Şimdi Ara

Assassin's Creed: Origins (2017) [ANA KONU] (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.645
Cevap
31
Favori
105.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yusuf1653

aynen, 5 saat içinde pre-load başlıyor bakalım 45gb nasıl inecek

cuma günü de gtx 960 ile benchmarkına bakacağım. high presette 45-50fps falan verir herhalde.

ubisoft'un serverları çökmez ya da yavaş indirmeye neden olmazsa gece 2-8 arasında yüklemenin çoğu biter bence
  • Ben de Asus 1080ti ekran kartı ile hediye olarak alacağım. 27’sinde yüklemeler başlıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exturnell -- 24 Ekim 2017; 16:57:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: exturnell

Ben de Asus 1080ti ekran kartı ile hediye olarak alacağım. 27’sinde yüklemeler başlıyormuş.

27 sinde oyun açılıyor oynanmaya hocam.yukleme yarın açılıyor diye biliyorum :D
  • Ewarrr kullanıcısına yanıt
    Yükleme şimdi başlıyor:) 19.00

• quote:

Orijinalden alıntı: rdlsln

Yükleme şimdi başlıyor:) 19.00

Kaç gigolayt pc de oyun belli oldu mu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • rdlsln kullanıcısına yanıt
    Hani saat 20:00 oldu başlamadı daha Steam'de?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 24 Ekim 2017; 20:15:41 >
  • Ewarrr kullanıcısına yanıt
    Tek ingilizce dil ve seslendirme seçeneği seçilirse 37.67 gb.

• busterr kullanıcısına yanıt
    Kimsede başlamamış steam'de. Uplay başladı tam 19.00 da. Açıklamada ayni saatte başlayacak diyordu. Steam sorunu büyük ihtimalle.

Ekleme: ayrıca steam'de oyun cuma sabah 7'de açılacak. Uplay'de yerel saatte gece 12 olunca açılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rdlsln -- 24 Ekim 2017; 20:29:40 >
  • R-10 kullanıcısına yanıt
    Birşeyler eksik bu oyunda ne biliyim eski Assassin's Creed ruhunu hissedemedim gameplay videolarında..
  • Dövüş sistemi uykumu getirdi.Black Flag , Rogue hatta AC 3 çok daha iyiydi bu konuda.Malum ortamlara bile düşse oynayacağımı sanmıyorum.
  • Steamde ön yükleme başladı ve ön yükleme boyutu 34.6 gb.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 24 Ekim 2017; 23:50:37 >
  • Aynen 34.6gb olarak gözüküyor. bunun sıkıştırılmış hali olduğunu göze alırsak açınca 40gb'ı geçecek sanırım. Çıkış gününde de kısmen büyük bir downloadın bizi beklediğini söyleyen yazılar da okudum ne kadar doğrudur artık göreceğiz.
  • Yusuf1653 kullanıcısına yanıt
    Hocam okuduğum kadarıyla çıkış günü 1.2 gb civarında bir ilk gün yaması olacak onun dışında ise ek indirme olacağı hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor.Oyunun inen dosyaları şu an sıkıştırılmış formatta ve çıkış günü 42 gb civarında bir boyut kaplayacak gibi görünüyor.

Ayrıca pc deki optimizasyon,grafik ayarları ve performans için fikir verebilecek bir video paylaşmak istiyorum.

Videodaki sistemde İ7 4790K ve Gtx 1080 ikilisiyle 1080p En son detayda açık alanlarda 90 fps detayların yoğunlaştığı yerlerde ise 65 fps civarında bir performans alınıyor.Bu sürümde ilk gün yaması var mı bilmiyorum fakat optimizasyon bu sefer iyi görünüyor.Hatırlanırsa önceki Ac oyunlarında özellikle Unity ve Syndicate de Gtx 1080 ler bile 1080p de zorlanabiliyordu.

oyunu dijital olarak alanlar için ilk gün güncellemesi ana oyunun içinde geliyor. şu an yapılan preload'da oyun ilk gün güncellemeli, cuma günü ekstra 1.2 gb indirilmeyecek yani. o indirmeyi oyunu fiziksel olarak alanlar yapacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rdlsln -- 25 Ekim 2017; 1:0:17 >
  • Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    Vıdeoları izledım ps4 pro ile pc arasındaki grafik farkıbariz ortada...pc de oyun çığır atlamış resmen...sabırsızlıkla bekliyoruz....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, önyüklemeye başlamış olanlarınızdan biri eğer ulaşabiliyorsanız bana DataPC.forge dosyasını özelden iletebilir mi? Türkçe yama için uygun mu şimdiden görmek istiyorum.
  • ben preloadı bitirdim ama öyle bir dosya yok hocam. komple steam klasörünü taradım ama sadece syndicate'in datapc.forge'u var. bende yüklü olan oyunlardan yani.

preload oyunlar \Steam\steamapps\depotcache klasöründe oluyor orada da sadece .csd ve .csm dosyaları var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf1653 -- 25 Ekim 2017; 14:18:59 >
    Teşekkürler, Steam dosyaları şifrelemiş anlaşılan. Bir de Uplay'den alıp preload yapan bir arkadaş bulursak, belki orada dosyalara ulaşılabiliyordur.
  • şifrelemesini bilmiyorum da, steamde bir oyunu yedeklerken de yedeklenen dosyalar .csd ve .csm olarak yedekleniyor. unpack yapılmaya hazır dosyalar yani. uplay'de nasıl bilemiyorum. oyun çıktığında steamapps\common\Assassins Creed Origins klasöründe .forge dosyası olacaktır ama.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.