Şimdi Ara

Assassin’s Creed Odyssey - The Fate of Atlantis DLC %100 Türkçe Yama (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
320
Cevap
24
Favori
53.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu bitirene kadar bitmiş olur kassandra ile oynuyorum çok şükür tşkler emeğiniz için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eline sağlık kardeşim
  • Emekleriniz için teşekkürler başarılarınızın devamını diliyorum
  • Yaptığın iş mi senin arkadaşım?
    Animus dlcnin çevirisini 2022 Ocak'ta tamamlayıp 9 ay test sonucu 2022 Ekim'de çıkarıp 5 dolara satacaktı ne güzel.

Eline sağlık, oyunu bitirdiğim için kullanmayacağım yamayı ama tebrik ederim. Bu arada sana katılıyorum Legacy of the First Blade berbat ötesi bir dlc cidden.
  • Kolay gelsin başarılar
  • Legacy kötüydü gerçekten ah keşke şu Alexios un çevirisi gelse hızlıca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Legacy yamasını Animus ekibi satın almış belli ki . Forumda konu kapanmış. Çeviriyi yapan arkadaşta karar aşamasındayız diyordu. Demek ki kararını vermiş :D

• quote:

Orijinalden alıntı: togo1593

Legacy yamasını Animus ekibi satın almış belli ki . Forumda konu kapanmış. Çeviriyi yapan arkadaşta karar aşamasındayız diyordu. Demek ki kararını vermiş :D
    kim bilir ne dönüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrecan12bjk -- 29 Mayıs 2020; 1:16:5 >
  • Bu akşam twitch de yayın yapıyorlardı, ilk dlc için test aşamasında, Atlantis dlc si için de % 60 dediler. Şaşırdım çünkü dlc ler için divinty yaması bittikten sonra başlanacak diyorlardı demek burdaki yamayı kendilerine almışlar. Üzücü olansa çıkış tarihi veremiyoruz test yapılacak diyorlar yine O test bitmez artık, bari burdaki arkadaş Atlantis dlc sini bitirse etkilenmeden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: feriox

Bu akşam twitch de yayın yapıyorlardı, ilk dlc için test aşamasında, Atlantis dlc si için de % 60 dediler. Şaşırdım çünkü dlc ler için divinty yaması bittikten sonra başlanacak diyorlardı demek burdaki yamayı kendilerine almışlar. Üzücü olansa çıkış tarihi veremiyoruz test yapılacak diyorlar yine O test bitmez artık, bari burdaki arkadaş Atlantis dlc sini bitirse etkilenmeden.
    baktım şimdi yamayı tamamlamış bulunmaktayız çok mutluyuz falan filan diyorlar yayında %100 o konunun sahibinden aldılar yamayı biz çevirdik diye keklicekler :D

• ben mayıs ortalarında sorduğumda facebook'tan, çevirmenlerimiz bu ay sonuna kadar dos 2 çevirisini bitirince odyssey dlc'lerine başlayacaklar diye cevap vermişlerdi. ben de "o zaman haziran sonuna biter sanırım" demiştim soru yollu ama ona bir şey dememişlerdi.
    tabi o zaman bu arkadaşımızın (teşekkürler kendisine tekrar) çevirisi yoktu henüz. şimdi beklemek yerine erkenden sunulan ve satın almak zorunda bırakılmayan bir seçenek var.
  • Elinize emeğinize sağlık. Atlantis görevine ilk başladığımda dil ingilizceydi. 3 tane işaret bulduk yine ingilizce devam etti. Layla Atlantis in kapısından girince Türkçe çeviri de başladı. Çok da güzel olmuş çeviri.😊😊👍👍

• quote:

Orijinalden alıntı: togo1593

Legacy yamasını Animus ekibi satın almış belli ki . Forumda konu kapanmış. Çeviriyi yapan arkadaşta karar aşamasındayız diyordu. Demek ki kararını vermiş :D
    Artik bekle dur.isin civkini cikardi animus😡

• Aynını animusa yapsalar şimdi yer yerinden oynardı ama animus başka bir çevirene yapınca kimseden ses çıkmıyor. Ben yine söylüyorum hiç bir dosya yayıncısı hariç kimsenin babasının malı değildir. İsteyen aynı oyunu çevirir isteyen çevrilmiş oyunu günceller.
  • Muhtemelen ucretsiz yayinlanacak bir dlc yi.3.5 kurus verip satin aldilar.simdide parayla satacaklar.
    Neyi hakediyorlar.sattiklari yamayi alip.kirdirican ucretsiz dagitican.mustehaktir bunlara.ki kaldiki o yama direk kirilacaktir👍

• Şu anki durum malesef onu gösteriyor. %95 biten yamanın konusunu kapatmış adamlar.Önce ücretsiz olacak deyip sonra animusa verdiler heralde yamayı :) hayır ücretli olarak çıkarsalardı veya bağış hesabı koysalardı yine destek olurduk.

İnşallah aynı olay bu yamanın başına gelmez. parayı geçtim yapılan hareket hiç hoş değil. tabi herkesin kendi bileceği iş yapacak biey yok

ayrıca çeviriyi yapan arkadaş bağış için iban yazsın konuya ufakta olsa destek oluruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izmirli1713 -- 29 Mayıs 2020; 12:31:3 >
  • Animus facebook sayfası legacy of first blade dlc hazır test sonrası ücretli olarak yayınlanacak yazmış 😊

• Hocam çalıştıramadım ben yamayı atlantisin bulunduğu klasör olan dlc34 ün içerisine atıp dosyaları değiştirdim fakat hala herşey(görevler diyaloglar vs) ingilizce olarak çalışıyor elysiuma girene kadar sabrettim elysiumda'da ingilizce herşey yanlış yaptığım bir nokta mı var?
  • hocam banada yardımcı olma şansınız var mıdır? oyun ana hikaye türkçeydi zaten, dediğiniz gibi 3 sembole kadar ingilizce olacağını zaten biliyordum açıklama da yazana göre. Elysium'a girene kadar bekledim fakat girdim persophone hermes filan çıktılar konuşmalar diyaloglar görevler hala ingilizce. Lütfen bi yardım eli uzatırsan minnettar kalırım. Belirtildiği gibi dlc34 klasörünün içerisine yapıştırıp değiştirdim fakat bir değişim söz konusu değil hala ingilizce oyunum
  • Fazlı Can F kullanıcısına yanıt
    Kasandra ile oynuyorum. Arkadaş kasandra ya göre çevirdim demiş. Alexios ile oynuyorsanız sorun olabilir. Oyun 1.5.3 sürümünde bende. Bunun dışında bende sizin gibi yaptım. Ekstra bişey yapmadım.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.