Şimdi Ara

Assassin's Creed: Revelations™ (109. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.853
Cevap
14
Favori
401.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dusty_

Vallahi iki tane ekstra multiplayer karakter ve senaryo modu beni daha çok cezbetti.

Onlar Animus Edition'da var zaten.
     Assassin's Creed: Revelations™

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archVillain -- 27 Temmuz 2011; 23:12:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saşha

quote:

Vallahi iki tane ekstra multiplayer karakter ve senaryo modu beni daha çok cezbetti.

Onlar Animus Edition'da var zaten.
     Assassin's Creed: Revelations™

Evet, ben de şimdi gamespot'tan daha dikkatli okudum da "bunların yanında" diye bir ibare varmış Animus Edition için
  • Beyler başka trailer gelmiyomu ?

Bide trailer nasıl okunuyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ARTiZ_

Beyler başka trailer gelmiyomu ?

Bide trailer nasıl okunuyo

tireylır diye okuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saşha

Animus Edition'dan aşağısı kurtarmaz beni.

En yüksek hangisiyse direk onu alacağım ben de :D ayrıca embersi oyundan daha çok merak ediyorum. Nedense kızı ile devam edecekmişiz gibime geliyor.
  • Çıkmak bilmiyo kardeşim bu nedir ya ac brotherhood' da arazi ölçer olduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ARTiZ_

Çıkmak bilmiyo kardeşim bu nedir ya ac brotherhood' da arazi ölçer olduk.

Ben de AC II'yi oynuyorum yeniden,yapacak bişey yok
  • tiglonun oyun bölümü ürün pazarlama müdürü Sercan Sülünle oyunun türkçe dublaj olup olmayacağı hakkında bir röportaj yapılmış
    http://www.konsolussu.com/2011/07/tiglon-roportaji-assassins-creed-revelations-turkce-olacak-mi/

röportajdan anlaşıldığı üzere çok çok büyük bi ihtimalle dublaj olmayacak
    ama altyazı gelecek gibi duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altair35 -- 29 Temmuz 2011; 16:28:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: altair35

tiglonun oyun bölümü ürün pazarlama müdürü Sercan Sülünle oyunun türkçe dublaj olup olmayacağı hakkında bir röportaj yapılmış
    http://www.konsolussu.com/2011/07/tiglon-roportaji-assassins-creed-revelations-turkce-olacak-mi/

Alt yazılı oynamak filmleri altyazılı izlemek daha keyifli oluyor. Eğer ki düblaj kötü olursa oyundan soğuruz, hiç gerek yok o yüzden. Alt yazı başlı başına yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheAnswer23

quote:

tiglonun oyun bölümü ürün pazarlama müdürü Sercan Sülünle oyunun türkçe dublaj olup olmayacağı hakkında bir röportaj yapılmış

Alt yazılı oynamak filmleri altyazılı izlemek daha keyifli oluyor. Eğer ki düblaj kötü olursa oyundan soğuruz, hiç gerek yok o yüzden. Alt yazı başlı başına yeter.

aynen bence de altyazılı daha güzel bende filmleri falan kesinlikle altyazılı izlerim en iyisi de böyle zaten ama türkçe dublaj fena olmazdı çünkü oyunlarda falan türkçeden çok daha az kullanılan dilleri gördükçe sinirleniyorum onların arasında türkçenin de olmasını istiyorum o yüzden dublaj isteğim var yoksa altyazı da yeter
  • dublaj konusunda türkiye dünyada en iyi
    doğru ses sanatçılarını kullansalar olur...
  • quote:

Oyunun Collector's Edition paketi 50 sayfalık bir Artbook, müzik albümü ve Assassin's Creed: Embers adındaki animasyon filmiyle birlikte gelecekmiş. Bu üründe ek olarak iki tane multiplayer karakter ve senaryo modu için ekstra bölüm yer alacakmış. PS3 ve Xbox 360 için 59.99£ ve PC için 49.99£ fiyatla UbiShop üzerinden alınabilecekmiş.

Animus Edition paketindeyse Assassin's Creed serisine dair her detayın olduğu bir ansiklopedi (Tabii ingilizce), müzik albümü ve Assassin's Creed Embers adındaki animasyon filmi yanı sıra oyun içi ekstra silahlar ve kalkanlar bulunacakmış. Animus Edition'un fiyatı ise PS3 ve Xbox 360 için 78.99£ ve PC için 99.99£ olacakmış.

Colector's Edition'ın fiyatı çok uygunmuş. İçeriği de beni tatmin etti. Keşke bir de figür olsaymış ama benim iki tane biri siyah biri beyaz Ezio figürüm var zaten o yüzden çok lüzumlu değil. Alırım ben bu Collector's Edition'u.

Animus edition'ın 50 euro fark edecek içeriği yok bence. Ansiklopedi çok mu büyük acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheAnswer23

quote:

Zaten bende şahsi filkrimi söyliyeyim...
    Dublaj olmasın alt yazı olsun...
  • Çok demişimdir,isterse hiç ses olmasın yine oynarım,yine oynarım
  • ezio'nun sesine alıştık türkçe dublaj değilde alt yazılı oldu mu tadından yenmez valla
  • Ezio'yu seslendiren adama Türkçe öğretsinler
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4TL4NT1S

ezio'nun sesine alıştık türkçe dublaj değilde alt yazılı oldu mu tadından yenmez valla

+1 Ezio yu başkası iyi seslendiremez.
  • arkadaşlar söyledikleriniz cok sacma degilmi :)
    dublaj yaparlarsa eger zaten diger dilleri secmek icin bi menü olucakki
    önemli olan ülkemize verilen degeri görmemiz, sesimizi duyurabildigimizi görmek :)
  • adam haklı :)

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.