Şimdi Ara

Assassin's Creed: Revelations™ (110. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.853
Cevap
14
Favori
401.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _EsmeR

arkadaşlar söyledikleriniz cok sacma degilmi :)
    dublaj yaparlarsa eger zaten diger dilleri secmek icin bi menü olucakki
    önemli olan ülkemize verilen degeri görmemiz, sesimizi duyurabildigimizi görmek :)

haklısın çok saçma
    maksat muhalefet
    muhalefet olsun da ...
    türkçe istemeyen orjinal dinler
  • mesjaım son sayfada bulunsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: svstrgmr

quote:

Orijinalden alıntı: _EsmeR

arkadaşlar söyledikleriniz cok sacma degilmi :)
    dublaj yaparlarsa eger zaten diger dilleri secmek icin bi menü olucakki
    önemli olan ülkemize verilen degeri görmemiz, sesimizi duyurabildigimizi görmek :)

haklısın çok saçma
    maksat muhalefet
    muhalefet olsun da ...
    türkçe istemeyen orjinal dinler

kesinlikle üstad, başka dinler itiraz etsin onların muhalefet olmak haklarıdır
    bizse kendi dilimize sahip cıkmalıyız, şahsen bende ezio yu kendi dilinde oynamak istiyorum
    ve öylede yapcam italyanca sesi cok güzel
    fakat türkce yapılsın sonuna kadar istiyorum arşivimizde bir tükce oyun daha olsun
    diger projelerde türkiyeninde adı cıksın, bayragımız oralarda olsun
    adı duyulmamış ülkeler bile bayraklarını koyduruyor bu oyunlara
    biz sahip cıkmalıyız sesimizi duyurmalıyız

ayrıca altyazı yaparlarsa bu bile bizim icin cok iyi olur
  • hepsini geçtim kıytırık 3-5 kişilik nüfuslu iskandilav ülkelerinin dilleri bile fix ya bütün oyunlarda var :/ koca 70 küsür milyonluk türkiyemizin neden olmasın :/ siz yapın orjinalde alırız :/
  • bu oyunun tam olarak konusu ney
  • Hocam müthiş bir oyun kesinlikle oyna
  • bu arada pc ciler sevinebilir yukarıda bi arkadaş animus edition ın fiyatını verirken pc için 99.99£ xbox 360 ve ps3 için 78.99£ yazmış ama tam tersi olacak pc için 78.99£ konsollar için 99.99£
    animus edition ı ansiklopedi olduğu için çok istiyorum ama fazla pahalı ya içim acır valla o kadar para verirsem neyse artık uygun bir yol bulucaz
  • Evet, o fiyatı yazan benim ve yanlış yaptığıma sevindiğim nadir anlardan biri oldu bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: dusty_

Evet, o fiyatı yazan benim ve yanlış yaptığıma sevindiğim nadir anlardan biri oldu bu

aynen bende sevindim dün gezinirken fark ettim yazayım dedim. ama animus alıp almamakta ikilemdeyim hala gene de pahalı geliyo bana keşke daha ucuz olsa. hepsini geçtim ubisoft çok çakal ya nasıl sattıracaklarını biliyolar valla tebrik ettim adamları.
  • Ubisoft muhteşem PR yapıyor canım Assassin's Creed üzerine. Şu Animus Edition içindeki ansiklopedi zaten beni de cezbeden. Pre-order olduğu an hemen vereceğim ben siparişi.
  • Biraz saçma olacak ama keşke kültür bakanlığıda bu olayın içinde olsaydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerseriGezgin

Biraz saçma olacak ama keşke kültür bakanlığıda bu olayın içinde olsaydı

İstanbul ekibinin resmi birinden yardım alması mantıklı.
  • ACII'yi oynuyorum yeniden.Onu da %100 yapmak lazım
  • Arkadaşlar daha onceki konusmalarda da geçmisti Assassin's Creed Embers. Bu konu hakkinda bi video var.
    http://www.assassinscreed1092.com/?p=2193
    Bu videoyu izleyene kadar ezio nun acr de oleceğini zannediyodum. Yüregime su serpildi valla :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

ACII'yi oynuyorum yeniden.Onu da %100 yapmak lazım

Bekliyorum %100 save'i
  • quote:

Orijinalden alıntı: The forgetten sands

quote:

Bekliyorum %100 save'i

%95'te bıraktım hocam.Venedik'te bi Assassination görevinden takıldım;Thief'i takip etmek gerekiyor suikast yapılacak kişiyi göstermesi için.Adam çatılardan gitmenin çabasını vermekten,takışmadığı devriye askeri,çakalı çukalı kalmıyor.Ne yapsam sağ kalmıyor adam.Bıraktım orda
  • quote:

quote:

quote:

Bekliyorum %100 save'i

%95'te bıraktım hocam.Venedik'te bi Assassination görevinden takıldım;Thief'i takip etmek gerekiyor suikast yapılacak kişiyi göstermesi için.Adam çatılardan gitmenin çabasını vermekten,takışmadığı devriye askeri,çakalı çukalı kalmıyor.Ne yapsam sağ kalmıyor adam.Bıraktım orda

• quote:

quote:

quote:

Bekliyorum %100 save'i

%95'te bir kariplik olmalı sizde hep %95'te bırakıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MDV -- 8 Ağustos 2011; 12:42:16 >
  • şu oyunun çıkması için sabırsızlanıyorum artık ya zaman geçmek bilmiyo resmen napsak 1i 2yi falan tekrar kurup bitirsem mi yeniden
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4TL4NT1S

şu oyunun çıkması için sabırsızlanıyorum artık ya zaman geçmek bilmiyo resmen napsak 1i 2yi falan tekrar kurup bitirsem mi yeniden

ZAMAnın varsa bitir
    zaten sıkıcı oyun değil
    ben özellikle acbh dan baya zevk aldım
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.