus

quote:

quote:

Bu ne?

Çok iyi ya sonuna kadar yaşayacağız ezio babayı :) ben ilk çıkan guzeldi izlemiştim 20 mi 30 mu saniyeydi tam hatırlamıyorum. Ezio olacağını bile tahmin etmemiştim :) çok sevindim bu videoyu görünce, off geçmez vakit artık ya

videonun sonunda ezionun söylediği kâfiyeli gibi olmuş hoşuma gitti
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.