Şimdi Ara

Assassin’s Creed Odyssey - The Fate of Atlantis DLC %100 Türkçe Yama (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
320
Cevap
24
Favori
53.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Araştırırken birçok save dosyası indirdim tam emin olmamakla birlikte sanırım buydu

http://gtrainers.com/load/categories/savegames/assassin_39_s_creed_odyssey_save_game_100_for_dlc/30-1-0-8264

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam dayanamadım indirdim.Görev açıklamaları türkçe oldu ancak altyazı ingilizce olarak karşıma çıktı.Kassandra karakterini oynuyorum ve oyunum 1.5.3 sürümü.Açıklama kısmında ki gibi dlc_34 klasörüne attım.Bir yerde yanlışlık mı yaptım acaba?
  • Berat08 B kullanıcısına yanıt
    Elysium portalından sonra başlıyor yama.
  • Canım kardeşim benim, sırf sana teşekkür etmek için hesap açtım Allah razı olsun senden bir sorum var ben Alexios ile oynuyorum şuan bu yama olmaz mı ? Yani altyazı da bana Kassandra desinler ama yinede olayı Türkçe anlıyim istiyorum bu mümkün değilse en kısa zamanda Alexios için uyarlar mısın lütfen, tekrardan teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UmeyR11 U kullanıcısına yanıt
    Umarım keyif alırsınız. Maalesef şuanda Alexios ile Türkçe altyazıları göremezsiniz. Tam sürümde Alexios'u eklemeye çalışacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jepalion -- 26 Mayıs 2020; 23:19:12 >
  • Deninceğim teşekkürler olmadı tam sürümü beklerim 👍

• jepalion kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler heycanla bekliyorum emeğinize sağlık😊😊😊

Eline sağlık hocam güzel olmuş çeviriler 👌🏻

Bende Alexios u bekliyorum müdür. Bi el at bizde nasiplenelim 😊

• star warsın yaması hala %100 olmadı bununda % 100 olmasını umarım o kadar beklemeyiz çünkü kassandra ile oynayanlar olduğu kadar benim gibi alexios ile oynayıp ona göre uyarlanmadığı için beklemek zorunda olanlar var dosya yapısı nasıl çeviri durumu nedir bilmiyorum ama alexios ile kassandra arasında hiç bir çeviri farklılığı veya senaryo farklılığı olduğunu sanmıyorum kassandraya göre ayarlanabilen altyazı neden alexiosa ayarlanmak için full sürüm bekleniyor bilmiyorum tekrar söylüyorum çeviri durumu dosya yapısıyla ilgili durumu bilmiyorum ama kassandra yerine alexios yazıp çevrilecektir heralde benim tahminim bu yönde eğer ki durum buysa bu kadar kolay bişey için neden tam sürümü bekliyoruz onu anlamıyorum
  • evladı fatihan kullanıcısına yanıt
    Elli kere bilmiyorum demişsin ama çevirene sallamaktan da geri kalmamışsın, helal.
  • Çok basit bi soru sordum neden senaryosu aynı olan karakterin altyazısıyla oynamak için full sürümü beklediğimizi sordum ve sorum sana değildi yani senin için ortaya atlayacak bi durum ok kendi işine bak bence boş yapmaya gerek yok konu sahibi sensen o ayrı ama bırakta konu sahibinden cevabı alalım
  • evladı fatihan kullanıcısına yanıt
    Çünkü karakterlerin dil dosyaları farklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evladı fatihan

star warsın yaması hala %100 olmadı bununda % 100 olmasını umarım o kadar beklemeyiz çünkü kassandra ile oynayanlar olduğu kadar benim gibi alexios ile oynayıp ona göre uyarlanmadığı için beklemek zorunda olanlar var dosya yapısı nasıl çeviri durumu nedir bilmiyorum ama alexios ile kassandra arasında hiç bir çeviri farklılığı veya senaryo farklılığı olduğunu sanmıyorum kassandraya göre ayarlanabilen altyazı neden alexiosa ayarlanmak için full sürüm bekleniyor bilmiyorum tekrar söylüyorum çeviri durumu dosya yapısıyla ilgili durumu bilmiyorum ama kassandra yerine alexios yazıp çevrilecektir heralde benim tahminim bu yönde eğer ki durum buysa bu kadar kolay bişey için neden tam sürümü bekliyoruz onu anlamıyorum
    Alexios'un dil dosyaları maalesef farklı bir yerde olduğu için ekleyemiyorum. Ana hikayede bir farklılık yok ama yan görevlerde farklılık var Kassandra ile Alexios arasında. Haziran ayı içerisinde çeviri tamamlanmış olacak.

• Animus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hands0meJack -- 27 Mayıs 2020; 20:35:18 >
  • Alexios'la oynayan arkadaşlar benim gibi beklemek istemiyorsa, kasandranın ana görev tamamlanmış save dosyasını yukarıda paylaştım, yükleyip dlcye devam edebilirsiniz

• teşekkürler
  • Animus : jepalion yavaş, ciğerimi söktün.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.